Inny wymiar sztuki

Długo wyczekiwane warsztaty aktorskie z Agnieszką Mrozińską i Kamilą Kamińską oparte na metodzie Stephena Booka już 27.05 w Warszawie!

image1Już 27 maja w godz. 15:00-18:00 w warszawskich szkołach im. Cecylii Plater-Zyberkówny przy ul. Pięknej 24/26 odbędą się warsztaty aktorskie, które poprowadzą aktorki: Agnieszka Mrozińska i Kamila Kamińska. Te niezapomniane 3 godziny zajęć sprawią, że przeniesiesz się w inny wymiar sztuki, rozwiniesz wyobraźnię i zapomnisz o rzeczywistości. Całość oparta jest na metodzie Stephena Booka, polegającej na systematycznie prowadzonych ćwiczeniach ciała, głosu, improwizacjach, tworzeniu postaci, emocji, a także próbach wokalnych.

Cena w przedsprzedaży do 20.05 to jedyne 135 zł, cena regularna 150 zł. Zapisy prowadzone są poprzez wydarzenie https://web.facebook.com/events/236186500450944 Uwaga! Ilość miejsc ograniczona!

***
Agnieszka Mrozińska – polska aktorka dubbingowa, teatralna, producentka filmowa, wokalistka i tancerka, absolwentka Wyższej Szkoły Komunikowania i Mediów Społecznych im. Jerzego Giedroycia w Warszawie. Znana z licznych spektakli Teatru Roma w Warszawie oraz produkcji filmowych i telewizyjnych, m.in. serialu „Barwy szczęścia”.

Kamila Kamińska – polska aktorka, absolwentka wydziału aktorskiego PWSFTV i T w łodzi, znana m.in. z niezwykle popularnego przeboju kinowego „Listy do M. 3”

fot. materiały prasowe

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s