Łódzka Droga Mleczna

Karmienie piersią to jedno z najpiękniejszych życiowych doświadczeń, jakie przeżywa kobieta. Owszem, jest trudne, a społeczny ostracyzm na widok karmiących w miejscach publicznych mam i ograniczenia związane z doborem odpowiedniego stroju wcale sprawy nie ułatwiają. Dlatego mamakarmiaca.pl przygotowuje wystawę ze zdjęciami, które są dowodem na to, że zarówno karmienie, jak i praktykujące je kobiety są piękne.

mamakarmiaca.pl

Łódzki fotografik Mikołaj Zacharow, który zatrzymuje w kadrze najciekawsze i najbardziej dynamiczne momenty podczas koncertów, festiwali i szeregu wydarzeń kulturalnych, tym razem uchwycił coś jeszcze cenniejszego – bliskość, jaka rodzi się między matką a dzieckiem. Te wyjątkowe chwile, podczas których karmiące mamy są zrelaksowane, szczęśliwe i przekonane o pięknie własnym i aktu, jakim jest dostarczanie dziecku życiodajnej energii – z mleka i ich bezgranicznej miłości.

Mama karmiąca

Czy może być coś piękniejszego niż więź, łącząca matkę z dzieckiem? Bliskość, która rodzi się wraz z pierwszymi minutami życia małego człowieka, gdy szuka ciepła matczynego ciała, znajomego bicia serca, piersi, która nakarmi i ukoi? Ci z Was, którzy odpowiedzieli „pewnie – surfing na Bali, widok ze szczytu Mount Everestu, leniwe popołudnie z dobrą książką lub filmem czy podwójna porcja deseru czekoladowego” (w zależności od upodobań), prawdopodobnie nie tulili w ramionach maleństwa, dla którego byli całym światem.

Omnomnom by juspol-mama, strona mamakarmiaca.pl i fanpage na facebooku oraz Instagramie @mamakarmicapl powstały z myślą o kobietach, które bez ograniczeń chcą korzystać z zażyłości i intymności związanej z karmieniem piersią; dać swoim dzieciom to, co najcenniejsze – zarówno bogate w składniki odżywcze mleko, jak i niepodważalny dowód miłości, oddania i czułości. Nie trzeba rezygnować ani z wygody, ani ze świetnego wyglądu, żeby wykarmić potomka.

Dzięki nowej łódzkiej marce młode mamy mogą zapomnieć o wyciągniętych koszulkach, zadzieranych do góry, ilekroć maluch domaga się posiłku. Mogą być piękne, stylowe i jednocześnie w komfortowy i dyskretny sposób podać dziecku pierś.

@mamakarmiacapl

Wybierając kolekcje z mamakarmiaca.pl, dostają coś więcej niż wysokiej jakości ubrania z najlepszych dzianin – pewność siebie. Mają szansę odzyskać kobiecość, często utraconą podczas miesięcy ciąży, tygodni połogu i wyzwań związanych z pielęgnacją malca. Omnomnom by juspol-mama zapewnia im świetny wygląd i swobodę ruchów, tak w codziennych sytuacjach, jak w intymnych chwilach karmienia.

Kolekcje, które można znaleźć na mamakarmiaca.pl, są limitowane, a marka powstała pod szyldem działającej od 1993 roku firmy Juspol – ekskluzywna. Dzięki temu młode mamy mają pewność, że co druga spacerująca z wózkiem czy chustą kobieta nie będzie wyglądała jak ich kopia.

Mogą założyć sukienkę (tak, można z łatwością karmić piersią w sukience – niekoniecznie zapinanej na guziki!) i cieszyć się wyjątkowym czasem z dzieckiem. Macierzyństwo nie musi oznaczać rezygnacji z siebie, a wręcz powinno być tego odwrotnością. Szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko.

https://mamakarmiaca.pl/
https://www.facebook.com/mamakarmiacapl/
https://www.instagram.com/mamakarmiaca.pl/

fot. materiały prasowe

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s