eve Sleep z Laurem Konsumenta i nagrodą must have 2018

eve Sleep – spółka, która zmieniła zasady gry na rynku produktów do snu – wraz z początkiem 2018 r. została uhonorowana aż dwoma wyróżnieniami branży konsumenckiej i kreatywnej. Pierwszą z nich jest tytuł must have 2018 przyznawany przez kapitułę Łódź Design Festival, zaś drugą Laur Konsumenta w kategorii Odkrycie Roku.

– Gdy trzy lata temu tworzyliśmy eve Sleep, nie przypuszczaliśmy, że osiągnie tak wielki sukces. Z kolei, kiedy jesienią 2016 r. otwieraliśmy naszą polską filię, nie marzyliśmy nawet o tak pozytywnym odbiorze naszych produktów ze strony branży i konsumentów – mówi Jaś Bagniewski, CEO eve Sleep. – Tym bardziej jesteśmy dumni z otrzymania dwóch najistotniejszych nagród w swoich kategoriach w Polsce. Stanowią one dla nas motywację do dalszego rozwoju i poszukiwania najlepszych rozwiązań dla naszych Klientów, jednocześnie pozostając wiernymi ideałom prostoty, funkcjonalności i zrównoważonego rozwoju – podsumowuje Bagniewski.

wzór na sukces

W tegorocznej edycji konkursu must have aż dwa produkty eve zostały odznaczone tym laurem. Są to, flagowy produkt marki – materac oraz łóżko. Spośród 400 produktów zgłoszonych do tytułu, zaledwie 170 było wytypowanych przez Radę Ekspertów Plebiscytu, współtworzoną przez autorytety wzornictwa użytkowego. W gronie tym znalazły się oba produkty eve. Pozostałe aplikacje konkursowe nadsyłane były bezpośrednio przez producentów.

Materac eve Sleep zbudowany jest z 3 warstw, które otulone są pokrowcem. Wierzchnia, miękka powłoka jest elastyczna, zmniejsza ciśnienie oraz posiada specjalną strukturę „otwartych komórek”, która dostosowuje temperaturę w czasie snu. Idealnie dopasowuje się też do ciała. Wewnątrz materaca znajduje się warstwa o właściwościach regulujących poziom wilgoci oraz zapewniających swobodny obieg powietrza. Jego bazę stanowi gruba, 18-centymetrowa warstwa wspierająca o wysokiej gęstości i dużej wytrzymałości.

Z kolei każdy element łóżka eve został dobrany pod kątem estetyki, wytrzymałości oraz pierwszorzędnej jakości. Do jego wykonania posłużyła lita sosna, wyróżniająca się stabilnością i odpornością na drgania. Konstrukcja łóżka opiera się na smukłych, zwężanych nóżkach o popielatej barwie, idealnie korespondującej ze współczesnym wzornictwem. W podobnym kształcie zostały wykonane boczne belki, nadające ramie szyku. Całość prezentuje się świetnie w szarym, wełnianym obiciu z włoskiej wełny.

Natomiast godło Odkrycie Roku Lauru Konsumenta zostało przyznaneeve Sleep za innowacyjność i zbudowanie zaufania wśród klientów w stosunkowo krótkim czasie. Metodologia konkursu wymusza konieczność oddania około miliona głosów w NGrNdrGposzczególnych kategoriach. Ponadto, dla Odkrycia Roku wymagana jest premiera produktu czy też kampanii w przeciągu ostatniego roku.

– W centrum naszych działań zawsze leży satysfakcja konsumenta. Powołaliśmy do życia eve z myślą o ludziach takich, jak my – posiadających rodziny, ceniących minilanizm i komfort. Docenienie przez Klientów to największa nagroda i zwieńczenie naszej pracy – komentuje Kuba Wieczorek, CBO eve Sleep.

***
O eve Sleep:

Wierzymy, że każdy zasługuje na dobry początek. Dlatego naszym celem jest tworzenie prostych i pięknych produktów, dzięki którym śpi się i budzi najlepiej pod słońcem. Siedziba firmy znajduje się w Londynie, a eve Sleep obecna jest na większości europejskich rynków.

fot. materiały prasowe

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s