Quiz Filmowej Akademii Nagród w Cinema City trwa!

Już tylko do 14 marca masz niepowtarzalną okazję sprawdzić swoją wiedzę o świecie filmów. Cinema City zaprasza do wzięcia udziału w wyjątkowym quizie obrazkowym, dzięki któremu możesz zyskać tytuł Największego Filmowego Eksperta i wygrać atrakcyjne nagrody. Jeśli uważasz, że kino nie ma przed tobą żadnych tajemnic i lubisz dobrą zabawę, to nie zwlekaj – szczegóły konkursu znajdziesz na stronie https://filmowyquiz.cinema-city.pl/.

Quiz_Filmowej_Akademii_NagrOstatnie tygodnie dla fanów kina były przesycone atmosferą napięcia i oczekiwania na werdykt, kto zdobędzie statuetki oscarowe na 90. już ceremonii wręczenia tych prestiżowych nagród. Z okazji tego ważnego wydarzenia, Cinema City zorganizowało wyjątkowy Quiz Filmowej Akademii Nagród. Pytania są w iście oskarowych kategoriach: aktor/ka, reżyser, aktor/ka drugoplanowy/a, animacja, nominacje 2018 oraz polskie akcenty związane z Nagrodami Akademii. Jeśli jeszcze nie spróbowałeś swoich sił w odgadywaniu obrazkowych skojarzeń, nie zwlekaj! Szansę na sprawdzenie swojej filmowej wiedzy i wykazania się bystrością umysłu masz tylko do 14 marca.

Zasady quizu są proste. Należy udzielić jak najwięcej poprawnych odpowiedzi, by zyskać najbardziej prestiżowy tytuł spośród: amatora, filmowego debiutanta, miłośnika popcornu, entuzjasty trailerów, pasjonata kina i wreszcie filmowego eksperta! To nie wszystko co możesz wygrać! Dla najlepszych Cinema City przygotowało też kartę Unlimited, dodatkowe bilety do kina oraz pyszne nagrody barowe.

Znakomite filmy nominowane i nagrodzone w tegorocznych Oscarach® możesz obejrzeć na dużym ekranie w komfortowych warunkach w Cinema City. W repertuarze znajdziesz:

  • „Trzy billboardy za Ebbing, Missouri” z genialnymi rolami Frances McDormand i Sama Rockwella,
  • dramat historyczny „Czas mroku” z udziałem Gary’ego Oldmana i Kirstin Scott Thomas,
  • komediodramat „Nić widmo”, gdzie fenomenalnie zagrał Daniel Day-Lewis,
  • oscarową baśń dla dorosłych „Kształt wody”,
  • komediodramat „Lady Bird” o tematyce kobiecej,
  • oparty na faktach dramat „Jestem najlepsza. Ja, Tonya” z wybitną rolą Margot Robbie,
  • lub sensacyjną „Czwartą władzę” z Meryl Streep i Tomem Hanksem.

Być może, któreś pytanie z Quizu Filmowej Akademii Nagród, będzie dotyczyło właśnie tych filmów? Nie dowiesz się, jeśli nie spróbujesz swoich sił. Quiz znajdziesz na stronie https://filmowyquiz.cinema-city.pl/. Pospiesz się! Czas trwania konkursu mija 14 marca. Nie pozwól, by ominęła cię świetna zabawa i szansa na zdobycie atrakcyjnych nagród.

Cinema City oferuje także unikalną, roczną kartę Cinema City Unlimited, dzięki której tylko za 44 zł lub 52 zł miesięcznie, każdy kto ceni wysokiej jakości filmową rozrywkę, może oglądać bez ograniczeń tyle filmów, ile chce.

Więcej informacji i bilety na www.cinema-city.pl oraz www.cinema-city.pl/unlimited.

***
INFORMACJE DODATKOWE O CINEMA CITY

Cinema City Poland, należy do grupy Cineworld, która jest jedną z największych sieci na rynku rozrywki w Europie i Izraelu. Cineworld obejmuje 9 krajów: Polskę, Wielką Brytanię, Irlandię, Izrael, Węgry, Czechy, Bułgarię, Rumunię oraz Słowację. Łącznie spółka prowadzi 229 kin z ponad 2000 ekranami. W Polsce posiada 35 kin. Jako lider innowacyjnych technologii stosowanych w branży kinowej, Cinema City wprowadziło do Polski najnowsze rozwiązania udostępniając widzom 6 kin IMAX®, 6 sal ŠKODA 4DX® oraz 4 sale z nagłośnieniem Dolby Atmos®. Te przełomowe technologie pozwalają na nową jakość przeżyć kinowych, z wykorzystaniem wszystkich zmysłów i najgorętszych hollywoodzkich tytułów filmowych. Cinema City jako pierwsza i jedyna sieć kin w Polsce oferuje swoim klientom roczny abonament – Cinema City Unlimited – który umożliwia nieograniczony dostęp do filmowych hitów. Cinema City prowadzi także sprzedaż reklam w kinach za pośrednictwem New Age Media oraz dystrybucję filmów poprzez Forum Film, spółki zależne. Cineworld jest jedną z najszybciej rosnących sieci kin w Europie.

Więcej informacji na www.cinema-city.pl

fot. materiały prasowe

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s