NUTRILITE™ DOUBLE X™ – wzmocnienie naturalnej siły organizmu!

Kluczowa dla dobrego samopoczucia i doskonałej kondycji organizmu jest właściwa dieta. Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) zaleca spożywanie warzyw i owoców pięć razy dziennie. Dzisiejszy tryb życia – szybkie tempo i zmienny harmonogram dnia – znacznie to utrudniają. 3 na 4 osoby dorosłe na świece nie spożywają rekomendowanej, minimalnej ilości owoców i warzyw. Amway przedstawia NUTRILITE™ DOUBLE X™, który doskonale uzupełnia potencjalne niedobory witamin, składników mineralnych i fitoskładników.

Ciało ludzkie to ekosystem, który nieustannie dąży do zachowania równowagi. Jest to możliwe dzięki prawidłowemu odżywianiu i zrównoważonej diecie. Składniki posiłków często bywają jednak niestety dziełem przypadku. W efekcie – może dochodzić do niedoborów składników mineralnych i witamin. Skutecznym wsparciem w odpowiednim  żywieniu dla utrzymania ich właściwego poziomu, a w konsekwencji – dobrego samopoczucia i równowagi organizmu, może być suplementacja. Dzięki niej możliwe jest odzyskanie równowagi wewnętrznej i wzmocnienie naszego naturalnego potencjału.

NUTRILITE™ DOUBLE X™ stanowi najwyższej jakości zbilansowane połączenie 12 witamin, 10 składników mineralnych oraz kompleksu 22 roślin, zapewniających cenne spektrum fitoskładników. Fitoskładniki to składniki odżywcze zawarte w roślinach, które wpływają korzystnie na nasz organizm. Suplement zawiera substancje roślinne z wszystkich 5 grup kolorystycznych i wzbogacony jest kompleksem PhytoBlend™ – wyjątkową mieszanką na bazie owoców, warzyw i ziół, które nie zawsze łatwo jest włączyć do codziennej diety. NUTRILITE™ DOUBLE X™ nie zawiera sztucznych substancji słodzących, barwników, aromatów ani konserwantów. Wszystkie składniki roślinne DOUBLE X™ pochodzą z upraw ekologicznych, w których nie są stosowane pestycydy.

NUTRILITE™ DOUBLE X™ to odpowiedź na potrzeby osób prowadzących aktywny tryb życia. – Dzisiejszy tryb życia wymaga maksymalnej aktywności i nieustannego zaangażowania każdego dnia – w pracy, podczas opieki nad dziećmi, podczas częstych podróży lub uprawiania sportów. To duże wyzwanie dla organizmu – mówi Marcin Kłódkiewicz, PR and Marketing Manager Amway. – Double X wychodzi naprzeciw naszym potrzebom, wspierając właściwą dietę i dostarczając nam potrzebnych składników każdego dnia. Dzięki temu możliwe jest wykorzystanie naturalnego potencjału organizmu i zachowanie korzystnej równowagi – dodaje.

Zalety NUTRILITE™ DOUBLE X™:

 • Zawiera naturalne składniki w formie koncentratów i ekstraktów pozyskiwanych z 22 różnych owoców, warzyw i roślin.
 • Preparat zawdzięcza wysoką skuteczność fitoskładnikom znajdującym się w koncentratach i ekstraktach roślinnych, które mają korzystny wpływ na zdrowie ludzkie.
 • Produkt zawiera najlepszej jakości koncentraty i ekstrakty pochodzenia roślinnego.
 • Witamina C, E, B2, cynk i selen chronią komórki przed skutkami stresu oksydacyjnego.
 •  Witamina B2, B12, B6, magnez i żelazo zmniejszają uczucie zmęczenia i znużenia.
 • Witamina B12, B2, B3, kwas pantotenowy, wapń, mangan, jod i miedź wspomagają prawidłowy metabolizm energetyczny.
 • Witamina C, kwas foliowy, żelazo i cynk mają korzystny wpływ na funkcjonowanie układu odpornościowego.
 • Biotyna, magnez, miedź i jod wspierają prawidłowe działanie układu nerwowego.
 • Preparat zawiera wapń, magnez, witaminę D i mangan, które przyczyniają się do utrzymania zdrowych kości.
 • Dzienna dawka (dwie tabletki dziennie) utrzymuje we krwi stały, optymalny poziom składników odżywczych przez całą dobę.
 • Większość roślin, z których pochodzą składniki tego produktu NUTRILITE, zostało wyhodowanych na farmach Nutrilite.
 • Solidna podstawa programu suplementacji diety.
 • Nie zawiera sztucznych substancji słodzących, barwników, aromatów i konserwantów.

Pojemność: 186 tabletek, które wystarczają na 31 dni
Cena: 310 zł

Dawkowanie: Aby utrzymać stały poziom składników odżywczych we krwi, należy przyjmować po jednej tabletce witaminowej, jednej mineralnej i jednej z fitoskładnikami dwa razy dziennie.

***
O marce NUTRILITE™

Marka NUTRILITE – dostępna wyłącznie w Amway – jest światowym liderem wśród marek witamin i suplementów diety.*Wykorzystujący od  80 lat  wyniki swoich  badań zespół naukowców Nutrilite opracował i wprowadziłunikalny system powstawania preparatów Nutrilite, którego sens oddaje stwierdzenie: „od ziarna do suplementu”.  Jego celem jest zachowanie jakości oraz zmaksymalizowanie zawartości fitoskładników oraz bezpieczeństwa produktów. Marka NUTRILITE jest jedyną światową marką witamin i minerałów, która uprawia, zbiera oraz przetwarza rośliny na swoich własnych, certyfikowanych, organicznych farmach*, znajdujących się w Stanach Zjednoczonych, Meksyku oraz Brazylii. Od 2008 roku produkty NUTRILITE są Oficjalnymi Suplementami Diety AC Milan.

O Amway

Amway jest firmą sprzedaży bezpośredniej, z siedzibą w Ada w Michigan, w USA. W 2016 roku sprzedaż firmy wyniosła 8,8 miliarda dolarów. Najlepiej sprzedające się marki Amway to: NUTRILITE™ (preparaty witaminowe, mineralne i suplementy diety), ARTISTRY™ (produkty pielęgnacyjne oraz kosmetyki do maki-jażu) oraz eSpring™ (system oczyszczania wody) – wszystkie produkty sprzedawane są wyłącznie poprzez  ponad trzy miliony współpracujących z firmą przedsiębiorców na całym świecie. Według danych Direct Selling News 2015 Global 100, światowe wyniki sprzedaży Amway w 2016 roku uplasowały firmę na 1 pozycji wśród firm sprzedaży bezpośredniej. Roczna wielkość sprzedaży Amway obejmuje przychody ze sprzedaży bezpośredniej i innych działań biznesowych. Więcej informacji na stronie: globalnews.amway.com oraz http://www.amway.pl

fot. materiały prasowe

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s