Nowa Kampania walentynkowa Renee!

Najnowsza kampania walentynkowa Renee opiera się przede wszystkim na kobiecości, pewności siebie, elegancji i pytaniu… Jaki jest Twój PERFECT MATCH? Film kampanijny opowiada o Nas – Kobietach. Niektóre z nas mają już swoje drugie połówki, niektóre jeszcze ich poszukują. Tego jednego, idealnego PERFECT MATCH w swojej garderobie!

Renee140720

Każda Kobieta jest inna i posiada swój własny, niepowtarzalny styl. Tę myśl Renee zaprezentowało w najnowszej kampanii walentynkowej. Głównym hasłem jest PERFECT MATCH, czyli idealny wybór… stylizacji! Kobiety pewnym siebie tonem wybierają swoje przyjemności jakimi są ich stylowe ubrania. Lubią czuć się kobieco, seksownie, z klasą. Uwielbiają być SOBĄ. Każda ma swój styl, który odzwierciedla jej charakter i osobowość. Stąd właśnie pomysł na Kobiety: OWNER, LOVER i INDEPENDENT.

W kampanię została zaangażowana jedna z najpiękniejszych, polskich modelek Sabina Wrotny.

Kobieta LOVER pyta…

Mój PERFECT MATCH? To Ideał. Miłość od pierwszego wejrzenia. Od pierwszej randki wiedziałam, że nasza znajomość podąża w dobrym kierunku i będziemy razem. I tak też się stało. To moje prawdziwe Love Story. Dodaje mi On pewności siebie i jest zawsze, kiedy tego potrzebuję.

Kobieta OWNER uwielbia…

…filtrować. Mój idealny PERFECT MATCH napotykam na swojej drodze co jakiś czas i zawsze myślę, że to ten jedyny. Nie przywiązuję się. Jestem kochliwa i lubię zdobywać. To jest coś co sprawia, że mogę wszystko i wiem, że świat należy do mnie.

A czym PERFECT MATCH jest dla Kobiety INDEPENDENT?

PERFECT MATCH? To zaufanie, szczerość i prawdziwa, głęboka relacja. Na te wartości potrzeba czasu i wytrwałości. Cenię bliskość. To właśnie na niej mogę zbudować związek, który będzie intensywny i satysfakcjonujący. Żyję szybko i pragnę czuć się wolna, by nikt nie tłumił we mnie moich pragnień.

fot. materiały prasowe

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s