III Targi Akcesoriów i Płyty Meblowej

Prezentacje nowych i już sprawdzonych produktów, warsztaty i pokazy, biznesowe i towarzyskie rozmowy, a do tego niepowtarzalna atmosfera. Tak w skrócie można opisać trzecią edycję Targów Akcesoriów i Płyty Meblowej, które odbyły się ostatniego dnia czerwca w hurtowni marki Rejs w Rypinie.

Choć 30 czerwca 2017 roku niebo nad Rypinem zasłoniły deszczowe chmury, zarówno uczestnicy, jak i organizatorzy branżowego spotkania niewiele sobie robili z pogody. Przez kilka godzin oddział handlowy marki Rejs przy ul. Mławskiej odwiedziło kilkadziesiąt osób – głównie byli to stolarze i producenci mebli z okolicznych miast i miasteczek. Podczas imprezy mieli oni okazję zapoznać się z prezentowanymi nowościami, zrobić zakupy z atrakcyjnym rabatem, uzyskać porady oraz spędzić czas w miłej atmosferze połączonej z poczęstunkiem, napojami i muzyką w tle.

Na uczestników czekały ekspozycje i prezentacje przygotowane przez producentów i dystrybutorów znanych marek branży meblowej i szeroko rozumianego wykańczania wnętrz, których asortyment dostępny jest w sieci Rejs. Wśród wystawców znalazły się m.in. takie firmy jak: Laguna, Sevroll, Siro, Hettich, DC, Polkemic, Biurostyl, Egger, Korner, Fest, CMT, Panmar, Forner, Ceresit, Sopur, Lakma, Pottex, Design Light i oczywiście – Rejs. Prezentowano: laminaty, obrzeża, narzędzia, akcesoria meblowe, systemy oświetleniowe, listwy, uchwyty i okucia oraz wiele innych.

Zapraszamy za rok!

***
REJS to jedna z wiodących firm sektora akcesoriów meblowych w Europie. Specjalizuje się w produkcji elementów wyposażenia z drutu, stali i aluminium do nowoczesnej kuchni i garderoby. Niemal 25 lat doświadczenia, stabilna organizacja (ponad 500 zatrudnionych osób), rodzinne wartości i „know how” gwarantują nieustanny rozwój i ciągłe doskonalenie produktów i usług.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s