Hunter oficjalnym sponsorem obuwia i odzieży na festiwalu All Points East

Sezon festiwalowy rozpoczynamy z przytupem! Z przyjemnością informujemy, że marka Hunter została oficjalnym sponsorem obuwia i odzieży wierzchniej na brytyjskim festiwalu All Points East.

Festival_Sh07_208

Wydarzenie odbywa się w Victoria Park we wschodnim Londynie od 25 maja do 3 czerwca 2018 roku. Pierwszy raz w historii festiwal All Points East posiada niepowtarzalny line – up, w którym występują między innymi: LCD Soundsystem, The xx, Björk i Glass Animals.

Dodatkowo, w ciągu tygodnia festiwal skupiać się będzie na lokalnej społeczności, oferując różnego rodzaju darmowe spotkania. Na tym jednak się nie kończy, ponieważ zaplanowane są również wieczorne projekcje filmowe pod gołym niebem, food trucki oraz gry dla dzieci.

Od dziesięcioleci firma Hunter ma ugruntowaną pozycję w kategorii festiwalowych dodatków. Poza obuwiem, najlepiej sprzedające się i dobrze znane letnie produkty, to Original Backpack, japonki, lekkie ponczo, wiatrówki oraz kultowe kalosze Original Tall Boot.

W pierwszej współpracy tego roku, Hunter przekazuje swoje doświadczenie dla All Points East oraz rozpoczyna serię letnich imprez na całym świecie.

Więcej informacji o festiwalu:
https://www.allpointseastfestival.com/homepage 

fot. materiały prasowe

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s