Wiosenne barwy od Unisy

Wiosna to najbardziej kobieca spośród pór roku. Delikatne kolory, zwiewne fasony z nutą energii, której tak bardzo wszystkie potrzebujemy po mroźnej zimie, to wszystko uosabia zbliżający się sezon. To również czas powrotu do natury. Podczas tegorocznej wiosny rządzić będą wrodzone barwy przyrody. Błękity, pastelowe zielenie czy subtelne czerwienie i żółcie – wiosenne trendy już czekają!

I8aFpWy

Delikatnie i z pazurem

Wśród tegorocznych barw panować będą pastele! Pudrowy róż wraz z chłodnym błękitem czy przygaszona żółć razem z écru to murowane hity. Ciepłe kolory wytyczą całość stylizacji, a jednocześnie naładują cię wiosennym wigorem. Jeśli tylko pozwala na to pogoda, sięgnij po lżejsze i bardziej odkrywające stopę sandałki!

Na zielonej trawce

Wpleć do swojego looku elementy wiosennej łąki. Na myśl przychodzą wam trawiasta łąka po horyzont? Towarzyszy jej bezkres błękitnego nieba? Dzięki zaakcentowaniu tych barw w dodatkach, będziemy prezentowały się pełne temperamentu i życia, a jednocześnie w dobrym tonie. Nikt nie lubi przecież przesady!

Mocne kolory, jednak nie krzykliwe, mogą stanowić przysłowiową szczyptę, nadającą smaku. Takim akcentem może być biżuteria, obuwie, nakrycie głowy czy wieczorowa torebka.

fot. materiały prasowe

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s