Kobieca Marka Roku 2018 – Tonny Eyewear

Z radością informujemy, iż marka Tonny Eyewear została laureatem plebiscytu Kobieca Marka Roku – Klasa i Styl 2018, kierowanego do firm o prestiżowym charakterze, które spełniają określone warunki. Wśród nich są to najwyższej jakości produkty, innowacyjność oraz usługi dla najbardziej wymagających kobiet. Nagrodzona została kolekcja okularów przeciwsłonecznych na sezon wiosna-lato 2018.

Kobieca Marka Roku stawia na pewną siebie, nowoczesną kobietę sukcesu, która z pasją przechodzi przez życie. Produkty polskiego brandu Tonny Eyewear idealnie pasują do tego charakteru, co zostało docenione przez Jury w składzie: Paulina Sykut-Jeżyna, Edyta Herbuś, Kamila Szczawińska i Daria Ładocha. Każda z Pań wskazała również ulubiony model opraw z kolekcji, który z pełną świadomością polecają.

Tytuł „Kobieca Marka Roku” przyznany kolekcji Tonny Eyewear to cenny symbol jakości, niezawodności oraz potwierdzenie przewagi konkurencyjnej i pozycji na rynku. „To niezwykle radosna wiadomość dla całego zespołu firmy Scorpion Eyewear, który pracuje nad produktami i detalami Tonny Eyewear. Uhonorowanie nas tym tytułem, daje nam dodatkowy bodziec do intensywnej i kreatywnej pracy nad kolejną kolekcją opraw korekcyjnych i okularów przeciwsłonecznych.” – podsumowuje Katarzyna Łagowska, dyrektor marketingu.

Wyróżnienie z certyfikatem potwierdzającym najwyższą jakość oferowanych produktów i usług jest wyjątkową nagrodą dla polskiego brandu, który od 15 lat działa na naszym rynku i uzupełnia akcesoriami garderoby Klientek.

Zdobywcy tytułu Kobieca Marka Roku to firmy godne zaufania, posiadające produkty najwyższej jakości, wprowadzające nowoczesne technologie i innowacyjne rozwiązania, stawiające na pierwszym miejscu na jakość i niezawodność, bezpieczeństwo, precyzję wykonania, najlepsze, wyselekcjonowane materiały i doskonałą obsługę Klienta.

***
Kobieca Marka Roku

Tytuł Kobieca Marka Roku – Klasa i Styl jest wyrazem uznania za wysiłek wkładany przez firmę w celu dostosowania produktów i usług do najwyższych standardów. Ma też na celu wyłonienie i uhonorowanie podmiotów, które w codziennych działaniach dążą do osiągania najwyższej jakości i wysokiego poziomu bezpieczeństwa swoich produktów i usług oraz wprowadzają nowoczesne rozwiązania dla najbardziej wymagających kobiet.

Poprzez przyznawane wyróżnienie wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom kobiet poszukujących najlepszych, wyselekcjonowanych produktów, jak również zachęcamy inne firmy do stałego podnoszenia standardów w swojej codziennej działalności.

TONNY Eyewear

Oficjalna strona: www.tonnyeyewear.pl
Profil na facebooku: facebook.com/tonnyeyewear
Profil na instagramie: instagram.com/tonnyeyewear

O marce TONNY Eyewear

Marka TONNY istnieje na rynku polskim od 2003r. Lata pracy nad doskonaleniem jakości i designu pozwoliły nam na dostarczenie naszemu klientowi produktu spełniającego najwyższe oczekiwania. Oprawy z logiem Tonny cechują się nowoczesnym wzornictwem odpowiadającym najnowszym trendom, wysoką jakością użytych komponentów oraz wykorzystaniem najnowszych technologii. Wszystkie te cechy znajdują silne odzwierciedlenie w popularności jaką oprawy TONNY cieszą się wśród naszych klientów. Prezentowana marka cieszy się też coraz większą popularnością na rynkach zagranicznych znajdując swoich odbiorców w większości europejskich krajów. Oprawy z kolekcji TONNY kierowane są do osób ceniących klasyczną elegancję, ale również podążających za modą i szukających w okularach charakteru, a nie tylko niezbędnego atrybutu. Logo TONNY słynie z opraw męskich dopełniających wizerunek każdego mężczyzny. Również amatorzy oryginalnego i odważnego designu nie zawiodą się na proponowanych rozwiązaniach. Kolekcja TONNY proponuje kilka linii kierowanych do poszczególnych odbiorców: Linia TONNY – klasyczne, eleganckie modele, w dużej rozpiętości rozmiarowej, wykonanej z metalu oraz tworzywa. Wiele z oferowanych modeli przeznaczone są pod soczewkę progresywną.

TONNY TITANIUM – oprawy wykonane z materiału cechującego się dużą wytrzymałością, lekkiego i elastycznego. TONNY PREMIUM – oprawy o wyszukanym designie, odważnej konstrukcji, niebanalnych zestawieniach kolorystycznych dla osób chcących podkreślić osobowość.

fot. materiały prasowe

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s