REJS ma już 25 lat!

Dokładnie ćwierć wieku temu – w kwietniu 1993 r. Jan Rejs wyprodukował w Rypinie pierwsze uchwyty. Dobre decyzje, ciężka praca i udane inwestycje podejmowane w kolejnych latach sprawiły, że dziś REJS to prężne, cieszące się szacunkiem przedsiębiorstwo zatrudniające ponad 600 osób i sprzedające swoje produkty w całej Europie.

REJS-budynek-biurowca-(2)

Początki marki Rejs sięgają wiosny roku 1993, kiedy to państwo Rejs kupili pierwszą maszynę i rozpoczęli produkcję uchwytów meblowych z tworzywa sztucznego. Pierwsze lata nie były łatwe. Od samego początku firma stanowiła cel i owoc wysiłków całej rodziny. Zaangażowanie we wszystkie sfery działalności przedsiębiorstwa stworzyło podwalinę obecnej organizacji firmy, która szczyci się rodzinnymi wartościami i skupioną na społeczności lokalnej tożsamością. Dowodem tego jest przynależność przedsiębiorstwa do zaszczytnego grona Firm Rodzinnych, godło Teraz Polska, a także szereg innych nagród i wyróżnień w konkursach branżowych i konsumenckich.

REJS-z-godlem-Teraz-Polska

Ponad granicami

Dziś REJS to jedna z wiodących firm sektora akcesoriów meblowych w Europie. Specjalizuje się w produkcji elementów wyposażenia z drutu, stali i aluminium do nowoczesnej kuchni, łazienki i garderoby. W ofercie przedsiębiorstwa znaleźć można między innymi: carga, szuflady, rozwiązania do szafek rogowych, a także uchwyty, zawiasy, systemy organizacji i wiele innych praktycznych rozwiązań usprawniających codzienną pracę w kuchni i łazience.

Nowoczesna-galwanizeria

REJS to również prężna sieć 25 punktów handlowych, które wyróżniają się szerokim asortymentem i profesjonalną obsługą. Sieć obejmuje sklepy zlokalizowane w różnych częściach Polski, a także specjalne oddziały w Rosji, Wielkiej Brytanii i na Litwie, które dodatkowo usprawniają eksport i dystrybucję w tych krajach. Bo dziś REJS to nie tylko lokalna firma, ale marka obecna na wielu rynkach. Produkty z Rypina eksportowane są m.in. do Niemiec, Szwecji, Norwegii, Finlandii, Danii, Francji, Rosji, Australii, a nawet – Iraku i Arabii Saudyjskiej.

Świętujmy razem

Główne obchody Jubileuszu 25-lecia REJS odbędą się podczas jesiennych targów Warsaw Home. Podczas tego branżowego spotkania odbędzie się m.in. wyjątkowy pokaz kulinarny. Już dziś zapraszamy Państwa na to wydarzenie.

Nowoczesny-park-maszynowy-R

Zaś w czerwcu pracownicy i partnerzy REJS spotkają się na pikniku rodzinnym w Rypinie. Wśród atrakcji znajdą się ciekawe propozycje zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. W programie m.in. zawody sportowe, konkursy, smaczne jedzenie i występy muzyczne.

www.rejs.eu

fot. materiały prasowe

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s