Klinika Młodości Blanki Pawłowskiej właśnie skończyła rok

19 czerwca, zaraz po meczu Polska – Senegal, tłumnie przybyli goście uczcili 1 urodziny mokotowskiej Kliniki Młodości Blanki Pawłowskiej. Wśród zaproszonych nie mogło zabraknąć Gwiazd, które stale odwiedzają Klinikę. Monika Jarosińska, Iwona Handzlik, Ola Ciupa,  Dominika Gwit czy Jarek Szado to tylko nieliczne z Gwiazd, które w tym dniu pojawiły się na hucznych urodzinach.

Klinika Młodości to nie jest zwykłe miejsce, do którego klientki przychodzą i szybko poprawiają swoje niedoskonałości. To miejsce, w którym odkrywają się  na nowo i mogą śmiało pokochać samą siebie. Miejsce, w którym mają możliwości odetchnięcia od codziennej rutyny, pracy oraz problemów. Eksperci dopasowują zabiegi do indywidualnych potrzeb klientek, o czym te śmiało wspominały podczas urodzin.

Po części oficjalnej prowadzonej przez Jarosława Szado, zaproszeni goście mieli szasnę usłyszeć piękny recital Katarzyny Nova, która odśpiewała huczne sto lat. Wszyscy mogli skosztować przepysznego tortu i zapoznać się z ofertą Kliniki. Wśród standardowych zabiegów jakimi są zabiegi z wykorzystaniem m.in. osocza PRP, fibryny i-PRF, wypełniaczy, toksyny botulinowej, mezoterapii, nici PDO, klinika ma szereg zwolenników makijażu permanentnego, wykonywanego osobiście przez właścicielkę Panią Blankę Pawłowską oraz zabiegów na ciało z wykorzystaniem sprzętu Elite Shape oraz Med Shape.

Na zakończenie eventu na każdy gość otrzymał zaproszenie na pokazowe zabiegi oraz prezenty od firmy.

Więcej na https://klinikamlodosci.com/

fot. materiały prasowe

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s