Akademia ORSAY – nowy projekt Klubu Modnych Kobiet

Akademia ORSAY to miejsce stworzone z myślą o kobietach modnych, kreatywnych, ciekawych nowych trendów i wiedzy o stylizacji. To nowy projekt Klubu Modnych Kobiet ORSAY, któremu patronują klientki – ambasadorki marki: Karolina Wilk i Monika Liwoch. Porad stylizacyjnych w Akademii udziela jedna z pierwszych personal shopper w Polsce, trenerka wizerunku i stylistka – Gosha Kusper.

Na uczestniczki Akademii czeka mnóstwo modnych niespodzianek. W tutorialach można dowiedzieć się, jak stworzyć stylizacje zgodne z najnowszymi trendami, sprawdzić swoją wiedzę w quizach i zdobyć dodatkowe punkty w Klubie Modnych Kobiet ORSAY. Prawdziwe pasjonatki mody będą mogły wziąć udział w konkursie i zaprojektować swoją wymarzoną sukienkę. Zwycięski projekt zostanie zrealizowany przez markę ORSAY dla laureatki konkursu.Projekt wystartował 19 marca i będzie trwał do końca maja na stronie: www.orsay.com/akademia. W Akademii mogą wziąć udział wszystkie klientki Klubu Modnych Kobiet ORSAY, także te, które wstąpią do niego właśnie teraz.

Bohaterki Akademii ORSAY:

Karolina Wilk – ambasadorka Klubu Modnych Kobiet ORSAY
Karolina to 30-letnia blogerka life-stylowa (kinka.com.pl), ma męża oraz 5-letniego synka. Zanim zdecydowała się w pełni poświęcić pisaniu bloga, pracowała jako copywriterka i dziennikarka. Mieszka w niewielkiej wiosce niedaleko Kędzierzyna-Koźla.

Monika Liwoch – ambasadorka Klubu Modnych Kobiet ORSAY
Monika to 24-letnia prawniczka, która poza modą interesuje się również dziennikarstwem. Mieszka i pracuje w Warszawie, ale pochodzi ze Śląska. Moda to coś, co jest nieodłączną częścią jej życia. Uwielbia śledzić trendy, bierze udział (z powodzeniem) w różnych modowych konkursach i to nie pierwszy raz, gdy wygrywa tytuł Ambasadorki.

Gosha Kusper – stylistka Akademii ORSAY
Jedna z pierwszych w Polsce Personal Shopper, trenerka wizerunku, stylistka. Jest absolwentką studiów strategicznej komunikacji marki oraz licznych szkoleń, między innymi na London College of Fashion. Jest kreatywnym praktykiem, potrafi rozpoznawać potrzeby i docierać do sedna. W mediach występuje jako ekspert od wizerunku.

www.orsay.com/akademia

fot. materiały prasowe

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s