31. Targi Beauty Forum

Wszystkie atrakcje wiosennych targów BEAUTY FORUM dopięte na ostatni guzik. Jest komplet wystawców, program gotowy. Internetowa sprzedaż biletów wstępu i karnetów na seminaria trwa tylko do 6 marca. Wkrótce przywitamy wystawców i zwiedzających w nowym obiekcie GLOBAL EXPO Centrum Kongresowo-Targowym w Warszawie ul. Modlińska 6D.

BF-logo-targowePL_2019_pozi

Targi BEAUTY FORUM to impreza, z którą od ponad 20 lat rozwijają skrzydła profesjonaliści kosmetyki, makijażu i stylizacji paznokci. W dynamicznej, nowoczesnej formie oferują dostęp do najnowszych trendów, innowacyjnych produktów i zabiegów oraz biznesowych kontaktów.

Są okazją do poszerzenia wiedzy i poznania praktycznych rozwiązań do rozwoju własnej działalności na wciąż zmieniającym się rynku usług kosmetycznych. A jednocześnie dbamy o to, aby były to dwa dni pełne niezapomnianych wrażeń, podczas których poczujecie, że pasja do kosmetyki do najlepsza rzecz, jaka Wam się przydarzyła.

W nowym obiekcie wystawienniczym Centrum GLOBAL EXPO przy ul. Modlińskiej 6D udostępniamy wystawcom imponującą powierzchnię blisko 12 500 m2. Piętro kongresowe, gdzie zaprosimy uczestników Międzynarodowego Kongresu Kosmetycznego mieści na powierzchni 4000 m2 salę eventową, 6 nowocześnie wyposażonych sal konferencyjnych oraz zaplecze cateringowe. Jesteśmy przekonani, że spełni najbardziej wymagające oczekiwania.

Na program Kongresu składają się 32 wykłady i praktyczne pokazy, podzielone na 8 bloków tematycznych. Spotkanie z wybitnymi ekspertami to sposób na zdobycie nowych umiejętności, wymianę doświadczeń i nierzadko impuls do poszerzenia palety własnych usług.

scena

KONKURS BEAUTY FORUM AWARDS

Podczas wiosennych targów odbędzie się ogłoszenie wyników prestiżowego konkursu BEAUTY FORUM AWARDS 2019. Które innowacyjne produkty i zabiegi kosmetyki profesjonalnej zostaną nagrodzone przez fachowe jury, dowiemy się 9 marca o godz. 15.30 na scenie MEETING POINT.

TARGOWE Nowości

Po raz pierwszy zaoferujemy dostęp do wydzielonej Strefy EXCLUSIVE dla selektywnych marek kosmetycznych. Dla osób zainteresowanych dystrybucją zagranicznych produktów i urządzeń w Polsce przewidziana jest natomiast Strefa IBF – INTERNATIONAL BUSINESS FORUM.

Premierowym wydarzeniem będzie AKADEMIA LEGISLACJI KOSMETYCZNEJ. Wspólnie z Polskim Związkiem Przemysłu Kosmetycznego zaprosiliśmy producentów i dystrybutorów na 9 prelekcji poświęconych najistotniejszym aspektom prawnym dla przemysłu kosmetycznego.

targi

Dajemy więcej!

Targi BEAUTY FORUM to także wielkie święto makijażu. THE MAKE UP DAY, organizowany wraz z magazynem Make-up Trendy, skupia pasjonatów i ekspertów wizażu. Czekają Cię dwa dni pełne oszałamiających pokazów, szkoleń i spotkań z międzynarodowymi gwiazdami.

Centrum akcji i wydarzeń targowych będzie także scena MEETING POINT. Tutaj odbywają się atrakcyjne pokazy firmowe, podczas których wystawcy prezentują najnowsze kosmetyczne trendy, produkty i rozwiązania technologiczne. Tutaj także zapraszamy na finały i ceremonie wręczenia nagród laureatom mistrzostw makijażu, stylizacji paznokci oraz konkursów dla młodych adeptów kosmetyki.

Termin:
9–10 marca 2019

Miejsce:
Centrum Targowo-Kongresowe GLOBAL EXPO, ul. Modlińska 6D, Warszawa

Godziny otwarcia:
9 marca 2019 w godz. 10.00 – 18.00
10 marca 2019 w godz. 10.00 – 17.00

Informacje: www.beauty-forum.com.pl i www.beauty-fairs.com.pl

fot. materiały prasowe

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s