Wejdź do gry i pokaż, że futbol rządzi! Nowa kampania GO Sport

Godziny spędzone przed telewizorem, obłęd w oczach i brak kontaktu z rzeczywistością. Za chwilę o piłce nożnej będzie chciał rozmawiać każdy, a to za sprawą zbliżających się Mistrzostw Świata. Tegoroczny Mundial nie tylko ponownie wzbudzi w Polakach miłość do kibicowania, ale również zachęci do  grania. W związku z tym GO Sport rusza z nową kampanią i rzuca swoim konsumentom piłkarskie wyzwania!

W świecie sportu pewne rzeczy się nie zmieniają – na przykład zamiłowanie do piłki nożnej. Dlatego GO Sport – marka od lat wspierająca piłkarskie emocje rusza z nową kampanią i zachęca swoich konsumentów nie tylko do oglądania piłkarskich rozgrywek, ale również do czynnego uprawiania tego sportu. To wszystko za sprawą strefy wyzwań. Klienci na wyłożonej w sklepach murawie i mini boisku będą mogli sprawdzić się w żonglerce lub w odbijaniu piłki główką. Każde z zadań to jednak nie tylko okazja do tego, by sprawdzić swoje piłkarskie zdolności, ale przede wszystkim do ustrzelenia ekstra rabatów na zakupy.

Piłkarskie wyzwania to nie wszystko! GO Sport przygotował również konkurs, który jest doskonałą propozycją dla miłośników futbolu. Do wygrania 10 000 zł i 50 replik oficjalnych piłek Mistrzostw Świata  marki Adidas.

Zasady są proste. Wystarczy kupić dowolny produkt w sklepach GO Sport, wejść na stronę www.futbolrzadzi.pl i napisać jak futbol rządzi w Twoim życiu.

Razem z GO Sport daj się ponieść piłkarskim emocjom!

fot. materiały prasowe

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s