Latający zielony balon w kształcie kalosza Hunter

Świętując 162-lecie marka Hunter stworzyła pierwszy na świecie balon, który wygląda, jak klasyczny but modelu Wellington.

Latający but swoją trasę rozpoczął w Szkocji, w miejscu gdzie został stworzony. Balon Wellington pojawiał się na festiwalach, wydarzeniach sportowych, pokazach i innych wydarzeniach plenerowych.

Słynny i rozpoznawany design butów Hunter został wprowadzony przez markę w 1956 roku. Wellington to najlepiej sprzedający się oraz najbardziej rozpoznawany model butów marki. Latający Wellington to balon o wysokości 120 metrów, na którym widać wszystkie oryginalne detale buta. Tym samym marka Hunter kolejny raz potwierdziła, że jest gigantem brytyjskiego eksportu.

W lipcu latający but pojawił się w Londynie, później poleciał do Hiszpanii, Włoch i Belgii, aby wziąć udział w najważniejszych wydarzeniach. Potem but powrócił na swoją trasę do Wielkiej Brytanii, gdzie przez całe lato lądował na głównych festiwalach. Dalej balon poleciał przez Atlantyk, by jesienią skończyć swoją trasę w największym sklepie Hunter, który znajduje się w Stanach Zjednoczonych.

Przyjemną niespodzianką było to, że wszyscy, którzy opublikowali zdjęcie buta z hashtagiem #HunterOriginal, mieli szansę wygrać nagrodę od marki.

www.hunterboots.com

fot. materiały prasowe

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s