Chętnie się uczą i pomagają innym. Finał akcji „Zapracuj na swoje wakacje”

Biuro podróży Almatur ogłosiło zakończenie tegorocznej akcji „Zapracuj na swoje wakacje”. Jak co roku, kampania miała na celu aktywizację młodych ludzi, zachęcenie ich do pracy i pomocy innym, w zamian za co mogli wypracować zniżki na wakacje z oferty biura. W tym roku młodzi ludzie uzbierali na wakacje aż 100 250 złotych!

koszykowka_28

Co ciekawe, z opublikowanych przez Almatur danych wynika, że najwięcej, bo łącznie aż 45 060 złotych, młodzi ludzie zaoszczędzili wykonując zadania związane z nauką i hobby (np. przejście do kolejnych etapów olimpiad przedmiotowych, nauka gry na instrumentach). Na drugim miejscu, wśród najpopularniejszych aktywności są te związane z pomaganiem innym (uczestnictwo w akcji charytatywnej, pomoc przy sprzątaniu w domu itp.). W ten sposób zaoszczędzono 37 450 złotych. O dziwo najmniej pieniędzy młodzi ludzie zaoszczędzili wykonując… zadania sportowe (jazda na rowerze, podciąganie na drążku itp.) – w ten sposób młodzież wypracowała sobie zniżki na wakacje w wysokości 12 360 złotych.

taniec_11

Zasady akcji były bardzo proste. Wystarczyło wstać z kanapy, oderwać się od komputera i zacząć działać. Pożyteczne czynności –  domowe lub szkolne – premiowane były kwotami, które można wykorzystać na wakacyjny wyjazd. Dla przykładu – wystarczyło wynieść śmieci, by obniżyć cenę wyjazdu o 20 złotych. Wzięcie udziału w akcji charytatywnej oznaczało 150 zł zniżki na wakacyjne szaleństwa. Przejście do II etapu olimpiady dawało aż 300 zł zniżki na wybrany obóz z katalogu biura podróży Almatur. Tym sposobem można było spędzić udane wakacje aż o 600 zł taniej. Wszyscy, którzy chcieli wziąć udział w akcji musieli udokumentować swoje aktywności na filmiku, oznaczyć go na swoich profilach społecznościowych i wysłać filmik poprzez formularz na stronie mojewakacje.almatur.pl.

fot. materiały prasowe

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s