Potrzeba ekspresji we wnętrzu

Różnimy się od siebie pod wieloma względami, szczególnie w kwestii upodobań. Dlatego Interprint oferuje swoim klientom tak różnorodne dekory – chłodne i ciepłe, spokojne oraz dynamiczne, imitujące drewno, ale też kamień czy stal. Dzięki bogatej ilości wzorów każdy znajdzie dekor idealny dla siebie, niezależnie od potrzeby ekspresji.

Dekor_Scratchy_InterprintWnętrza w jakich mieszkamy wiele o nas mówią, odzwierciedlają naszą osobowość. W domu introwertyka panuje najczęściej chłodny minimalizm, ktoś kto z charakteru jest sumienny, będzie miał bardzo poukładane wnętrze, a ci, którzy gonią za trendami mają nierzadko domy i mieszkania urządzone jak z okładki popularnego magazynu wnętrzarskiego. I nie ma w tym nic złego, wręcz przeciwnie. Ta różnorodność sprawia, że nasze otoczenie jest ciekawsze i pozwala nam wciąż odkrywać coś nowego. W świecie dekorów Interprint również nie braknie rozmaitych kolorów i struktur. Oprócz bogatej oferty dostępnych kolekcji, warto przyjrzeć się także nowościom, które odzwierciedlają aktualne trendy, a tym samym pomogą urządzić modne, stylowe wnętrze.

Prosto z natury

Dąb to drewno o ponadczasowym wzornictwie. Można go barwić na różne odcienie, ciąć i szlifować, by za każdym razem uzyskać świeży, zupełnie nieoczekiwany efekt. Wśród nowych dekorów Interprint znalazły się dwa wzory interpretujące ten wyjątkowy gatunek drewna. Village Oak to dekor o jasnej, złocistej kolorystyce, który do wnętrz wniesie ciepłą atmosferę. Bardzo drobne lecz obfite rysunki, przeplecione z podłużnymi słojami tworzą na powierzchni dekoru efektowną mozaikę. Village Oak to dekor bardzo autentyczny, z głębi którego wydobywa się spokój. Ten sam, który spotykamy w głębi lasu, pośród starych drzew. Jego przeciwieństwem jest Bent Oak, o ciemnej, zdecydowanej barwie. Na jego powierzchni zdecydowanie więcej się dzieje. Tutaj toczy się bój o to, który odcień jest ważniejszy – przygaszone szarości, czy może czekoladowe brązy. Kolory te mieszają się ze sobą, i w połączeniu z wyrazistym usłojeniem, tworzą dekor o mocnym charakterze. Bent Oak to dekor elegancki i wyrafinowany.

Mocny charakter

Trudno czasem połączyć biel z drewnem, w taki sposób, aby wnętrze nadal było jasne i nieco surowe, ale miało też charakter. Hildi, dekor inspirowany drewnem jesionu, to potrafi. Ma surowy wygląd, niczym deski szalunkowe, a dzięki niezwykle wyrazistym rysunkom wprowadza do wnętrz mocny detal. Długie, smukłe linie widoczne na powierzchni dekoru Hildi pięknie prezentują się na dużych powierzchniach. To doskonała propozycja do wnętrz nowoczesnych, jak również chłodnych, skandynawskich aranżacji. Równie ciekawy charakter ma w sobie kolejny nowy dekor Interprint – Newton. Drewno sosnowe, na którym jest wzorowany charakteryzuje się bowiem bogatym i różnorodnym usłojeniem. Powierzchnia dekoru wygląda, jakby była niedokładnie wyszlifowana, co sprawia, że mamy ochotę dotknąć go, by sprawdzić czy faktycznie jest szorstki. Poza rysunkami Newton zachwyca również formą, ponieważ wygląda, jakby był złożony z małych klepek. To ciekawa alternatywa dla gładkich i jednolitych dekorów.

Efekt zaskoczenia

Dekor_Linna_InterprintKamień kojarzy nam się z siłą i trwałością, dlatego chętnie wybieramy do wykończenia wnętrz. Zaletą kamiennych dekorów jest również ich różnorodność. Nie ma dwóch takich samych kamieni, o identycznych wzorach czy kolorze. Równie nieoczywisty jest nowy dekor Delaware firmy Interprint. Z jednej strony jest jak granit, zaś z drugiej przypomina lastryko. Mocno nakrapiana powierzchnia sprawia, że nie sposób oderwać od niego wzroku. Zupełnie jakby w strukturę dekoru zatopiono kamyczki w różnych wielkościach i odcieniach szarości. Dekor Delaware doskonale sprawdzi się na blatach kuchennych oraz w aranżacjach, w których potrzebny jest mocny akcent.

Kreatywne podejście do kompozycji wnętrza zapewni również dekor Linna. Na jego białej powierzchni odciśnięte są kreski rozpostarte na wszystkie możliwe strony. Zupełnie, jakby ktoś ponacinał powierzchnię dekoru. Efekt ten sprawia jednak, że Linna jest dekorem trójwymiarowym, który hipnotyzuje i przyciąga spojrzenia. We wnętrzu z pewnością będzie grać główną rolę. Podobnie, jak dekor Scratchy. To kreatywny dekor o nietypowym wzorze, w dwóch odcieniach szarości – gołębim i grafitowym. Cechą charakterystyczną dekoru są różnorodne kreski i plamki wyglądające tak, jakby ktoś je wyskrobał (wyskreczował). Scratchy to dekor nowoczesny, który doskonale sprawdzi się także we wnętrzach stylizowanych na industrialne.

www.interprint.com

fot. materiały prasowe

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s