Sanofi wyróżniona certyfikatem Top Employer 2019 w Polsce

Firma Sanofi otrzymała dziś certyfikaty Top Employer Polska 2019 oraz Top Employer Europe 2019 przyznane przez Top Employers Institute. Certyfikat Top Employer stanowi wyraz uznania za starania Sanofi na rzecz wypracowania rzetelnej i spójnej strategii zorientowanej na pracowników, a co za tym idzie dołączenie do grona firm oferujących wyjątkowe warunki pracy.

Top-Employer-2019-Polska

Po raz pierwszy w historii Sanofi została również uhonorowana tytułem Top Employer Global 2019 w uznaniu dla swojej globalnej polityki w zakresie zasobów ludzkich. Otrzymanie tego ogólnoświatowego certyfikatu było możliwe dzięki certyfikacji czterech regionów (Europa, Bliski Wschód, Azja / Pacyfik, Ameryka Łacińska) i Polski wśród  22 krajów*.

Certyfikat „Top Employer” stanowi ukoronowanie nieustających starań Sanofi w tworzeniu mocnej, spójnej strategii zorientowanej na pracowników, pozwalającej firmie na uplasowanie się wśród najatrakcyjniejszych pracodawców na świecie, którzy oferują najlepsze w swojej klasie warunki pracy.

Global-Top-Employer-Seal-20

Przyznanie Sanofi tytułu Top Employer Global 2019 utwierdza nas w przekonaniu, że podejmowane przez nas działania, aby stawać się coraz lepszym pracodawcą, nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie, zmierzają w bardzo dobrym kierunku. Niezmiennie zależy nam, aby Sanofi była atrakcyjną firmą zarówno dla swoich obecnych pracowników, jak i osób poszukujących pracy. To szczególne wyróżnienie dla pracowników Sanofi na całym świecie” – Magdalena Kruszewska, Prezes Zarządu Sanofi w Polsce.

Co roku międzynarodowe badania organizowane przez Top Employers Institute prowadzą do wyróżnienia wiodących pracodawców z całego świata, zapewniających doskonałe warunki pracy, dbających o rozwój talentów na wszystkich poziomach organizacji i dążących do ciągłej optymalizacji praktyk HR. W trakcie audytu ocenianych jest 600 praktyk HR stosowanych przez pracodawców. W rezultacie Sanofi znalazła się w elitarnym gronie czternastu firm z całego świata, które mogą poszczycić się uzyskaniem tegorocznego tytułu Global Top Employer.

Top_Employer_2019

Już drugi raz uczestniczyliśmy, jako Sanofi Polska w procesie certyfikacji naszej polityki personalnej przez Top Employer Institute. Otrzymanie w tym roku trzech certyfikatów Top Employer Polska, Top Employer Europe oraz – co nas niezmiernie cieszy – Top Employer Global, to dla nas realne potwierdzenie, że tak ważne obszary jak wynagradzanie benefity, zarządzanie talentami, rekrutacja, rozwój pracowników, kultura organizacyjna czy odpowiedzialność społeczna naszej organizacji, są na bardzo wysokim, światowym poziomie. Otrzymanie przez nas tych certyfikatów jest wyróżnieniem dla wszystkich naszych pracowników, dzięki którym i z którymi realizujemy wiele niestandardowych i nowoczesnych pomysłów biznesowych i hr’owych. Wszyscy  jesteśmy dumni z uzyskania tych certyfikatów, zarówno w Polsce jak i na świecie” – Małgorzata Jastrzębska, Central Europe Cluster HR Head & HR Director Poland

Dzięki pracy ponad 100 tys. osób w 100 krajach Sanofi przekształca innowacje naukowe w rozwiązania z zakresu ochrony zdrowia na całym świecie.

Top_Employer_Poland_2019

Więcej informacji znajduje się na stronie: https://www.sanofi.pl/pl/kariera

* Argentyna, Australia, Brazylia, Chiny, Kolumbia, Egipt, Francja, Niemcy, Węgry, Indie, Włochy, Kazachstan, Meksyk, Polska, Rosja, Singapur, Hiszpania, RPA, Turcja, Wielka Brytania, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Wietnam.

***
Informacje o firmie Sanofi

Sanofi wspiera pacjentów w pokonywaniu wyzwań zdrowotnych. Jesteśmy globalną firmą biofarmaceutyczną skoncentrowaną na zdrowiu ludzkim. Zapobiegamy chorobom za pomocą szczepionek, dostarczamy innowacyjne sposoby leczenia bólu i łagodzenia cierpienia. Wspieramy zarówno tych, którzy cierpią na choroby rzadkie, jak również miliony pacjentów zmagających się z chorobami przewlekłymi. Dzięki zaangażowaniu ponad 100 000 pracowników w 100 krajach, Sanofi przekształca innowacje naukowe w rozwiązania opieki zdrowotnej dostępne na całym świecie. Jedna z 112 fabryk Sanofi, jest zlokalizowana w Rzeszowie. Sanofi w Polsce zatrudnia blisko 1000 pracowników. Według danych IMS Health Polska, Sanofi zajmuje jedno z wiodących miejsc w krajowym rankingu największych firm farmaceutycznych.

Sanofi, Empowering Life
Więcej informacji na: www.sanofi.pl;  @SanofiPolska

fot. materiały prasowe

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s