REJS świętował 25-lecie

Były życzenia i tort, mnóstwo gości, muzyka i świetna zabawa – impreza urodzinowa REJS już za nami! 24 czerwca, podczas Pikniku Jubileuszowego, 25-lecie przedsiębiorstwa świętowali założyciele i pracownicy firmy, ich rodziny, a także liczni przyjaciele.

25-lecie to nie byle jaki jubileusz, więc i jego obchody muszą być huczne i radosne. I taki właśnie był Urodzinowy Piknik marki REJS, który odbył się w czerwcową niedzielę w Rypinie. Impreza idealnie wpisała się w odbywające się w tym okresie Dni Rypina i zgromadziła prawdziwe tłumy!

Tak się bawiliśmy

Uroczystości rozpoczęły się już przed południem. Wówczas na terenie ośrodka sportowego MOSiR zaczęli się gromadzić pierwsi goście. Przy dźwiękach muzyki mogli wziąć udział w licznych atrakcjach i konkursach przygotowanych dla starszych i młodszych.

Część oficjalna rozpoczęła się popołudniu. Jan i Elżbieta Rejs – założyciele firmy, wygłosili okolicznościowe przemówienie. Wraz z wiceprezesem Marcinem Rejs wręczyli listy gratulacyjne najbardziej zasłużonym pracownikom. Wielu z nich w rypińskim przedsiębiorstwie pracuje od samego początku! Po odśpiewaniu tradycyjnego „Sto lat” i pokrojeniu tortu, goście obejrzeli pokaz slajdów podsumowujących historię firmy. A burmistrz miasta Paweł Grzybowski wręczył założycielom i zarządowi wyjątkowe wyróżnienie – „Rypiński Laur Gospodarczy”.

Wieczorna część Pikniku rozpoczęła się od koncertu zespołu Reflex. Po nim na scenę wkroczyli członkowie grupy Pączki w tłuszczu – m.in. znany aktor Tomasz Karolak. Zagorzali kibicie na specjalnie ustawionym telebimie mogli obejrzeć mecz polskiej reprezentacji, która zagrała podczas Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej z Kolumbią. Pewną osłodą porażki piłkarzy był pokaz laserów i zabawa, która trwała do późnych godzin.

www.rejs.eu

fot. materiały prasowe

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s