Wspieraj z nami team100!

Miłość do sportu to nie tylko radość i pasja, ale też codzienna walka z samym sobą! Z dumą wspieramy nasze sportowe nadzieje – beneficjentów programu #team100 – wspieraj ich z nami!

27545140

Sukcesami polskich sportowców warto się chwalić wszędzie i o każdej porze. Co chwilę nasi bohaterowie zdobywają wysokie miejsca w zawodach i z tego powodu Polska Fundacja Narodowa aktywnie prowadzi profil team100 na Facebooku, Instagramie i Twitterze. To właśnie tam znajdziecie informacje o zwycięstwach Polaków na całym świecie.

Program Team100 został zainicjowany przez Ministra Sportu i Turystyki Witolda Bańkę, którego mecenasem jest Polska Fundacja Narodowa, a operatorem Instytut Sportu – Państwowy Instytut Badawczy.

Komunikacja w social mediach to najszybszy sposób na dzielenie się informacjami. Tylko w Polsce liczba użytkowników korporacji Zuckerberga przekroczyła 16 milionów, więc Polska Fundacja Narodowa, która wspiera beneficjentów programu team100, tam będzie dzielić się informacjami o sukcesach swoich podopiecznych.

43099090

– Prowadzenie profili w social mediach to już konieczność. Mamy o czym mówić i chcemy informować wszystkich o sukcesach naszych rodaków w Polsce i za granicą. Wspieranym przez nas projektem sportowym jest team100 i pragniemy chwalić się sukcesami naszych beneficjentów. To najszybszy sposób na komunikację o sukcesach – podkreślał Robert Lubański, członek zarządu Polskiej Fundacji Narodowej.

Celem Programu jest wsparcie stu najbardziej perspektywicznych sportowców w obszarze procesu szkolenia sportowego oraz współzawodnictwa, a także w obszarze pozasportowym, aby umożliwić im łączenie kariery sportowej z nauką lub podnoszeniem kwalifikacji zawodowych oraz godne reprezentowanie Rzeczypospolitej Polskiej i jej dobrego imienia.

Zapraszamy do śledzenia kanałów:
https://www.facebook.com/team100pfn/
http://instagram.com/team100pnf
https://twitter.com/team100pnf

fot. materiały prasowe

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s