Wakacje w Biowitalnym SPA

Lato w SPA, zwłaszcza w hotelu bez dzieci, to dobry pomysł na urlop we dwoje. To też świetny czas i miejsce na błogi odpoczynek, regenerację organizmu i pobudzenie sił witalnych.

medytacja-w-ogrodzie-zen

Wakacje dla swoich pociech planujemy z dużym wyprzedzeniem. Letnie obozy, pobyty u dziadków, rodzinne wyjazdy – wszystko trzeba dograć wcześniej, by atrakcyjnie zagospodarować naszym dzieciom ponad dwumiesięczny okres bez szkoły. Warto jednak znaleźć chwilę także dla siebie i „skraść” choć kilka dni z napiętego kalendarza na odstresowujący pobyt w SPA, odpocząć od pracy i domowych obowiązków. Również pary bez dzieci będą się cieszyły z romantycznego urlopu w hotelu dla dorosłych, który kusi ciszą i spokojem. Wartościowe dla zdrowia i relacji są także wyjazdy do SPA z siostrą, nastoletnią córką,  przyjaciółką, czy też grupą przyjaciół.

Najlepsze holistyczne SPA w Polsce urokliwego hotelu Manor House SPA**** Pałac Odrowążów***** w mazowieckich Chlewiskach zachęca do przyjazdu biowitalną ofertą przygotowaną specjalnie na letnie miesiące. Od 22 czerwca do 2 września 2018 r. kompleks zaprasza w swe progi wszystkich pragnących głęboko wypocząć, wzmocnić organizm i pobudzić jego naturalną zdolność do autoregeneracji.

relaks-z-parku-Manor-House-

Sielskie położenie Manor House SPA – z dala od miasta, za to w otoczeniu przepięknej, polskiej przyrody gwarantuje rozległy, zabytkowy park. Pozytywna aura miejsca tak hojnie obdarzonego przez naturę dobrą energią, klimatyczne wnętrza, dobroczynne dla  zdrowia terapie, w tym: energetyzujące seanse w jedynej w swoim rodzaju Komnacie Biowitalności, relaksujące kąpiele w bezchlorowym basenie, sesje w Łaźniach Rzymskich. Wszystko to sprzyja relaksowi,   wyciszeniu i osiągnięciu wewnętrznej równowagi oraz harmonii ze światem i samym sobą.

Codzienny program Wakacji w Biowitalnym SPA Hotelu Manor House SPA zawiera:

  • „Powitanie słońca” – ćwiczenia runiczne w energetycznym Ogrodzie Medytacji;
  • poranne wzmacniające ćwiczenia w bezchlorowym basenie z wodą pielęgnującą nawet najbardziej wrażliwą skórę;
  • dwugodzinne sesje w płótnach w kompleksie Łaźni Rzymskich;
  • relaks w bezchlorowym basenie z plazmatyczną wodą ożywioną metodami Grandera i dr. Keshego;
  • energetyzująca terapia na kamiennych matach i balansowanie plazmą w Komnacie Biowitalności;
  • seanse inhalacyjne w Chacie Solnej;
  • warsztaty edukacyjne nt. profilaktyki zdrowia, urody i długowieczności w autorskiej Akademii Holistycznej Manor House SPA Alchemia Zdrowia®.

Bezchlorowy-basen-Manor-Hou

LATO SPA w Chlewiskach obejmu także dodatkowe atrakcje zgodnie z programem wakacyjnym. Są to między innymi relaks i odnowa biologiczna w Witalnej Wiosce® SPA – niezwykłym SPA pod gołym niebem. Rytuały zdrowia obejmują wtorkowe seanse w chacie słonecznej z sauną na podczerwień, korzystanie z sauny fińskiej, zimnych kąpieli w beczkach i pod prysznicem wrażeń lub w piątki korzystanie z saun: fińskiej, dymno-ziołowej i na podczerwień oraz z ruskiej bani, ścieżki świetlno-powietrznej, beczek polskich, japońskiej balii, pryszniców wrażeń i lodowego wiadra. Raz w tygodniu będą odbywały się tu również warsztaty układania bukietów z liści. Kompleks słynie z energetycznych koncertów na misy i gongi tybetańskie, podczas których uczestnicy są poddani masażowi dźwiękiem. Spacer po zabytkowym parku tej jednej z najstarszych posiadłości szlacheckich w Polsce z historią sięgającą XII w. obejmuje ścieżki dydaktyczne: historyczną, przyrodniczą i rekreacyjną. Dla aktywnych – nie tylko dla Panów – przygotowano strzelectwo sportowe z wykorzystaniem łuków, proc, wiatrówek i pistoletów pneumatycznych. Ponadto na miłośników hipiki czeka własna stajnia koni z krytą ujeżdżalnią. Godne polecenia są warsztaty w ramach Alchemii Zdrowia® obejmujących prawidłowe techniki oddychania, relaksacji i medytacji, korzystanie z medytacyjnych ścieżek stymulujących biowitalność organizmu – czerpanie z sił natury w Kamiennym Kręgu Mocy, energetycznej spirali, Ogrodzie Zen, Piramidzie Horusa oraz w kącikach medytacji.

Koncert-na-gongi

Dodając do tego wyśmienitą, tradycyjną polską kuchnię,  menu wegańskie i „Dietę życia” w restauracji hotelu Manor House SPA oraz dyskretną obsługę, jest to doskonały adres na relaks, regenerację sił i urlop pełen atrakcji, po którym wracamy do swoich spraw wypoczęci z nową dawką energii.

Więcej informacji na: www.manorhouse.pl

***
Manor House SPA – tu historia łączy się z luksusem i energią

Mazowiecki kompleks pałacowo-parkowy Manor House SPA z pięciogwiazdkowym Pałacem Odrowążów, klimatycznym, czterogwiazdkowym hotelem w zabytkowej Stajni Platera i Termach Zamkowych to enklawa spokoju i dobrej energii.
Pałac Odrowążów to jedna najstarszych rezydencji ziemiańskich w Polsce. Św. Jacek Odrowąż, właściciel Chlewisk w XII w., jako jedyny Polak został wyróżniony posągiem na placu przed Katedrą św. Piotra w Rzymie. Dziś w stylowych wnętrzach można zaznać prawdziwie królewskich snów, a urzekające piękno natury i ponadczasowa elegancja arystokratycznych tradycji sprawiają, że czas tu zwalnia. Manor House SPA – hotel dla dorosłych, przyjazny weganom i alergikom – to urokliwe miejsce dla ciała, duszy i umysłu. Można skorzystać tu z energetycznych zabiegów w Gabinetach Bioodnowy z najlepszym holistycznym SPA w kraju i Akademią Holistyczną Alchemia Zdrowia®, zrelaksować się w Łaźniach Rzymskich oraz w pierwszym w Polsce bezchlorowym basenie z plazmatyczną wodą ożywioną metodami Grandera i dr. Keshego. Wspaniałym dopełnieniem luksusowego wypoczynku są wyśmienite dania tradycyjnej kuchni polskiej i wegańskiej oraz autorska „Dieta Życia”. Kompleks w Chlewiskach otoczony jest zabytkowym parkiem z pomnikami przyrody z Kamiennym Kręgiem Mocy i Witalną Wioską® SPA. Jest to także Polskie Centrum Biowitalności o potwierdzonym oddziaływaniu energetycznym do 30.000 jednostek w skali Bovisa.

fot. materiały prasowe

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s