Zostaw zatłoczone plaże i ruszaj w góry!

Gdy temperatura coraz częściej sięga 30 stopni, a dzieci szykują się do odbioru świadectwa, to znak, że trzeba zaplanować wakacyjny urlop. Wiele osób wciąż nie wybrało miejsca, w którym spędzi swoje upragnione i zasłużone wczasy. Lada moment Polacy zaczną masowo zmierzać w stronę morza. Warto dla odmiany zmienić kierunek i ruszyć w góry. Co niezwykłego czeka na nas, np. w Szklarskiej Porębie?

Norweska-Dolina4

JAK WYBRAĆ MIEJSCE WYJAZDU?

Poprzez rewolucję technologiczną i powszechny dostęp do internetu, możliwości znalezienia doskonałego miejsca na wakacyjny wypoczynek stały się niemal nieograniczone. Wystarczy zaledwie kilka chwil, by znaleźć dziesiątki miast czy kurortów, które będą w największym stopniu odpowiadać naszym preferencjom. Z tego względu wiele osób stawia na kierunki nietypowe, dotychczas nieodkryte i z pewnością mniej zatłoczone niż nadbałtycka plaża w środku lata. Taką perełką na mapie Polski jest Szklarska Poręba.

Norweska-Dolina2

DLACZEGO SZKLARSKA PORĘBA?

Szklarska Poręba to miasto warte odwiedzenia z co najmniej trzech powodów – piękne plenery, majestatyczne góry i nieskalana przyroda. To doskonałe miejsce dla osób zmęczonych codzienną gonitwą, dużym miastem i ciężką pracą. Tu można prawdziwie odpocząć zarówno fizycznie, jak i mentalnie.

– Niezwykły klimat okolicy można poczuć także w murach Norweskiej Doliny – sieci willi, których architektura nawiązuje do fenomenu Doliny Siedmiu Domów. Już od końca XIX wieku osiedlały się tu środowiska artystyczne, których wyjątkowy klimat towarzyszy podróżującym po dziś dzień – zaznacza Marcin Rogoża, właściciel Norweskiej Doliny.

Norweska-Dolina

PRZYRODA I LUKSUS

Szklarska Poręba to nie tylko przyroda. Ekskluzywne wille Norweskiej Doliny kuszą unikalną architekturą, norweskim stylem i luksusem.

– Norweska Dolina to połączenie norweskiej natury i relaksu. To miejsce, gdzie człowiek spotyka się z pięknem środowiska. Bardzo zależy nam, by goście przybywający na urlop wakacyjny mieli możliwość prawdziwego odpoczynku. U nas można się zatrzymać i nabrać sił na kolejne miesiące pracy. Dodatkowo w czasie wakacji czeka mnóstwo atrakcji, sportowych, muzycznych i kulturalnych – dodaje Marzena Mielczarek, Dyrektor Generalna Norweskiej Doliny.

Nowe horyzonty, jakie otwiera przed nami wciąż nieodkryte południe Polski, przyciąga swoją tajemniczością i inspirującą aurą. Każdy, kto choć raz zazna klimatu panującego w tym regionie, z pewnością zechce tu powrócić.

***
Norweska Dolina:

Kompleks dziewięciu ekskluzywnych willi architektonicznie odwołujących się do spuścizny Wikingów, znajdujących się na terenie historycznej Doliny Szczęścia i Miłości, potem przedwojennej Doliny Siedmiu Domów. Charakteryzuje się luksusowymi apartamentami, z których każdy ma swój niepowtarzalny charakter – nie ma dwóch takich samych budynków. Goście mogą odpocząć korzystając ze strefy wellness, wspaniałej kuchni oraz korzystając z pięknego krajobrazu okolicznych gór.

Architektura, stworzona na wzór norweski, wzbogacona została o rozwiązania ekologiczne i energooszczędne, co przesądza o niepowtarzalnej atmosferze tego miejsca na hotelowej mapie Polski.

Adres: Mikołaja Kopernika 9e, Szklarska Poręba, www.aparting.pl

fot. materiały prasowe

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s