One of a kind! od PARFOIS – specjalnie na Dzień Matki

Podobnie jak w zeszłym roku, i w tym marka PARFOIS stworzyła linię na Dzień Matki, opartą na idei jednakowych dodatków dla matek i córek. Kolekcja ta -pełna radosnych detali – jest zapowiedzią niezapomnianego dnia, który jeszcze bardziej zyskuje na znaczeniu.

Dla matek i córek lubiących wszystkim się dzielić – wspólnymi chwilami, zabawami i oczywiście dodatkami – PARFOIS zaprojektowała idealne plecaki oraz okulary przeciwsłoneczne.

W kolorze koralowym oraz w czerwieni, plecaki dostępne są w dwóch rozmiarach: normalnym dla mam i mniejszym dla córek.

Oprócz tego marka przygotowała inną propozycję na ten wyjątkowy dzień – dwa zestawy identycznych okularów. W tym samym pudełku znajdziemy jedną parę dla mamy i drugą, mniejszą, dla córki. Parfois zaprojektowała dwa modele okularów – pierwszy typu cat-eye i drugi metalowy i okrągły.

Jako dopełnienie tych zestawów firma przygotowała również pełne kolorów i kształtów chusty oraz srebrny zegarek w limitowanej edycji (srebro X), a także  biżuterię ze srebra i stali, w kolorach srebrnym i złotym, na której tematyka miłości wyrażona jest w kształcie serca bądź przez samo słowo love.

Parfois pragnie uczcić więzi pomiędzy matką a córką, oferując kolekcję, która sprawi, że Dzień Matki będzie jeszcze bardziej wyjątkowy.

fot. materiały prasowe

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s