DJ Adamus współtwórcą nowego klubu w Nysie!

DJ Adamus wielokrotnie już udowadniał, że jest nie tylko dj-em i producentem muzycznym, ale także biznesmanem mającym „nosa” do interesów. Nic więc dziwnego, że niedaleko od swojej rodzinnej miejscowości, w Nysie współtworzy teraz klub. Otwarcie nowego miejsca na klubowej mapie Polski będzie miało miejsce 21 kwietnia. Na gości czeka szereg niespodzianek. Czego możemy się spodziewać?

Truth Music Club będzie coctail barem przekształconym od godziny 22.00 w klub muzyczny. Czwartki dedykowane będą studentom, w piątki królować będzie muzyka latino / lationo house, co drugi piątek R’n’B, w soboty w klubie gościć będą znani dj-e i ludzie ze świata show biznesu, a niedziele to stand-Up, jam session, koncerty i inne wydarzenia.

Podczas wielkiego otwarcia 21 kwietnia nie zabraknie gości specjalnych, przyjaciół DJ-a Adamusa. Pojawią się m.in. Agnieszka Włodarczyk, Rafał Maślak i Krzysztof Jankowski „Jankes”. Atrakcje tego wieczoru twórcy trzymają jednak w tajemnicy…

Jeżeli nie macie planów na majówkę, również w tym czasie Truth Music Club przygotował dla Was wyjątkową propozycję. 1 maja nastąpi otwarcie ogródka, a w nim zagości na pewno muzyka na żywo w wykonaniu DJ-a Adamusa oraz dobre jedzenie, w tym tapas do wina i szampana. Szukacie PRAWDZIWYCH doznań nie tylko muzycznych, ale i kulinarnych? To idealne miejsce!

Truth Music Club, Rynek 36B, Nysa, tel. 784012011, Facebook @truthclubpl, Grand Opening 21/04/2018, Wjazd 10 zł.

DJ Adamus zaprasza – video:

fot. Bartko Dębkowski-Kreatyw! Media/Wojciech buczyński/materiały prasowe

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s