Sam zapracuj na swoje wakacje – akcja trwa

Marzysz o wyjeździe w wakacje, ale przekracza on Twoje możliwości finansowe? Żaden problem. Biuro podróży Almatur po raz kolejny już zorganizowało akcję „Zapracuj na swoje wakacje”. Teraz  masz szansę na uzyskanie nawet do 500 zł zniżki na wymarzony obóz wakacyjny. Wystarczy, że wykażesz się osiągnięciami w nauce lub sporcie, zrobisz jakiś dobry uczynek, a cena wakacyjnego wyjazdu będzie maleć! Wstań od komputera, zrób coś pożytecznego i przeżyj wakacje swojego życia razem z Almaturem.

koszykowka_28

Każdy młody człowiek z niecierpliwością czeka na okres wakacyjny. Jest to czas odpoczynku, wyjazdów, przygód i nawiązywania nowych znajomości. Niestety koszt wakacyjnego wyjazdu często przekracza finansowe możliwości rodziny i nie każdy może sobie na to pozwolić. Biuro podróży Almatur pomyślało  także o takich osobach, przeprowadzając  po raz kolejny akcję: “Zapracuj na swoje wakacje”, dzięki której  kolonie lub obozy mogą stać się dużo tańsze.

Zasady są proste. Jedyne co trzeba zrobić, to … wstać z kanapy i zacząć działać! Almatur nagradza pracowitych i aktywnych. Dzięki  zgromadzonym zniżkom wakacyjny wyjazd z Almaturem może być nawet 500 zł tańszy! Przykładowo: pozmywanie naczyń to 30 zł zniżki. Pomoc osobom starszym? Wyjazd tańszy o 50 zł. Przejście 5 metrów na rękach to  100 zł mniej od regularnej ceny. Dyplom lub wyróżnienie w konkursie? To aż 200 zł zniżki na wybrany obóz z katalogu biura podróży Almatur.  To proste!

kajaki_07

Wystarczy zarejestrować się na stronie https://mojewakacje.almatur.pl/ i zamieścić link do umieszczonego na Facebooku lub Instagramie zdjęcia lub filmu dokumentującego dobry uczynek, pomoc domową czy osiągniecie sportowe lub naukowe. Od momentu rejestracji jest 14 dni na udokumentowanie swoich dokonań. Należy pamiętać, aby do zdjęcia/filmu dodać hashtagi: #almatur i #zapracujnawakacje. Zdjęcia i filmy zostaną zweryfikowane i przyznana zostanie zniżka w zależności od aktywności. Więcej dobrych uczynków to więcej zniżek.    Maksymalna kwota do uzyskania przez jedno dziecko to 500 zł. Po przyznaniu zniżki na maila zostaje wysłany wygenerowany kod, który należy wpisać przy dokonywaniu rezerwacji. Akcja trwa do 08.03.2019.

“Chcemy, aby każdy młody człowiek miał okazję do wyjazdu swoich marzeń. Robiąc dobre i proste rzeczy można uzyskać atrakcyjne zniżki. Aktywności do wykonania są zróżnicowane i z pewnością każdy znajdzie coś w czym jest dobry i co upoważnia go do zniżki na wybrany obóz z katalogu Almaturu. Powodzenia dzieciaki! Czekamy na Wasze zdjęcia i filmy!” – mówi Mirosław Sikorski, prezes zarządu Almatur.

Na bieżący sezon wakacyjny Almatur przygotował ponad 100 atrakcyjnych propozycji obozów i kolonii w kraju i za granicą.

fot. materiały prasowe

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s