Risk For Women By Women

Ten rok w RISK made in Warsaw zaczął się startem autorskich kolekcji Antoniny Sameckiej i Klary Kowtun. Teraz nadszedł czas na coś zupełnie innego. Dziewczyny zamiast zastanawiać się co jest im najbardziej potrzebne, postanowiły wysłuchać kobietę, z którą na co dzień pracują – Dorotę Sajewicz.

Antonina-Samecka_Klara-Kowt

Trzy lata temu dołączyła do Riska, gdzie przyszła ze świata korporacji, z krótkimi ufarbowanymi na czerwono włosami, w czerwonych garniturach, na wysokich szpilkach, jeszcze z innym nazwiskiem. Przez te trzy lata przeszła ogromną metamorfozę, mówi o sobie, że „wysubtelniała, złagodniała, stała się bardziej sobą, a mniej wymyślona osobą”. W ramach zwieńczenia tej transformacji zespół Riska stworzył wspólnie z nią ubrania, a także wybrał modele z dostępnych od dawna klasyków, które opowiadają o kobiecości. Takiej, w której jest moc i klasa.

To są projekty wymyślone z myślą o osobie, która zna dobrze swoje atuty i niedociągnięcia. Te pierwsze dodają jej pewności, te drugie nie spędzają snu z powiek. Ubrania są proste, z lekko mundurowym, ale miękkim sznytem (Dorota kocha styl safari). Ustawiają sylwetkę i łatwo noszą się z innymi rzeczami z szafy. Mają kieszenie, właściwe dekolty, korzystne długości, podkreślają bez opinania.

Zdjęcia w ramach kampanii RISK FOR WOMEN BY WOMEN zrobiła Iza Grzybowska. I też tak jak w przypadku poprzednich kolekcji te zdjęcia nie widziały photoshop’a. Nic nie było w nich retuszowane – ubrania, twarz, tło – wszystko jest oddane w naturalny sposób.

Wraz ze startem kolekcji stworzonej dla Doroty, Risk wprowadził na rynek bezpłatny kwartalnik – magazyn poświęcony kulturze mody. Pierwszy numer jest już dostępny w butiku marki. Poświęcony światopoglądom ciekawych osobowości, które pokazują siebie poprzez prezentację swojej garderoby. To informacja o tym jak nasza szafa opowiada o nas i co kryje się za naszymi wyborami ubraniowymi.

Fot: IZA GRZYBOWSKA/ PHOTOGRAPHER
produkcja: Kamila Krzewska
makijaż i włosy: Daniela Radkiewicz
stylizacja: K&A, Kamila Krzewska
asyst. sesji: Julia Dadan
studio: Daylight Studio

https://www.riskmadeinwarsaw.com

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s