Jaki będzie Twój Sekret? José Eisenberg

José Eisenberg oddaje się swojemu zamiłowaniu do perfum z prawdziwą pasją. Odkrywa krainy zapachów pobudzających jego emocje, by uchwycić chwilę, jakieś odczucie, jakieś wspomnienie i spróbować znaleźć fantastyczną i tajemniczą alchemię, otwierającą wszystkie drzwi: Tworzy kompozycję, która stanie się intymnym odzwierciedleniem osoby, mającej ją nosić, niezapomnianym i niepowtarzalnym.

327_wp_ol_intro_L1170xH430p

Po mitycznym J’ose, odważnym, pewnym siebie i zakorzenionym w nowoczesności, z czułością, poczuciem humoru i poezją stworzył L’art du parfum, ponadczasową paletę relacji damsko-męskich, świętując artystycznym hymnem, wesołym i zmysłowym, pragnienia i fantazje. Paryż, Rio, wyrafinowanie, rozkosz wyrażone są radością oraz pewnością siebie w wyjątkowej i bardzo osobistej kolekcji.

Kolekcja les orientaux latins wzbogaca jego dziennik niestrudzonego podróżnika odkrywającego kolejne tajemnice świata perfum. Jego podpis zapachowy otwiera drzwi do baśniowej krainy wielowiekowej tradycji i szlachetnych surowców oraz wprowadza w obszar innej zmysłowości i harmonii, gdzie orient spotyka się z zachodem.

Będąc subtelną i doskonałą równowagą pomiędzy obiema sztukami perfumiarskimi, Les orientaux latins łączy wyrafinowaną dyskrecję, finezję i francuską tradycję kwiatową z siłą i różnorodnością kultury orientalnej, bogatym źródłem inspiracji, gdzie przyprawy korzenne, drewno, żywice i nuty balsamiczne przywołują wspomnienie tradycji kulinarnych i sztuki perfumowania.

To dzięki handlowi zachód spotkał się z orientem i posiadł szereg umiejętności podniesionych do rangi prawdziwej sztuki. W okresie od średniowiecza do renesansu, a szczególnie w XVIII wieku, obyczaje zmieniają się. Europejczycy, zafascynowani sztuką zapachów, zaczynają komponować lżejsze, bardziej świeże zapachy charakteryzujące się subtelnym kwiatowym aromatem, które tym samym odróżniały się od upojnych zapachów orientu.

769_wp_ol_ingredients_L1170

 

KOLEKCJA

Kolekcja ta jest niczym bajeczna podróż, podczas której można spacerować pośród wibrujących barw i aromatów orientalnego ogrodu lub wybrać wędrówkę pod rozgwieżdżonym niebem Paryża bądź bezkresnej pustyni.

Tajemnicze, delikatne, mocne, zawsze subtelne, to zapachy absolutnej poezji i absolutnej kobiecej czy męskiej zmysłowości, idealny mariaż Orientu z Zachodem. Prezentowane w 12 wersjach Wód Perfumowanych i w trzech pojemnościach, zapachy kolekcji Les Orientaux Latins niosą silne przesłanie, pełne misternej symboliki, które czyni z nich unikatowe i drogocenne przedmioty.

Ciepłe pomarańczowe barwy orientalnych przypraw otaczają wyrafinowaną muszarabę drzwi, z czarną alternacją w zależności od tego, czy jest to zapach kobiecy czy męski. Górne zamknięcie symbolizuje tajemnicę, pokusę i tubu. Zawieszony na sznureczku fi nezyjny klucz, spoczywający na przezroczystym szkle, otwiera drzwi do świata rozkoszy i przyjemności. Rzymskie cyfry, od I do VI, odzwierciedlają Sekret, rodzaj misterium… Który Sekret wybierzesz dla siebie?

Kształt flakonu o kobiecych krągłościach przywołuje na myśl Księgę tysiąca i jednej nocy, Szeherezadę i Aidę. Elegancki i szlachetny flakon męskich zapachów wyraża siłę i krzepkość. José Eisenberg wybrał surowce, które nadają Jego perfumom bogaty i trwały aromat, łagodzony lżejszymi nutami francuskich zapachów: od Róży, Królowej Kwiatów bądź Jaśminu, Króla Nocy, przez przyprawy takie jak Kardamon, Czerwony Pieprz, Szafran, Kumin czy Pieprz, po Drewno Agarowe, Sandałowe, Cedr, Paczulę Palisander, nie zapominając o żywicach i balsamicznych nutach Labdanum, Kadzidła, Mirry, Benzoesu, Ambry oraz delikatnych i aksamitnych nutach Piżma. Długo utrzymujące się zapachy kolekcji Les Orientaux Latins podkreślają charakter i indywidualność osób, które udadzą się z nimi w tajemniczą podróż.

Damska

KOLEKCJA DAMSKA

Secret I – Rose Talisman

Secret II – Jardin Des Sens

Secret III – Voile De Chypre

Secret IV – Rituel D’orient

Secret V – Ambre D’orient

Secret VI – Cuir D’orient

Dostępne w pojemności 100 ml, 50 ml, 30 ml

OL_Rose_Talisman_50ml_BoiteSECRET I – ROSE TALISMAN 

Kwiatowy Orientalny

Sezam wyraża wspaniałą orientalną baśń, gdzie Róża, doskonała i tajemnicza, prowadzi nas na faliste wydmy Sahary. Legenda głosi, że jej płatki, symbol miłości i piękna, intrygują i zachwycają każdego, kto poczuje ich woń. Wszystkie wymiary rozstały zaczarowane w bogatym i wytwornym zapachu godnym Tysiąca i jednej nocy. Taktowny poprzez Czarną Porzeczkę i Malinę w nucie głowy, zmienia szyfry Zachodu rozbłyskiem Szafranu, pobudzając zmysły. Palisander i Sandałowiec z pasją rozpalają Królową Kwiatów i uwieczniają ślad sensualnego mitu.

Nuta głowy: Czarna Porzeczka, Malina, Szafran
Nuta serca: Róża, Jaśmin, Irys, Cedr, Paczula
Nuta bazy: Palisander, Sandałowiec, Bób Tonka, Wanilia, Ambra

OL_Jardin_des_Sens_50ml_BoiSECRET II – JARDIN DES SENS

Orientalny Kwiatowy

Przechadzka w samym sercu bujnego śródziemnomorskiego ogrodu, gdzie niebiańskie aromaty budzą zmysły. Wyborny smak Cytrusów i Owoców w nucie głowy miesza się z delikatnym szumem wody, przenosząc nas w inny wymiar. Rozświetlona promieniami słońca oaza, skąpana w tysiącu odcieni kwiatów, zaprasza do zatracenia się w łożu Jaśminu zrywanego o świcie. Nuty drzewne Sandałowca i Cedru spoczywają na ambrowej bazie Wanilii i wzbogacają tę magiczną ponadczasową przygodę. Lśniąca zmysłowość!

Nuta głowy: Grejpfrut, Mandarynka, Śliwka, Malina, Czerwony Pieprz
Nuta serca: Jaśmin, Słoneczne Nuty, Róża, Paczula, Cedr
Nuta bazy: Drzewo Sandałowe, Wanilia, Bób Tonka, Ambra, Benzoes, Pralina, Piżmo

OL_Voile_de_Chypre_50ml_BoiSECRET III – VOILE DE CHYPRE

Szyprowy Kwiatowy

Na skrzyżowaniu dwóch światów, ten elegancki i kobiecy zapach wieje zimnem i gorącem, pulsując między światłem a mrokiem. Wyzwolony, przywraca bogaty i zmysłowy szyprowy akord, gdzie króluje kwiat. Wprowadzany w nucie głowy przez odświeżającą i zwiewną Bergamotkę, Fiołek zuchwale rozwija swój aromat, spowijając całość woalem tajemniczości. Płomienna i niezastąpiona Paczula wzmacnia ten jakże szyprowy zapach, który wymyka się wszelkim stereotypom.

Nuta głowy: Bergamotka, Cytryna, Grejpfrut, Brzoskwinia, Rabarbar, Czerwony Pieprz, Czarny Pieprz
Nuta serca: Róża, Jaśmin, Fiołek
Nuta bazy: Paczula, Cedr, Drzewo Sandałowe, Mech, Ambra, Czystek, Wanilia, Piżmo

OL_Rituel_Orient_50ml_BoiteSECRET IV – RITUEL D’ORIENT

Orientalny

Poszukiwanie zmysłów, które czerpie swoją oryginalność z egzotyki Orientu. Potrzeba wyróżniania się i podkreślania kobiecości, zapach ten gloryfikuje cenne i rzadkie Drewno Agarowe i celebruje dawną tradycję, kiedy perfumowanie było sztuką. Melanż subtelnych kontrastów, gdzie feeria nut drzewnych spotyka lekkość świeżej i ożywczej Bergamotki. W sercu opleciony kwiatową arabeską, spowija ciało tajemnicą i roznieca zmysłową Wanilię. W tak wyrafinowanym otoczeniu odradza się mityczny Agar.

Nuta głowy: Bergamotka, Cytryna
Nuta serca: Drewno Agarowe, Róża, Jaśmin
Nuta bazy: Paczula, Gwajakowiec, Ambra, Wanilia, Piżmo

OL_Ambre_Orient_50ml_Boite_SECRET V – AMBRE D’ORIENT

Orientalny Ambrowy

Pod delikatnym woalem, ta osnuta tajemniczością esencja Orientu skrywa fascynujący dar uwodzenia. Szlachetny eliksir, ciepły i szczodry, skłania do namiętności i pobudza zmysły. Początkowo pulsujący Cynamonem, intensywnie i nęcąco otula dyskretne kwiatowe serce. Wzmocniony w bazie przez subtelne muśnięcia Mirry, zapach ten zachęca do uchylenia drzwi tysiąca i jednej tajemnicy.

Nuta głowy: Bergamotka, Cynamon, Czerwony Pieprz, Jaśmin, Róża
Nuta serca: Cypriol, Paczula, Cedr, Wetiweria
Nuta bazy: Mirra, Bób Tonka, Kadzidło, Benzoes, Ambra, Wanilia, Piżmo

OL_Cuire_Orient_50ml_Boite_SECRET VI – CUIR D’ORIENT

Orientalny Skórzany

Hołd złożony pierwszym perfumiarzom i rękawicznikom; Skóra, szlachetny surowiec, uwalnia wyniosłą zmysłowość kobiety. Oswojony przez kobiecą i finezyjną Malinę, ten subtelnie niepokojący akord ujawnia swój sensualny charakter wokół pudrowego kwiatowego serca. Dyskretne muśnięcia Kadzidła otulają orientalny zapach ujarzmionej ambiwalencji. Wyzwalająca pokusa.

Nuta głowy: Czarna Porzeczka, Malina, Pieprz, Szafran
Nuta serca: Akordy Skórzane, Kadzidło, Fiołek, Róża, Jaśmin
Nuta bazy: Drewno Palisandrowe, Drzewo Sandałowe, Ambra, Czystek, Pralina, Piżmo

Meska

KOLEKCJA MĘSKA

Secret I – Palissandre Noir

Secret II – Bois Précieux

Secret III – Patchouli Noble

Secret IV – Rituel D’orient

Secret V – Ambre D’orient

Secret VI – Cuir D’orient

Dostępne w pojemności 100 ml, 50 ml, 30 ml

OL_Palissandre-Noir_50ml_BoSECRET I – PALISSANDRE NOIR

Drzewny Orientalny

Niczym gorąca noc, zapach przerywa milczenie i odkrywa obietnice mężczyzny, niepokornego i nie do zdobycia. Mroczna zmysłowość, przenikliwa i wyrazista, Drewna Palisandrowego fascynuje i spaja ten kusząco pociągający zapach. Komponenty głowy wirują pod iskrzącym deszczem Szafranu, dodając pikanterii temu charyzmatycznemu drewnu. Róża, zaskakująco zuchwale, przenika do serca, gdzie zauroczony tak wybornym towarzystwem Palisander nadaje całej kompozycji zdumiewającą siłę.

Nuta głowy: Bergamotka, Mandarynka, Kwiat Pomarańczy, Róża, Davana, Pieprz, Szafran
Nuta serca: Drewno Palisandrowe, Paczula, Cedr
Nuta bazy: Drzewo Sandałowe, Czystek, Wanilia, Piżmo

OL_Bois_Precieux_50ml_BoiteSECRET II – BOIS PRÉCIEUX

Drzewny Orientalny

Immersja w tajemnice Drewien. Między siłą a łagodnością, między Wetiwerią a Drzewem Sandałowym, zapach ten nadaje Cedrowi wytworną szlachetność. Jego niepowtarzalna natura subtelnie objawia setki tajemnic mężczyzny i współbrzmi niczym symbol wieczności. Z niezwykłą zmysłowością, zwiewne muśnięcie akordu Tytoniu podkreśla wibrujący i dumny charakter tego zapachu. Ognista Ambra, sugestywna i zarazem enigmatyczna, utrwala swoją legendę. Idealna równowaga, gdzie króluje kunszt.

Nuta głowy: Pomarańcza, Bergamotka, Czerwony Pieprz, Szafran
Nuta serca: Cypriol, Cedr, Paczula, Róża
Nuta bazy: Drzewo Sandałowe, Wetiweria, Tytoń, Kadzidło, Benzoes, Bób Tonka, Ambra, Wanilia, Piżmo

OL_Patchouli_Noble_50ml_BoiSECRET III – PATCHOULI NOBLE

Drzewny Orientalny

Kiedy legenda ożywa… Ten ponętny zapach rozwija się wokół mitycznego orientalnego komponentu. Ekstrawagancka, ale i wyrafinowana, Paczula przenosi nas do gorących krain, gdzie doświadcza się wszystkich wymiarów jej dualizmu. Istna eksplozja aromatów przypraw, gdzie dynamiczny wir Kardamonu roznieca oszałamiająca zmysłowość Paczuli. Łącząc siłę i emocje, wtapia się w sensualną spiralę Mirry i tworzy wyrafinowanie charyzmatyczną postać zapachu. Obietnica ponadczasowych światłocieni.

Nuta głowy: Bergamotka, Cytryna, Cynamon, Kardamon, Goździk, Pieprz, Gałka Muszkatołowa
Nuta serca: Paczula, Wetiweria, Lawenda, Geranium, Szałwia, Róża, Fiołek
Nuta bazy: Drewno Palisandrowe, Irys, Labdanum, Benzoes, Mirra, Bób Tonka, Wanilia, Piżmo

OL_Rituel-Orient_50ml_BoiteSECRET IV – RITUEL D’ORIENT

Orientalny

Ten zapach jest niepowtarzalną wonną podróżą w krainę Orientu, przygodą pełną emocji i wspomnień. Pradawne drewno o wielu obliczach, Agar nabiera mocy i naznacza zapach swoim głębokim mocnym charakterem. Świeży w głowie rześkim mariażem Cytryny i Bergamotki, oczarowuje i zachęca do uwolnienia zmysłów. Opowieść, w której mityczne drewno nasyca się dymnym akordem Gwajakowca, oferując ekstremalnie intensywny nowy rytuał dla Mężczyzn.

Nuta głowy: Bergamotka, Cytryna
Nuta serca: Drewno Agarowe, Róża, Jaśmin
Nuta bazy: Paczula, Gwajakowiec, Ambra, Wanilia, Piżmo

OL_Ambre-Orient_50ml_Boite_SECRET V – AMBRE D’ORIENT

Orientalny Ambrowy

Enigmatyczne opus magnum, w którym legendarny urok Ambry wyraża ciepło męskiego uwodzenia. Spotęgowany w głowie aromatem przypraw, osnuty tajemniczością zapach zabiera nas do samego serca bogatych krain Orientu, gdzie Cypriol i Cedr uwalniają jego bezgranicznie męski drzewny charakter.  Kadzidło, silne i zmysłowe, dopełnia kompozycję, w której Ambra jest sułtanką..

Nuta głowy: Bergamotka, Cynamon, Czerwony Pieprz, Jaśmin, Róża
Nuta serca: Cypriol, Paczula, Cedr, Wetiweria
Nuta bazy: Mirra, Bób Tonka, Kadzidło, Benzoes, Ambra, Wanilia, Piżmo

OL_Cuir-Orient_50ml_Boite_PSECRET VI – CUIR D’ORIENT

Orientalny Skórzany

Stworzony aby urzekać,  zapach ten gloryfikuje dumne i wyjątkowe Akordy Skórzane. Jego charakterny aromat nonszalancko przyobleka uwodzicielskiego mężczyznę. Przeplatane wyrazistymi owocowymi tonami Czarnej Porzeczki, Akordy Skórzane wzmacniają swoją ekspresję. Pogłębiony mocą Kadzidła, zapach staje się bardziej przenikliwy i intrygujący, pobudzając pragnienie podboju.

Nuta głowy: Czarna Porzeczka, Malina, Pieprz, Szafran
Nuta serca: Akordy Skórzane, Kadzidło, Fiołek, Róża, Jaśmin
Nuta bazy: Drewno Palisandrowe, Drzewo Sandałowe, Ambra, Czystek, Pralina, Piżmo

eisenberg.com

Zapachy Eisenberg są dostępne w perfumeriach Sephora i nawww.sephora.pl

fot. materiały prasowe

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s