Oddaj ubrania w ramach akcji #ModaDlaZdrowia z PROMOD

Nie wiesz co zrobić z niepotrzebnymi ubraniami, które są jeszcze w dobrym stanie? Oddaj je w butiku Promod pomagając w zbiórce pieniędzy na cytobus!

Promod-akcja-charytatywna-p

Promod, francuska marka modowa obecna na Polskim rynku od 20 lat, dołącza do pomocy Organizacji Kwiat Kobiecości, pomagając w zakupie cytobusa – mobilnego gabinetu ginekologicznego.

Od 8 lutego w butikach Promod w całej Polsce zobaczymy specjalnie oznaczone miejsce, gdzie można będzie zostawić ubrania. Akcja kończy się 20 lutego. W ramach zbiórki do butików przynieść można niezniszczone, nadające się do ponownego użycia ubrania damskie, męskie oraz dziecięce. Każdy 1 kg ubrań zasili konto fundacji o złotówkę!

Promod pragnie współtworzyć ze swoimi klientami świadome postawy konsumenckie. Marka wprowadza do wnętrz swoich butików oraz do świata mody praktyki promujące proekologiczne postawy, które dodatkowo pomagają wspierać inicjatywy z myślą o kobietach. Z ubrań zalegających w szafach klientek marki, które trafią w ramach zbiórki do butików, fundacja Kwiat Kobiecości otrzyma pieniądze na realizację swojego celu. Zebrana odzież trafi do osób, które ponownie z niej skorzystają. Oficjalny hasztag akcji to #ModaDlaZdrowia.

Akcję koorydynuje innowacyjny portal fundraisingowy UbraniaDoOddania.pl, który pozwala fundacjom zbierać pieniądze dzięki zbiórce niepotrzebnych ubrań w dobrym stanie. Promod miał już okazję współpracować z organizacją Kwiat Kobiecości w 2018 roku przy okazji tworzenia ogólnopolskiej kampanii promującej wykonywanie badań cytologicznych. Akcję wspiera aktorka Ada Fijał – Ambasadorka Organizacji Kwiat Kobiecości.

image_processing20190131-53

Zdecydowaliśmy się wraz z portalem UbraniaDoOddania.pl i Organizacją Kwiat Kobiecości zorganizować taką akcję, bo czujemy, że możemy połączyć nasze siły w pięknym celu. Nasze klientki często wspominają o problemie piętrzących się ubrań, które zalegają też w szafach ich mężów i dzieci. Nie chcemy, aby odzież, która mogłaby posłużyć innym, trafiała na wysypiska śmieci czy do spalarni. 1kg niechcianych ubrań to 1zł, która przybliża nas do zakupu cytobusa – to naprawdę proste. Jeśli możemy włączyć się w tego typu akcje i powiedzieć, że wspólnie uratujemy życie wielu kobiet, decydujemy się bez wahania. Nie pozostaje nam nic innego, jak liczyć na zaangażowanie w akcję naszych klientek, a także pracowników. -Angelika Ziętek, kierownik ds. marketingu Promod Polska.

10 lat pracy Organizacji Kwiat Kobiecości chcemy uhonorować zakupem bardzo potrzebnego cytobusa. Dzięki niemu jako Organizacja chcemy bezpłatnie udostępniać go kobietom w całej Polsce – dając im tym samym dostęp do badań cytologicznych, które ratują życie. -Ida Karpińska, Prezes Organizacji Kwiat Kobiecości

fot. materiały prasowe

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s