Wysokie stężenie peptydów i kwasów – nowa linia Lirene LAB Therapy

Jak stworzyć skuteczne kosmetyki zaspokajające różne potrzeby skóry wymagających i zajętych kobiet? Ekspertki z Laboratorium Naukowego Lirene znalazły na to pytanie odpowiedź. Jest nią nowa linia kosmetyków semipremium Lirene LAB Therapy zawierająca wysokie stężenia kompleksów aktywnych inspirowanych profesjonalnymi zabiegami w gabinetach kosmetycznych. Dzięki temu kosmetyki Lirene LAB Therapy w profesjonalny sposób dbają o cerę wymagającą nawilżenia, rewitalizacji, odżywienia oraz pielęgnacji anti-aging. Linia LAB Therapy dostępna jest wyłącznie w drogeriach Rossmann.

Lirene_LAB_Therapy-Nowoczesne technologie oraz naukowe rozwiązania pozwalają dziś na zastosowanie wysokich stężeń wyjątkowych składników w kosmetykach do domowej aplikacji. Aby jednak odpowiednio one zadziałały, potrzebna jest właściwa forma ich transportu w głąb skóry. Nowa linia Lirene LAB Therapy spełnia oba warunki: zawiera wysokie stężenie aktywnych składników na bazie kwasów, a rolę idealnego transportera odgrywa unikatowa technologia przenikania – TRANSDERMALQ. Powoduje ona, że aktywne substancje są w stanie skutecznie zaspokoić cztery różne potrzeby naszej skóry: jej nawilżenie, rewitalizację, odżywienie oraz odmładzanie.

Nawilżanie: dla skóry potrzebującej natychmiastowego nawilżenia i ochrony przed starzeniem

Właściwe nawilżenie skóry decyduje o jej ładnym wyglądzie. To podstawa naszej pielęgnacji bez względu na wiek i porę roku. Dobrze nawilżona cera jest gładka, miękka w dotyku i wygląda młodziej, bo pojawia się na niej znacznie mniej zmarszczek niż w przypadku skóry odwodnionej. Na dodatek, gdy cera jest nieodpowiednio nawilżona, możemy odczuwać dyskomfort – ściągnięcie, swędzenie, pieczenie. Taka skóra jest też bardziej skłonna do podrażnień i stanów zapalnych. Kosmetyki z linii Lirene LAB Therapy, które zaspokajają potrzebę przywrócenia idealnego nawilżenia skóry, zawierają wyjątkowo skuteczne składniki, na dodatek w stężeniach, które do tej pory spotykane były tylko w preparatach profesjonalnych. Dla głębokiego i długotrwałego nawilżenia, zastosowano kompleksy:

  • Kompleks Shikimique Hydro Active 10% – zawarty w kremie na dzień, dba o odpowiednie nawilżenie skóry.
  • Kompleks L-Bion Hydro Active 15% – obecny w kremie na noc, chroni przed utratą wilgoci.
  • Kompleks Shiki-Bion Deep Hydrating 20% – podwójna moc nawilżenia w masce.

Rewitalizacja: dla skóry odwodnionej, zmęczonej, szarej i pozbawionej blasku

Czasami skóra potrzebuje prawdziwej odnowy, bo nawet po przebudzeniu wygląda na zmęczoną, jest zszarzała, szorstka i pozbawiona blasku. Przyczyn tego stanu rzeczy jest wiele: to m.in. brak ochrony przed promieniowaniem UV, niedosypianie, zanieczyszczone środowisko, niezdrowa dieta. Preparaty z linii Lirene LAB Therapy, wychodzące naprzeciw potrzebie rewitalizacji skóry, zawierają unikalne połączenia składników, które redukują oznaki zmęczenia, naprawiając uszkodzenia wywołane przez niesprzyjające środowisko. W efekcie skóra staje się dobrze napięta, wygładzona i promienna. Aby uzyskać tak spektakularny efekt, w serii produktów o działaniu rewitalizującym zastosowano:

  • Kompleks Murunga-C Boost 10% – w kremie na dzień o silnym działaniu antyoksydacyjnym.
  • Kompleks Rosemari-C Rejuve 15% – w kremie na noc, chroniący DNA komórek skóry.

Anti-aging: dla skóry potrzebującej intensywnej naprawy i odmłodzenia

W pewnym momencie życia każda z nas chciałaby spowolnić objawy upływającego czasu, nieuchronnie pojawiające się na skórze. To oczekiwanie są w stanie zaspokoić kosmetyki z linii Lirene LAB Therapy, w których składzie znajdziemy składniki stosowane w zabiegach do wypełniania zmarszczek, występujące w postaci, umożliwiającej wypełnianie i wygładzanie nierówności skóry za pomocą regularnej aplikacji kremu.

  • Kompleks  N-Age Peptid Renew 10% – zawarty w kremie na dzień, wykazuje silne działanie odmładzające.
  • Kompleks UltraFiller Global Repair 15% – obecny w kremie na noc, skutecznie regeneruje skórę.

Odżywienie: dla skóry suchej i szorstkiej, potrzebującej głębokiej odbudowy

Czasami baza pielęgnacji, czyli nawilżanie to za mało. Niekiedy nasza skóra potrzebuje nie tylko nawodnienia, ale i odżywczych lipidów oraz antyoksydantów, które przywrócą jej uczucie komfortu i zregenerują, w efekcie zapewniając młody i zdrowy wygląd. W linii Lirene LAB Therapy znajdziemy wyjątkowo bogaty odżywczy koktajl, złożony z unikalnych składników olejowych i kwasów, pełnych witamin i minerałów.

  • Kompleks Chia-Goji Restore 10% – w kremie na dzień, działa odbudowująco i odżywczo.
  • Kompleks In-chi Skin Nutrition 15% – w kremie na noc, silnie odżywia skórę podczas nocnego odpoczynku.
  • Kompleks Honey-linoléique Exclusive – w masce, odżywia, regeneruje i rozświetla skórę.

NOWE PRODUKTY Z SERII LIRENE LAB THERAPY – dostępne tylko w drogeriach Rossmann

Krem dotleniająco-nawilżający z kwasem szikimowym i kwasami cytrusowymi na dzień

Dla skóry potrzebującej natychmiastowego nawilżenia i ochrony przed starzeniem.

krem_dotleniajaco-nawilzaja

Zawiera unikalny kompleks Shikimique Hydro Active 10% przenoszony w głąb skóry dzięki technologii TRANSDERMALQ zapewniającej podwójny efekt – działanie na powierzchni i od wewnątrz skóry. Składniki zostały zamknięte w specjalnych mikrosferach, które ułatwiają ich przenikanie do głębszych warstw naskórka, sprawiając, że pielęgnacja jest jeszcze skuteczniejsza.

Najważniejsze składniki aktywne:

Kwas szikimowy – składnik wykorzystywany w profesjonalnych zabiegach kosmetologicznych. Doskonale wiąże wodę w naskórku oraz minimalizuje jej transepidermalną utratę. W połączeniu z kwasem hialuronowym sprawia, że efekt nawilżenia, gładkości i świeżości utrzymuje się przez cały dzień.

Kwasy cytrusowe – mają silne właściwości antyoksydacyjne, dotleniające, rewitalizujące. Wpływają pobudzająco na poprawę metabolizmu komórkowego oraz hamują procesy przedwczesnego starzenia się skóry, przywracając jej zdrowy wygląd.

Poj. 50 ml
Rekomendowana cena detaliczna: 49,99 zł

Krem nawadniająco-odżywczy z kwasem laktobionowym na noc

Dla skóry potrzebującej głębokiego nawilżenia i odżywienia.

krem_nawadniajaco-odzywczy_

Zawiera unikalny kompleks L-Bion Hydro Active 15% złożony z kwasu laktobionowego, oleju babassu i masła kakaowego, a przenoszony w głąb skóry dzięki technologii TRANSDERMALQ zapewniającej podwójny efekt – działanie na powierzchni i od wewnątrz skóry. Składniki zostały zamknięte w specjalnych mikrosferach, które ułatwiają ich przenikanie do głębszych warstw naskórka, sprawiając, że pielęgnacja jest jeszcze skuteczniejsza.

Najważniejsze składniki aktywne:

Kwas laktobionowy – profesjonalny składnik o silnych właściwościach higroskopijnych, który chroni skórę przed utratą wody. Neutralizuje wolne rodniki oraz regulujące proces złuszczania naskórka, zapewniając zastrzyk energii, odmłodzenia i nawilżenia dla skóry. Zmarszczki są mniej widoczne, skóra jest elastyczna i miękka w dotyku.

Olej babassu i masło kakaowe – działają łagodząco i kojąco, odżywiają, wygładzają oraz redukują suchość i ściągnięcie skóry, przywracając jej dobrą kondycję.

Poj. 50 ml
Rekomendowana cena detaliczna: 51,99 zł

Całonocna maska stymulująco-nawadniająca

Dla skóry potrzebującej dogłębnego nawilżenia i wygładzenia.

Noc to najlepsza pora na intensywną regenerację, ponieważ wtedy zachodzą w skórze procesy naprawcze. Zastosowane w masce połączenie kwasów stosowanych w zabiegach kosmetologicznych dają natychmiastowy zastrzyk nawilżenia i regeneracji. Maska wiąże wodę w naskórku oraz stymuluje ją do samoodnowy, niweluje także podrażnienia wywołane całodziennym działaniem czynników zewnętrznych.

Najważniejsze składniki aktywne:

Kwas szikimowy – składnik wykorzystywany w profesjonalnych zabiegach kosmetologicznych. Doskonale wiąże wodę w naskórku oraz minimalizuje transepidermalną utratę wody.

Kwas laktobionowy – profesjonalny składnik o silnych właściwościach higroskopijnych, który chroni skórę przed utratą wody. Neutralizuje wolne rodniki oraz regulujące proces złuszczania naskórka, zapewniając zastrzyk energii, odmłodzenia i nawilżenia dla skóry. Zmarszczki są mniej widoczne, skóra jest elastyczna i miękka w dotyku.

Poj. 50 ml
Rekomendowana cena detaliczna: 29,99 zł

Krem rewitalizująco-energizujący z murungą i witaminą C na dzień

Dla skóry odwodnionej, zmęczonej, szarej, pozbawionej blasku.

krem_rewitalizujaco-energiz

Zawiera kompleks Murunga-C Boost 10%, stanowiący połączenie wyciągu z drzewa murunga, witaminy C i kwasu hialuronowego, a przenoszony w głąb skóry dzięki technologii TRANSDERMALQ zapewniającej podwójny efekt – działanie na powierzchni i od wewnątrz skóry.

Najważniejsze składniki aktywne:

Wyciąg z drzewa murunga – jest jednym z najbogatszych, naturalnych źródeł witaminy C oraz wielu innych składników niezbędnych dla prawidłowego funkcjonowania skóry. Wykazuje silne działanie antyoksydacyjne, indukuje rozjaśnianie skóry wyrównując jej koloryt, spłyca istniejące zmarszczki oraz dodaje skórze energii i blasku.

Kwas hialuronowy – doskonale wiąże wodę w naskórku oraz minimalizuje transepidermalną utratę wody. Daje efekt nawilżenia i wygładzenia.

Poj. 50 ml
Rekomendowana cena detaliczna: 51,99 zł

Krem rewitalizująco-odnawiający z kompleksem rozmarynowym i witaminą C na noc

Dla skóry zmęczonej, potrzebującej energii i odżywienia.

krem_rewitalizujaco-odnawia

Zawiera kompleks Rosemari-C Rejuve 15%, w składzie którego znajduje się kwas rozmarynowy, osłaniający DNA komórek skóry przed wolnymi rodnikami. Kompleks ten przenoszony w głąb skóry dzięki technologii TRANSDERMALQ zapewniającej podwójny efekt – działanie na powierzchni i od wewnątrz skóry.

Najważniejsze składniki aktywne:

Kwas rozmarynowy – składnik osłaniający DNA komórek skóry przed wolnymi rodnikami. Spowalnia proces starzenia, działając na skórę podczas snu. Naprawia uszkodzenia struktury skóry wywołane przez UV, zanieczyszczenia środowiska czy stres.

Wyciąg z drzewa murunga – jest jednym z najbogatszych, naturalnych źródeł witaminy C oraz wielu innych składników niezbędnych dla prawidłowego funkcjonowania skóry. Zapewnia skórze intensywną dawkę energii, rozświetlenia, odżywienia ale też buduje ochronę antyoksydacyjną skóry na kolejny dzień.

Poj. 50 ml
Rekomendowana cena detaliczna: 53,99 zł

Krem napinająco-odmładzający z Ultrafillerem i Snaps-Age na dzień

Dla skóry potrzebującej intensywnej naprawy i odmłodzenia.

krem_napinajaco-odmladzajac

Zawiera kompleks N-Age Peptid Renew 10% plus kompleks UltraFiller Global Repair 15%. Oba kompleksy zawierają  wysokie stężenie zaawansowanego składnika Sinaps-Age, którego zadaniem jest ochrona zakończeń komórek nerwowych przed neurostarzeniem. Dzięki przywróceniu zdrowej komunikacji między zakończeniami nerwowymi a fibroblastami, zostaje pobudzona synteza kolagenu i elastyny, co daje efekt poprawy napięcia skóry.

Najważniejsze składniki aktywne:

Sinaps-Age – składnik chroniący zakończenia komórek nerwowych przed neurostarzeniem i przywracający komunikację pomiędzy zakończeniami nerwowymi a fibroblastami, co zwiększa syntezę kolagenu i elastyny. Efektem jest zmniejszenie objętości zmarszczek (nawet o 39%) oraz wygładzenie powierzchni skóry i poprawa jej napięcia.

Ultrafiller – składnik stosowany w zabiegach medycyny estetycznej do produkcji nici kosmetycznych. W zmikronizowanej wersji koryguje, wypełnia i wygładza zmarszczki oraz pobudza produkcję kolagenu, stymulując procesy naprawcze w skórze.

Filtry UVA/UVB – chronią skórę przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych oraz przed starzeniem.

Poj. 50 ml
Rekomendowana cena detaliczna: 56,99 zł

Krem stymulująco-naprawczy z Ultrafillerem i Snaps-Age na noc

Dla skóry potrzebującej głębokiej odnowy i odmłodzenia.

krem_stymulujaco-naprawczy_

Zawiera kompleks UltraFiller Global Repair 15% przenoszony w głąb skóry dzięki technologii TRANSDERMALQ zapewniającej podwójny efekt – działanie na powierzchni i od wewnątrz skóry.

Najważniejsze składniki aktywne:

Sinaps-Age –składnik chroniący zakończenia komórek nerwowych przed neurostarzeniem i przywracający komunikację pomiędzy zakończeniami nerwowymi a fibroblastami, co zwiększa syntezę kolagenu i elastyny. Efektem jest zmniejszenie objętości zmarszczek (nawet o 39%) oraz wygładzenie powierzchni skóry i poprawa jej napięcia.

Ultrafiller – składnik stosowany w zabiegach medycyny estetycznej do produkcji nici kosmetycznych. W zmikronizowanej wersji koryguje, wypełnia i wygładza zmarszczki oraz pobudza produkcję kolagenu, stymulując procesy naprawcze w skórze.

Masło shea – przeciwdziała odwodnieniu skóry, nawilża, odżywia i regeneruje skórę nocą. Działa kojąco, uspokajająco i relaksująco.

Poj. 50 ml
Rekomendowana cena detaliczna: 58,99 zł

Krem odżywczo-naprawczy z ekstraktem Chia Goji i kwasem bursztynowym na dzień

Dla skóry przesuszonej, potrzebującej naprawy i odżywienia.

krem_odzywczo-naprawczy_10e

Zawiera kompleks Chia-Goji Restore 10%, który swoją odżywczą moc zawdzięcza wyciągom z nasion chia i owoców goi będących źródłem protein, kwasów omega-3 i omega-6 oraz witamin i minerałów. Chronią one skórę przed działaniem wolnych rodników i wspomagają jej odnowę, jednocześnie zapewniając ukojenie i uczucie komfortu. Kompleks ten przenoszony jest w głąb skóry dzięki technologii TRANSDERMALQ zapewniającej podwójny efekt – działanie na powierzchni i od wewnątrz skóry.

Najważniejsze składniki aktywne:

Ekstrakt Chia-Goji – są źródłem cennych dla skóry protein, kwasów omega 3 i 6, witamin oraz minerałów. Chronią skórę przed działaniem wolnych rodników, wspomagają odnowę komórkową. Jagody Goji nazywane „szczęśliwymi jagodami” zapewniają ukojenie i uczucie komfortu dla skóry.

Kwas bursztynowy –zapewnia zaawansowaną pielęgnację skórze suchej i zmęczonej. Dodaje energii, intensywnie nawilża, odżywia i regeneruje, likwidując przesuszenie i szorstkość skóry. Ujędrnia, uelastycznia i wygładza zmarszczki, sprawiając, że skóra wygląda wyraźnie młodziej.

Poj. 50 ml
Rekomendowana cena detaliczna: 54,99 zł

Krem wygładzająco-odbudowujący z olejem Incha Inchi i kwasem bursztynowym

Dla skóry suchej i szorstkiej, potrzebującej wyjątkowej odbudowy.

krem_wygladzajaco-odbudowuj

Zawiera kompleks In-chi Skin Nutrition 15%, który oprócz kwasu bursztynowego – odżywiającego i regenerującego skórę – ma w składzie olej incha-inchi, nawilżający i zmiękczający skórę oraz D-panthenol, łagodzący i kojący podrażnienia. Kompleks przenoszony w głąb skóry dzięki technologii TRANSDERMALQ zapewniającej podwójny efekt – działanie na powierzchni i od wewnątrz skóry.

Najważniejsze składniki aktywne:

Olej Incha Inchi – posiada właściwości łagodzące i nawilżające, zapobiega transepidermalnej utracie wody, a dzięki wysokiej zawartości nienasyconych kwasów tłuszczowych działa regenerująco i przeciwstarzeniowo, likwidując problem suchości i szorstkości skóry.

Kwas bursztynowy –zapewnia zaawansowaną pielęgnację skórze suchej i zmęczonej. Dodaje energii, intensywnie nawilża, odżywia i regeneruje, likwidując przesuszenie i szorstkość skóry. Ujędrnia, uelastycznia i wygładza zmarszczki, sprawiając, że skóra wygląda wyraźnie młodziej.

D-pantenol – łagodzi i koi podrażnioną, suchą skórę, redukując zaczerwienienia oraz zapewniając jej miękkość i idealny komfort.

Poj. 50 ml
Rekomendowana cena detaliczna: 56,99 zł

Miodowa maska do masażu twarzy z kwasem cytrynowym i Linoléique Exclusive na dzień i na noc

Dla skóry potrzebującej odżywienia, odprężenia i wygładzenia.

miodowa_maska_do_masazu-twa

Relaksujący masaż twarzy wykonany z użyciem miodowej maski wpływa na poprawę samopoczucia, odpręża i wygładza skórę, dotleniając ją i pobudzając do samoodnowy. Składniki aktywne maski intensywnie odżywiają, regenerują i rozświetlają skórę.

Najważniejsze składniki aktywne:

Ekstrakt z miodu – bogaty w substancje aktywne, działa łagodząco i zmiękczająco na skórę.

Kwas cytrynowy – wykazuje działanie antyoksydacyjne i rozświetlająco, zapobiegając starzeniu się skóry.

Kompleks Linoléique Exclusive – odżywia i regeneruje zwiotczałą skórę, dzięki czemu nabiera ona sprężystości i zdrowego kolorytu.

 Poj. 50 ml
Rekomendowana cena detaliczna: 35,99 zł

fot. materiały prasowe

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s