AMO – esencja nowoczesnej kobiecości od Salvatore Ferragamo

Nowy zapach Salvatore Ferragamo to esencja nowoczesnej kobiecości. „Amo” – po włosku „Kocham” – to deklaracja rozsądnej, twardo stąpającej po ziemi, niezależnej kobiety, która jest gotowa wykorzystać każdą szansę, jaką oferuje się świat i pozostawia po sobie niezatarty ślad. To kobieta, która działa instynktownie, z odwagą. Kobieta, która uwodzi. Potem głośno wypowiada słowa: Amo Ferragamo! Kocham Ferragamo!

home-5

Zapach

Amo Ferragamo to śmiały, nowoczesny akord pełen uroku i namiętności. Zapach otwiera się dynamicznie: w nutach głowy dominuje gorzki akord włoski z czarną porzeczką i rozmarynem. Serce jest lekkie i kobiece: jaśmin wielkolistny łączy się z promiennym absolutem mate i z rabarbarem. Nutę głębi wieńczy słodkie tchnienie drzew. Unikatowa zmysłowość Amo Ferragamo pochodzi od delikatnej kompozycji absolutu białej wanilii tahitańskiej, ambroxu i sandałowca.

Rodzina zapachowa: Orientalno-kwiatowa
Kreator zapachu: Marie Salamagne (Firmenich)

AMO_Piramide_718x496Musujące uzależnienie
IGORZKI AKORD WŁOSKI
CZARNA PORZECZKA
ROZMARYN

Szlachetna kobiecość
JAŚMIN WIELKOLISTNY
ABOLUT MATE
RABARBAR

Cielista zmysłowość
ABSOLUT BIAŁEJ WANILII TAHITAŃSKIEJ
AMROX
DREWNO SANDAŁOWE

Opakowanie

Flakon Amo Ferragamo jest zarazem prosty i niezwykły. Eleganckie kształty imitują sylwetkę tradycyjnych włoskich flakonów sprzed wielu lat. Flakon ukazuje swój kompleksowy design, wokół szyjki zdobi go misterny wzór drobnych pryzmatów, które nadają mu harmonijny kształt. Malowany specjalnym błyszczącym lakierem, odbija światło i odzwierciedla namiętne upodobanie Salvatore Ferragamo do wysokiej jakości materiałów, które ze stanu naturalnego i surowego można przetwarzać w niezwykłe, drogocenne przedmioty, angażując przy tym rzemieślniczy geniusz i kreatywność.

Kampania reklamowa: Suki Waterhouse & Ellen von Unwerth

W roli głównej tej niebywale kobiecej kampanii reklamowej wystąpiła znana modelka i aktorka: Suki Waterhouse. Ta międzynarodowa przedstawicielka znanych i bogatych ludzi sukcesu, młoda i wszechstronnie utalentowana osoba uosabia namiętnego i żywiołowego ducha zapachu Amo Ferragamo. Z drugiej strony kamery stanęła inna wyjątkowa kobieta: Ellen von Unwerth – fotografka i interpretatorka kobiecości par excellence. Zdjęcia kręcono we Florencji – rodzinnym mieście marki Salvatore Ferragamo. Reklama to oda do piękna, życia i samopoznania, ukazana w wyjątkowej historii składającej się z licznych epizodów, w których Suki Waterhouse mówi, że kocha i opowiada  o tym, co kobiety dziś kochają.

modella-spot-amo-ferragamo

AMO kłaść się do łóżka wcześnie

Bardzo wcześnie rano, lecz nigdy po świcie. Uwielbiam te poranki, kiedy wszyscy jeszcze śpią, a pierwsze promienie słońca rozświetlają miasto, tworząc magiczną atmosferę.

AMO czuć się jak diva

W każdej chwili dnia. Uwielbiam, kiedy wszystkie oczy zwrócone są na mnie i podziwiają mój wygląd. Czuję się wówczas jak prawdziwa diva.

AMO, kiedy nie mam co na siebie włożyć

Która kobieta nie myślała nigdy „Nie mam co na siebie włożyć”, stojąc przed szafą pełną sukienek i akcesoriów? Uwielbiam modę i uczucie, że nie mam co na siebie włożyć aż do ostatniej chwili przed wielkim wyjściem.

AMO błyszczeć na przyjęciach

Uwielbiam uczucie wyzwolenia, taniec w rytm mojej ulubionej muzyki. Uwielbiam przyjęcia. Jestem duszą towarzystwa.

AMO patrzeć na świat z góry

Patrząc nań z góry, mam wyraźną wizję tego, co kocham i kim jestem. Obserwuję Florencję z wysoka: upajam się jej pięknem i historią.

AMO podróże

Podróżowanie to moje życie. Uwielbiam eksplorować, odkrywać nowe światy i nowe pasje. Uwielbiam niezależność. Co wrzucam do walizki? Same niezbędne rzeczy.

23004_115_013_CMYKAMO tęcze

Mój ulubiony kolor? Tęcza. Życie to wspaniała gama odcieni, jak buty Rainbow Salvatore Ferragamo.

AMO, kiedy mężczyźni leżą u mych stóp

Kocham mężczyzn, którzy potrafią docenić prawdziwe piękno… mnie! Jak Salvatore Ferragamo, który klękał u stóp największych hollywoodzkich gwiazd.

AMO, kiedy jestem z nim sama

Moja największa pasja to moje perfumy!

Zapach AMO Salvatore Ferragamo dostępny jest w sieci perfumerii Sephora.

fot. materiały prasowe

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s