ANSWEAR x O.ESU™1 – czyli limitowana kolekcja ANSWEAR i Oskara Podolskiego

Co może powstać z połączenia kreatywnej energii społeczności #WeAreTheAnswear i oryginalnej typografii najlepszego specjalisty od liter w Polsce? Limitowana kolekcja ubrań ANSWEAR Manifest Your Style!

1200x628_1

Manifest Your Style to kolejna odsłona strategii marki ANSWEAR oraz wielowymiarowy i innowacyjny projekt, który wykorzystuje kreatywność społeczności #WeAreTheAnswear i talent artysty totalnego, typografa Oskara Podolskiego. Pasja, kreatywność, indywidualizm oraz wartości, którymi użytkownicy ANSWEAR kierują się na co dzień oraz wszystko to, z czego czerpią inspiracje może zaowocować hasłem, które znajdzie się wśród zwycięskich projektów konkursu. Wybrane hasła staną się motywem przewodnim kolekcji i tym samym manifestem marki, która chce budować swój przekaz wspólnie z otaczająca ją społecznością.

Opracowanie graficzne haseł stworzy Oskar Podolski (O.ESU™1) – artysta totalny; grafik, malarz, projektant, architekt, typograf, filmowiec. Tworzy logotypy i znaki graficzne, zajmuje się rebrandingiem, współpracuje z markami odzieżowymi, tworzy projekty z legendami street artu, hip hopu i świata mediów – jednak jego największą miłością są litery. Kocha je w każdej formie; na papierze, ekranie, ścianie czy ubraniach – są jego tworzywem i główną formą wyrazu.

Oddanie stworzenia kolekcji w ręce użytkowników oraz współpraca z Oskarem Podolskim to projekt, który w innowacyjny sposób angażuje otoczenie marki i pokazuje, że ANSWEAR nie boi się nowych wyzwań.

***
ANSWEAR.com powstał w grudniu 2010 roku, a pełną parą ruszył w lutym 2011 roku. Mnóstwo sukcesów na polskim rynku (mierzonych stale rosnącą liczbą zadowolonych klientów oraz branżowych nagród) przyczyniło się do powstania marki własnej. ANSWEAR to wyjątkowe kolekcje ubrań dla tych, którzy uwielbiają sportowy look, a jednocześnie chcą wyglądać elegancko i stylowo w każdej sytuacji. To również odpowiedź na potrzeby współczesnego klienta, który chce nie tylko modnie wyglądać, ale lubi się bawić modą.

fot. materiały prasowe

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s