Majówka w Biowitalnym SPA

Gdzie odpocząć po zimie, zregenerować organizm i nabrać energii jak nie w Biowitalnym SPA? Majówka spędzona z dala od miasta, w bliskości pięknej polskiej przyrody i dobrych sił natury niesie wiele korzyści dla zdrowia.

Majówka 2018 rozciąga się przez cały pierwszy tydzień maja. Taki układ w kalendarzu daje wiele możliwości wzięcia kilku wolnych dni lub wypadu na przedłużony weekend. W kompleksie hotelowym Manor House SPA w mazowieckich Chlewiskach przygotowano trzy różne propozycje pobytów: od 27 do 30 kwietnia 2018, od 30 kwietnia do 3 maja 2018 oraz od 3 do 6 maja 2018.

Majówkowa oferta Manor House SPA – Polskiego Centrum Biowitalnosci, hotelu dla dorosłych, przyjaznego weganom i alergiom z najlepszym holistycznym SPA w Polsce – obejmuje szereg atrakcji, m.in. dobroczynne dla organizmu sesje w strefie Łaźni Rzymskich, kojące kąpiele w bezchlorowym basenie i energetyzujące seanse w jedynej w swoim rodzaju Komnacie Biowitalności. Codziennie będą się odbywały także koncerty na misy i gongi tybetańskie, warsztaty edukacyjne w ramach autorskiej Akademii Holistycznej Alchemia Zdrowia® na temat zdrowia, urody i długowieczności oraz ćwiczenia w basenie i poranne ćwiczenia runiczne na terenie przepięknego, zabytkowego parku. Niezwykłe przeżycia z pewnością przyniesie nocne saunowanie w Łaźniach Rzymskich w godzinach 22:00 – 1:00, odnowa biologiczna w Witalnej Wiosce® SPA przy ognisku i muzyce na żywo w wykonaniu mistrza akordeonu czy też medytacje na dużej i małej ścieżce energetycznej. Dla zainteresowanych historią zostanie zorganizowane zwiedzanie tej szlacheckiej posiadłości – jednej z najstarszych w naszym kraju (pierwsze wzmianki o siedzibie rodowej Odrowążów sięgają już XII w.), wystawy dawnych sprzętów w przypałacowych piwnicach oraz zabytkowej Huty Żelaza w Chlewiskach. Ponadto będzie można odwiedzić stajnię koni. Natomiast 2 maja specjalnie dla Gości Manor House SPA odbędzie się kameralny autorski recital z pogranicza jazzu i folku w wykonaniu Zuzy Gadowskiej.

Dodając do tego ciepło majowego słońca, klimatyczne wnętrza, energetyczne terapie w Gabinetach Bioodnowy, romantyczne zakątki w rozległym parku z przepięknym starodrzewiem i pomnikami przyrody oraz pozytywną energią natury kompleks Manor House SPA jawi się jako miejsce idealne na błogi wypoczynek. Warto wspomnieć o wyśmienitej regionalnej kuchni – w hotelowej restauracji można delektować się tradycyjnymi polskimi potrawami m.in. z gęsich żołądków, daniami wegańskimi oraz wg Diety Życia. Niezależnie od wybranego pakietu: Pobyt SPA Relaks, Pobyt SPA Energia, Pobyt SPA Romantyczny, Pobyt SPA – Alchemia Zdrowia, Naturalne Piękno Twarzy, Oddech Życia, Energetyczna Refleksologia  lub inny dopasowany do indywidualnych upodobań i preferencji, czas spędzony w Manor House SPA sprzyja zachowaniu dobrej kondycji i poprawie zdrowia oraz samopoczucia.

Więcej informacji na: www.manorhouse.pl

***
Manor House SPA – tu historia łączy się z luksusem i energią

Mazowiecki kompleks pałacowo-parkowy Manor House SPA z pięciogwiazdkowym Pałacem Odrowążów, klimatycznym, czterogwiazdkowym hotelem w zabytkowej Stajni Platera i Termach Zamkowych to enklawa spokoju i dobrej energii.
Pałac Odrowążów to jedna najstarszych rezydencji ziemiańskich w Polsce. Św. Jacek Odrowąż, właściciel Chlewisk w XII w., jako jedyny Polak został wyróżniony posągiem na placu przed Katedrą św. Piotra w Rzymie. Dziś w stylowych wnętrzach można zaznać prawdziwie królewskich snów, a urzekające piękno natury i ponadczasowa elegancja arystokratycznych tradycji sprawiają, że czas tu zwalnia. Manor House SPA – hotel dla dorosłych, przyjazny weganom i alergikom – to urokliwe miejsce dla ciała, duszy i umysłu. Można skorzystać tu z energetycznych zabiegów w Gabinetach Bioodnowy z najlepszym holistycznym SPA w kraju i Akademią Holistyczną Alchemia Zdrowia®, zrelaksować się w Łaźniach Rzymskich oraz w pierwszym w Polsce bezchlorowym basenie z plazmatyczną wodą ożywioną metodami Grandera i dr. Keshego. Wspaniałym dopełnieniem luksusowego wypoczynku są wyśmienite dania tradycyjnej kuchni polskiej i wegańskiej oraz autorska „Dieta Życia”. Kompleks w Chlewiskach otoczony jest zabytkowym parkiem z pomnikami przyrody z Kamiennym Kręgiem Mocy i Witalną Wioską® SPA. Jest to także Polskie Centrum Biowitalności o potwierdzonym oddziaływaniu energetycznym do 30.000 jednostek w skali Bovisa.

fot. materiały prasowe

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s