Nowy klub w Nysie otwarty!

DJ Adamus wielokrotnie już udowadniał, że jest nie tylko dj-em i producentem muzycznym, ale także biznesmenem mającym „nosa” do interesów. Nic więc dziwnego, że niedaleko od swojej rodzinnej miejscowości, w Nysie współtworzy teraz klub. Otwarcie nowego miejsca na klubowej mapie Polski miało miejsce w miniony weekend. Na gości czekał szereg niespodzianek i gwiazd!

Truth Music Club jest coctail barem przekształconym od godziny 22.00 w klub muzyczny. Czwartki dedykowane są studentom, w piątki króluje muzyka latino / lationo house, co drugi  piątek R’n’B, w soboty w klubie goszczą znani dj-e i ludzie ze świata show biznesu, a niedziele to stand-Up, jam session, koncerty i inne wydarzenia.

Podczas wielkiego otwarcia 21 kwietnia nie zabrakło gości specjalnych. Pojawili się m.in. Agnieszka Włodarczyk, Rafał Maślak i Krzysztof Jankowski „Jankes”.

Jak przyznaje DJ Adamus:

– Dużo pracy, ale się udało! Tak jak chcieliśmy na mapie Nysy pojawiło się nowe miejsce klubowe. Cieszę się, że odwiedzili nas też moi znajomi, ci z czasów opolskich, nyskich i warszawskich. Już za chwilę majówka więc nie zwalniamy tempa.

Jeżeli nie macie planów na majówkę, również w tym czasie Truth Music Club przygotował dla Was wyjątkową propozycję. 1 maja nastąpiło otwarcie ogródka, w którym zagościła muzyka na żywo w wykonaniu DJ-a Adamusa oraz dobre jedzenie, w tym tapas do wina i szampana. Szukacie PRAWDZIWYCH doznań nie tylko muzycznych, ale i kulinarnych? To idealne miejsce!

fot. Truth Music Club/materiały prasowe

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s