Ocalić dinozaury! Premiera „Jurassic World: Upadłe królestwo” 8 czerwca

„Jurassic World: Upadłe królestwo” – kontynuacja znanej wszystkim i kultowej produkcji „Jurassic Park” – wejdzie na ekrany kin 8 czerwca. W Cinema City już ruszyła przedsprzedaż biletów, aby fani dinozaurów mieli pewność, że zobaczą ten hit jako pierwsi. Przeniosą się na wyspę Isla Nublar, gdzie uśpiony wulkan budzi się do życia, zagrażając istnieniu żyjących tam stworzeń.

dino-820x490

Film będzie można obejrzeć w Cinema City i w salach z nowoczesnym nagłośnieniem Dolby Atmos®, które wciąga w sam wir akcji, w formacie 3D w kinach IMAX® na gigantycznym, panoramicznym ekranie z krystalicznie czystym, cyfrowym obrazem w najwyższej jakości o niesamowitej głębi i ostrości kolorów oraz 3D w salach ŠKODA 4DX®, gdzie technologia 4DX® dostarczy naprawdę ekstremalnych wrażeń i przeniesie widza w sam środek dżungli pełnej dinozaurów, gwarantując przeżycia nie z tej Ziemi. Bilety są do nabycia w kasach kin oraz na stronie www.cinema-city.pl/filmy/jurassic-world-upadle-krolestwo.

Akcja filmu „Jurassic World: Upadłe królestwo” toczy się 4 lata po zamknięciu luksusowego parku rozrywki Jurassic World. Został on zdewastowany przez dinozaury, które teraz samotnie zamieszkują wyspę Isla Nublar. Wielkie stwory próbują radzić sobie w dżungli, ale w obliczu zagrożenia wybuchem wulkanu, pomoc ludzi zdaje się być nieunikniona. Główni bohaterzy Owen (Chris Pratt) i Claire (Bryce Dallas Howard) za wszelką cenę chcą ratować dinozaury. Podczas swojej misji odkrywają spisek mający na celu przywrócić Ziemię do stanu, w jakim była ona w czasach prehistorycznych. Czy zdołają temu zapobiec i ocalą dinozaury? Przekonasz się w czerwcu na sali kinowej!

Już ruszyła przedsprzedaż na seanse „Jurassic World: Upadłe królestwo” w Cinema City, a także na pokazy w salach z wyjątkowym nagłośnieniem Dolby Atmos® gdzie niesamowity dźwięk przenika widzów ze wszystkich stron, nawet z sufitu, dostarczając niebywałych wrażeń słuchowych. W tej sali naprawdę poczujesz się otoczony przez dinozaury! Można też wybrać seans 3D w kinach IMAX®, gdzie film wyświetlany jest na panoramicznym, krystalicznie czystym ekranie o zwiększonej ostrości i kontraście. Dzięki temu widz może cieszyć się jeszcze intensywniejszymi doznaniami wizualnymi i poczuć się, jakby sam przemierzał dżunglę pełną dinozaurów, które są na wyciągnięcie ręki. Z kolei fani naprawdę ekstremalnych wrażeń będą zachwyceni seansem 3D w sali ŠKODA 4DX®, gdzie za sprawą bujających się, wibrujących foteli oraz zamontowanych na sali dmuchawom, stroboskopom czy deszczownicom na własnej skórze można poczuć podmuch wiatru lub wulkaniczny pył. Przekonaj się, jak to jest być na jednej wyspie z potężnymi dinozaurami. Takich emocji dostarczy tylko technologia 4DX®.

Jurassic_World_Upadle_KrolePremiera filmu „Jurassic World: Upadłe królestwo” już 8 czerwca. Pokazy odbędą się we wszystkich 35 kinach Cinema City w 20 miastach, w IMAX® w formacie 3D w kinach: Sadyba (Warszawa), Punkt 44 (Katowice), Galeria Plaza (Kraków), Poznań Plaza, Manufaktura (Łódź), Wroclavia (Wrocław), w formacie 3D w salach ŠKODA 4DX® w kinach: Arkadia (Warszawa), Manufaktura (Łódź), Bonarka (Kraków), Felicity (Lublin), Bydgoszcz i Wroclavia (Wrocław), oraz w salach z nagłośnieniem Dolby Atmos® w kinach: Białołęka (Warszawa) i Wroclavia (Wrocław).

Cinema City oferuje także unikalną, roczną kartę Cinema City Unlimited, dzięki której tylko za 46 zł lub 55 zł miesięcznie, każdy kto ceni wysokiej jakości filmową rozrywkę, może oglądać bez ograniczeń tyle filmów, ile chce.

Więcej informacji i bilety na www.cinema-city.pl oraz www.cinema-city.pl/unlimited.

***
INFORMACJE DODATKOWE O CINEMA CITY

Cinema City Poland, należy do grupy Cineworld, która jest jedną z największych sieci na rynku rozrywki w Europie i Izraelu. Cineworld obejmuje 9 krajów: Polskę, Wielką Brytanię, Irlandię, Izrael, Węgry, Czechy, Bułgarię, Rumunię oraz Słowację. Łącznie spółka prowadzi 229 kin z ponad 2000 ekranami. W Polsce posiada 35 kin. Jako lider innowacyjnych technologii stosowanych w branży kinowej, Cinema City wprowadziło do Polski najnowsze rozwiązania udostępniając widzom 6 kin IMAX®, 6 sal ŠKODA 4DX® oraz 4 sale z nagłośnieniem Dolby Atmos®. Te przełomowe technologie pozwalają na nową jakość przeżyć kinowych, z wykorzystaniem wszystkich zmysłów i najgorętszych hollywoodzkich tytułów filmowych. Cinema City jako pierwsza i jedyna sieć kin w Polsce oferuje swoim klientom roczny abonament – Cinema City Unlimited – który umożliwia nieograniczony dostęp do filmowych hitów. Cinema City prowadzi także sprzedaż reklam w kinach za pośrednictwem New Age Media oraz dystrybucję filmów poprzez Forum Film, spółki zależne. Cineworld jest jedną z najszybciej rosnących sieci kin w Europie.

Więcej informacji na www.cinema-city.pl

fot. materiały prasowe

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s