Oglądaj livestream z koncertu Quebonafide

Trasa Red Bull Music Presents: Quebonafide On Tour wkracza na ostatnią prostą. W trakcie swojej podróży po Polsce muzyczny autobus odwiedził już sześć miast, by na jego dachu wystąpił Quebonafide. Jak wygląda koncert na tak nietypowej scenie zobaczyć będzie mógł każdy, dzięki livestreamowi z ostatniego przestanku na trasie. Wieńczący ją koncert w Szczecinie oglądać będzie można na www.redbullmusic.pl/Quebonafide oraz www.facebook.com/RedBullMusic.

Red-Bull-Musci-Prestents-Qu

Koncerty w ramach trasy Red Bull Music Presents: Quebonafide On Tour odbywają się na dachu muzycznego autobusu, który przemierza całą Polskę zatrzymując się jedynie w ośmiu miastach. Te zostały wybrane w trakcie internetowego głosowania. Rapera można już było usłyszeć w Radomiu, Tarnowie, Częstochowie, Sosnowcu, Piotrkowie Trybunalskim i Bydgoszczy. Pozostały zatem jeszcze tylko dwie okazje by zobaczyć Quebonafide na nietypowej scenie – dachu autobusu ze scenografią rodem z filmu przyrodniczego.

Red_Bull_Music_Presents_Que

Red Bull Music Presents: Quebonafide On Tour dedykowana jest solowemu albumowi rapera zatytułowanemu „Egzotyka”. Do niej nawiązuje specjalna scenografia, dzięki której Quebonafide występuje na tle liściastej dżungli oraz zaprojektowane z myślą o niej oprawa świetlna i wyrzutnie dymu. Na koncertach raperowi towarzyszą hypeman Krzy Krzysztof oraz DJ Moyes. Każdy z dotychczasowych sześciu koncertów przyciągnął tłumy fanów rapera. Ci, by zająć najlepsze miejsca w pierwszych rzędach, nie raz stawali do wyścigu, którego sygnałem startu było otwarcie bram. Każda z koncertowych lokalizacji po brzegi wypełniona była publicznością oczekującą na swojego idola od wczesnych godzin popołudniowych.

Red-Bull-Music-Presents-Que

Pozostały jeszcze tylko dwa ostatnie koncerty pod szyldem Red Bull Music Presents: Quebonafide On Tour. Już dziś autobus z raperem na pokładzie zatrzyma się w Słupsku przy pl. Zwycięstwa, jutro zaś finałowy koncert odbędzie się w szczecińskiej Łasztowni. Wszyscy, którzy nie będą mogli pojawić się na finałowym koncercie, mogą go śledzić dzięki livestreamowi na www.redbullmusic.pl/Quebonafide oraz www.facebook.com/RedBullMusic.

Red-Bull-Musci-Prestents

Pozostałe koncerty w ramach trasy Red Bull Music Presents: Quebonafide On Tour:

19.06 – Słupsk
Plac Zwycięstwa
Wydarzenie na Facebooku

20.06 – Szczecin
Łasztownia, ul. T.A. Wendy
Wydarzenie na Facebooku

Koncerty w ramach Red Bull Music Presents: Quebonafide On Tour mają charakter plenerowy. Rozpoczynają się o godzinie 20.30. Otwarcie bram następuje o godzinie 19.00. Liczba miejsc ograniczona. Wstęp na wydarzenia jest darmowy, liczba miejsc ograniczona.

Więcej informacji na: www.redbullmusic.pl/quebonafide

LIVESTREAM: 20.06.2018, godz. ok. 20:30 na www.redbullmusic.pl/Quebonafide oraz www.facebook.com/RedBullMusic.

fot. materiały prasowe

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s