3 pytania do Aleksandry Woźniak z okazji walentynek

Dzień Świętego Walentego to dla Romance TV wyjątkowo ważne święto. Z tej okazji ambasadorka najbardziej romantycznego kanału w Polsce odpowie na trzy pytania dotyczące pierwszej miłości, walentynek i bycia romantycznym.

Aleksandra-WozniakJak opisałabyś uczucie, jakim jest pierwsza miłość?

Aleksandra Woźniak: Kiedy zakochujemy się po raz pierwszy, jest to dla nas zupełnie nowe, dotąd nieznane uczucie. Wszystko, czego wtedy doświadczamy jest tak intensywne, że zostaje w naszej pamięci na wiele lat. Często pierwsza miłość jest trochę naiwna, niedojrzała. Oczywiście zdarza się, że nigdy nie wygasa i zostaje z ludźmi na całe życie. Myślę, że pierwsza miłość to piękne uczucie, które wzbogaca naszą świadomość prawdziwej miłości. Tych, którzy chcieliby przypomnieć sobie siłę młodzieńczego zakochania zachęcam do włączenia Romance TV w walentynki, kiedy to stacja wyemituje nową, włoską odsłonę najsłynniejszej historii miłosnej na świecie, czyli dramat „Romeo i Julia“.

Walentynki – świętować czy nie?

Aleksandra Woźniak: Zdecydowanie walentynki należy świętować! Jednak nie ma uniwersalnego sposobu na celebrowanie tych chwil, każda para powinna świętować je tak, jak lubi. Uważam, że nie należy ulegać presji i spędzać walentynek według utartych schematów. Najważniejsze jest, by być czujnym na potrzeby ukochanej osoby i pamiętać o tym, co w tym dniu najważniejsze, czyli o uczuciach. Jeśli od dawna marzycie o romantycznej kolacji we dwoje lub wspólnym wyjeździe w góry, zróbcie to w walentynki! A może od miesięcy planujecie wieczór z dobrym filmem w domu, tylko ciągle coś wam przeszkadza? Teraz jest na to idelany dzień.

Czy potrafimy jeszcze być romantyczni wobec siebie nawzajem?

Aleksandra Woźniak: Oczywiście, że nawet w dziesiejszych czasach, pełnych pośpiechu i natłoku zajęć, wciąż potrafimy być romantyczni. Jednak w jaki sposób i jak często to okazujemy to bardzo indywidualna kwestia. Jedni wyrażają to poprzez efektowne czyny, jak obsypywanie kwiatami i podarunkami, dla innych są to małe, ale jednakowo ważne gesty, jak czułe słowo i pocałunek na dzień dobry. W moim przypadku romantyzm to podanie kawy do łóżka w sobotni poranek, wsparcie okazywane na co dzień, wzajemny szacunek. Bez względu na różnorodność naszych gestów, romantyzm w związku jest niezwykle ważny, gdyż właśnie dzięki niemu nasze uczucia nie gasną.

***
Romance TV prezentuje europejskie seriale i filmy fabularne z najwyższej półki oraz filmowe adaptacje bestsellerów Rosamunde Pilcher, Charlotte Link, Ingi Lindström, Barbary Wood, Utty Danelli, Emilie Richards oraz Katie Fforde. Stacja słynie z romantycznych komedii z najlepszymi europejskimi gwiazdami oraz popularnych serii filmowych, jak „Statek Marzeń”, „Rejs ku szczęściu” czy „Hotel Marzeń”. Seriale, które stały się hitami to m.in. „Górski lekarz”, „Nauczyciel”, „Elisa z Rivombrosy”, „Burza uczuć”, „Danni Lowinski”, „Misja: Życie!”, „Wszystko dla Pań”, „Kochanki” czy obsypana nagrodami australijska produkcja „Tatusiowie na medal”.

Romance TV należy do Romance TV Betriebs GMBH, stanowiącej joint venture Mainstream Media AG z ZDF Enterprise GmbH. Kanał dostępny jest w Niemczech, Austrii, w Szwajcarii, w Polsce, na Węgrzech i w Rumunii. Polska była 4. krajem, w którym uruchomiono kanał. Za dystrybucję Romance TV w Polsce, od stycznia 2015, na zlecenie Mainstream Networks Holding GmbH & Co. KG, odpowiada Frame by Frame. Romance TV dociera już do ponad 5,5 milionów gospodarstw domowych w Polsce. Kanał dostępny jest m.in. na platformach nc+ i Cyfrowy Polsat, a także w Orange TV i największych sieciach kablowych, m.in. w UPC, Vectra, TOYA, w nowej usłudze Play Now oraz na IPLA. Ambasadorką i prezenterką kanału jest aktorka Aleksandra Woźniak.

romance-tv.pl
facebook.com/RomanceTVCzasNaUczucia

fot. materiały prasowe

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s