Ruszyły zapisy do IX edycji zawodów DJ-skich Red Bull Music 3Style

Od światowego finału Mistrzostw Świata DJ-ów Red Bull Music 3Style w Krakowie minęły dopiero dwa miesiące, a już rozpoczyna się droga ku kolejnej edycji zawodów. Następnym po Polsce gospodarzem światowego finału będzie Tajwan! Zgłoszenia do udziału w zawodach można już przesyłać poprzez stronę www.redbullmusic3style.com.

DJ-Jazzy-Jeff-na-Red-Bull-M

DJ-e z całego świata ponownie zmierzą w walce o tytuł najlepszego. Aby stanąć do rywalizacji podczas światowego finału trzeba najpierw przejść eliminacje on-line, a następnie zwyciężyć w krajowych finałach. Zgłoszenia do udziału w zawodach, w formie 5-minutowego film prezentującego umiejętności DJ-skie, można przesyłać do 31 maja.

DJ-Rina-Performing-at-the-R

Spośród nadesłanych zgłoszeń jury zawodów wybierze DJ-ów, którzy zaprezentują swoje umiejętności podczas krajowych finałów. Odbywać się one będą od sierpnia do września w ponad 20 miejscach na całym świecie. W każdym z nich, szóstka najlepszych DJ-ów wybranych spośród nadesłanych zgłoszeń, spróbuje w ciągu 15 minut przekonać do siebie publiczność. Zwycięzca będzie reprezentował swój kraj podczas światowego finału w stolicy Tajwanu, Tajpej.

Dj-Puffy-na-Red-Bull-Music-

Ostatni światowy finał Red Bull 3Style odbył się w Krakowie. Miasto na tydzień stało się światową stolicą DJ-ingu i gospodarzem dla ponad 40 DJ-ów z różnych stron. Wśród nich był Dj 69Beats, który drugi raz z rzędu reprezentował Polskę na światowym finale zawodów. Przez cztery dni w krakowskich klubach odbywały się eliminacje do wielkiego finału, uświetniane występami gwiazd, takich jak: Skratch Bastid, Nina Las Vegas, DJ Nu-Mark czy DJ Jazzy Jeff. Wielki finał odbył się w niezwykłej lokalizacji – w Teatrze im. Juliusza Słowackiego. Po zaciętej walce zwycięzcą został Włoch – DJ Damianito.

DJ-Damianito-winning-the-Re

Tak wyglądał światowy finał w Krakowie:

www.redbull.com/pl-pl/red-bull-3style-swiatowy-final-w-krakowie-relacja

Więcej informacji na temat zawodów:

www.redbullmusic3style.com
www.facebook.com/RedBullMusic3Style

fot. materiały prasowe

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s