Innowacyjna bateria zlewozmywakowa ARYA – oszczędność i higiena

Armatura Kraków wprowadza na rynek baterię, w której przepływ wody uruchamia się dotykając korpusu bądź wylewki w dowolnym miejscu. Rozwiązanie jest nie tylko nowoczesne i efektowne, ale także sprzyja oszczędności wody.

FotBateria ARYA to pierwsza propozycja marki KFA wykorzystująca innowacyjną technologię touch me, pozwalającą włączać i wyłączać przepływ wody poprzez dotknięcie baterii. Oznacza to, że wszystkie parametry strumienia – temperaturę, intensywność oraz kąt padania – można ustawić jeszcze zanim otworzy się zawór. Skutkiem jest znacząca oszczędność wody – nie marnujemy ani chwili podczas której byłaby ona odkręcona. Bateria reaguje na kontakt nie tylko z dłońmi, ale także przedramionami, łokciami, swetrem czy sprzętami kuchennymi. Dzięki temu łatwo uniknąć jej zabrudzenia. To szczególnie wygodne, gdy musimy umyć ręce po wyrabianiu ciasta czy krojeniu plamiących produktów. Funkcja ułatwia zachowanie czystości baterii, przyczyniając się do zmniejszenia zużycia środków myjących.

W parze z nowoczesnymi rozwiązaniami idzie modna forma. Kształt baterii ARYA nawiązuje do smukłej litery U, a cylindryczny, rozszerzający się ku dołowi korpus podkreśla elegancką krzywiznę wylewki. Produkt objęty jest 10-letnią gwarancją.

Cena dotykowej baterii zlewozmywakowej ARYA touch me: 1 193 zł brutto

fot. materiały prasowe

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s