Dacre Montgomery w kampanii Reserved

Dacre Montgomery jest jak współczesny James Dean. Jego serialowa rola Billy’ego w drugiej części serialu „Stranger Things” na długo zapada w pamięć. W tym sezonie partneruje Cindy Crawford w filmowej kampanii Reserved i idealnie sprawdza się jako model najnowszej męskiej kolekcji marki. Przenikliwe spojrzenie, łamiące niejedno serce, wspaniale współgra z bielą t-shirtow i denimowych stylizacji. Współczesny buntownik bez powodu wciąż wybiera retro klimaty. Bo jego styl na zawsze pozostanie ponadczasowy.

Męska kolekcja Reserved czerpie z amerykańskich lat 50. Miejska klasyka w stylu retro to klucz najnowszej, męskiej linii marki. W roli głównej dżins – w nowych wariacjach. Dopasowane denimowe spodnie, białe T-shirty nawiązują do popularnej wówczas subkultury teddy boys. Z kolei krótkie kurtki, bluzki z golfem i long sleeve’y, to inspiracja stylem ikony tamtych lat – Jamesa Deana. W kolekcji dominuje dżins – zwężane spodnie w odcieniu blue, te z ciemnego, granatowego denimu oraz białe spodnie – najmodniejsze tej  wiosny. Co na górę? Po pierwsze równie śnieżnobiałe dżinsowe kurtki, ale z rockowymi przetarciami. Nowością są granatowe, koszulo-katany z białym szwem, przypominające te z dawnych warsztatów  samochodowych.

W kolekcji nie brakuje też sportowych akcentów. Uwagę zwracają kurtki  bomberki – zamszowe ze ściągaczem lub bardziej eleganckie, satynowe z  nadrukiem. Bluzy z kapturem typu hoodie i te dzianinowe z golfem, to także silne akcenty kolekcji. Marka przyłącza się też do nowej obsesji świata mody – kultu logo, stąd wśród projektów znajdziemy monochromatyczne T-shirty z printem Reserved. Elegancki motyw w kolekcji stanowi garnitur w kratę z dopasowaną w talii marynarką i  poszerzonymi spodniami, który pasuje tak do eleganckich jak i sportowych akcesoriów np. sneakersów.

Najnowsza kampania Reserved  ma charakter retro. Klimat zdjęć  i tło amerykańskich pustkowi przypomina kadry z najsłynniejszych  filmów Jamesa Deana jak „Buntownik bez powodu” czy „Na wschód od Edenu”. W roli głównej zaś wystąpił Dacre Montgomery, utalentowany aktor młodego pokolenia. Perfekcyjnie współgrają ubranie, bohater i konwencja.  Czy można chcieć czegoś więcej? www.reserved.com

fot. Bart Pogoda/materiały prasowe

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s