Interprint wygrał w konkursie „Meble Plus – Produkt 2019”

Celem konkursu organizowanego przez miesięcznik „Meble Plus” jest wyłonienie najlepszych w Polsce mebli, półfabrykatów i akcesoriów meblowych. Jury składające się ze specjalistów z branży meblowej przyznaje nagrody w piętnastu kategoriach. Miło nam poinformować, że w kategorii „materiały do uszlachetniania płyt” zwyciężył dekor Artisan marki Interprint.

Szlachetny, naturalny i klimatyczny – taki jest dekor Artisan inspirowany pięknym drewnem dębowym o ciepłej barwie, z wyraźnym, pionowym usłojeniem i licznymi sękami. Nieregularne żłobienia sprawiają, że Artisan nie tylko wizualnie doskonale imituje dąb – również w dotyku jego powierzchnia przypomina prawdziwe drewno. Dlatego właśnie Artisan otrzymał nagrodę w konkursie „Meble Plus – Produkt 2019”, w którym jury zwraca uwagę na ciekawe wzornictwo, wysokie walory funkcjonalne oraz zgodność z aktualnymi trendami.

Artisan_Visual_1

Konkurs z tradycjami

„Meble Plus – Produkt Roku” to najstarszy w Polsce konkurs dla producentów z branży meblowej. W tegorocznej, XVII edycji, nagrody były przyznawane w 15 kategoriach konkursowych. Zwycięzców wyłoniło 40-osobowe jury, w którym zasiedli projektanci mebli i wnętrz, dystrybutorzy mebli i akcesoriów meblowych, reprezentanci uczelni technicznych i artystycznych, a także instytucji wspierających polskie meblarstwo. Ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród i wyróżnień odbyło się 24 stycznia, podczas uroczystej Gali towarzyszącej targom 4 Design Days w Katowicach.

Uniwersalny dekor Artisan

W najnowszych trendach wnętrzarskich obserwujemy powrót do tego, co naturalne. Dużą popularnością cieszą się autentycznie wyglądające materiały, takie jak drewno, czy kamień, które są na tyle uniwersalne, że znajdują zastosowanie w aranżacjach w wielu stylach. Wraz z paletą barw inspirowaną kolorami ziemi wprowadzają do wnętrz ciepło i przytulność. Artisan, właśnie dzięki dokładnemu odwzorowaniu struktury dębu, doskonale wpisuje się w trendy. Lubi grać pierwsze skrzypce we wnętrzu, sprawdza się w aranżacjach industrialnych i loftowych, efektownie kontrastując z zimną stalą czy surową cegłą. Pasuje również do wnętrz skandynawskich i klasycznych – wszystko zależy od tego, w jakiej formie go użyjemy i z czym go zestawimy.

www.interprint.com

fot. materiały prasowe

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s