Premiera megahitu „Pacific Rim: Rebelia” w Cinema City, IMAX® i 4DX®

23 marca odbędzie się premiera drugiej części kultowego filmu z gatunku science – fiction: „Pacific Rim: Rebelia”. Od poprzedniego starcia ludzkości z monstrualnymi robotami minęło 10 lat. Teraz ziemi grozi kolejna inwazja. Czy uda się odeprzeć atak potworów?

image001Przekonaj się sam! Koniecznie obejrzyj film w IMAX®, gdzie rozdawać będziemy ekskluzywne plakaty! Jesteś fanem mocnych wrażeń i lubisz poczuć, jak adrenalina przyspiesza krew w twoich żyłach? Seans w salach ŠKODA 4DX® z pewnością spełni twoje oczekiwania i sprawi, że poczujesz jakbyś sam brał udział w akcji filmu. Bilety do nabycia w kasach kin oraz na stronie https://www.cinema-city.pl/filmy/pacific-rim-rebelia.

Każdy kto obejrzał pierwszą część „Pacific Rim” wie, że nie jest to zwykły film z gigantycznymi robotami i potworami. Jest to mrożący krew w żyłach blockbuster, gwarantujący jednocześnie potężny zastrzyk adrenaliny. 23 marca odbędzie się długo wyczekiwana premiera drugiej części – „Pacific Rim: Rebelia”. Akcja toczy się 10 lat później. Główny bohater to Jake, obiecujący pilot Jaegerów. Jego ojciec ocalił ludzkość w poprzedniej części filmu. Jednak Jake pogubił się i dołączył do kryminalnego podziemia. Kolejna inwazja monstrualnych robotów jest dla niego ostatnią szansą na przemianę charakteru i kontynuowanie dzieła ojca. Będzie potrzebował pomocy siostry, Mako Mori, z którą od dawna nie miał kontaktu.  Pracuje ona jako szefowa nowej generacji pilotów. Aby ocalić ziemię przed zagładą, rodzeństwo musi się pojednać.

Scenariusz filmu stworzyli Emily Carmichael, T.S. Nowlin, Kira Snyder i Steven S. DeKnight, który zajął się również reżyserią. Wcześniej brał on udział w tworzeniu scenariusza do fenomenalnego serialu „Daredevil”. W głównych rolach zobaczymy m.in.: Johna Boyega, Scotta Eastwooda, Rinko Kikuchi czy Tian Jing.

Cinema City przygotowało specjalną niespodziankę dla widzów w IMAX® w postaci unikatowych plakatów. Będą one rozdawane przed seansami w IMAX® od dnia premiery aż do wyczerpania zapasów. Każdy fan kina sci-fi powinien mieć ten plakat w swojej kolekcji!

Właśnie dzięki technologii IMAX® możesz zobaczyć „Pacific Rim: Rebelia” w absolutnie najlepszej jakości na panoramicznym ekranie z krystalicznie czystym obrazem, o zwiększonej jasności i kontraście. Tylko w IMAX® głębia kolorów rozłoży cię na łopatki. Dodatkowo cyfrowy system dźwiękowy dopasowany indywidualnie do każdej sali sprawi, że żaden szelest nie umknie twojej uwadze, bez względu na to, jak daleko od głośnika zajmiesz miejsce.

Fani bardziej ekstremalnych wrażeń, chcący poczuć na własnej skórze to, co bohaterowie filmu, będą mieli taką szansę, dzięki technologii 4DX® oddziałującej na wszystkie zmysły. W salach ŠKODA 4DX® specjalnie zamontowane stroboskopy, deszczownice, dmuchawy i ruchome fotele zapewniają niesamowite efekty takie jak podmuchy wiatru, wibracje, falowanie, opadającą mgłę, unoszące się zapachy. Wszystko jest doskonale zsynchronizowane z wydarzeniami na ekranie, aby widz mógł sam poczuć się jak uczestnik walki z potworami, w którego rękach spoczywa los ludzkości.

Premiera „Pacific Rim: Rebelia” odbędzie się 23 marca we wszystkich 35 kinach w 20 miastach w wersji 2D, w wersji IMAX® w formacie 3D w kinach: Sadyba (Warszawa), Punkt 44 (Katowice), Galeria Plaza (Kraków), Poznań Plaza, Manufaktura (Łódź), Wroclavia (Wrocław), w salach ŠKODA 4DX® w kinach: Cinema City Arkadia (Warszawa), Manufaktura (Łódź), Bonarka (Kraków), Felicity (Lublin), Bydgoszcz oraz Wroclavia (Wrocław).

Cinema City oferuje także unikalną, roczną kartę Cinema City Unlimited, dzięki której tylko za 44 zł lub 52 zł miesięcznie, każdy kto ceni wysokiej jakości filmową rozrywkę, może oglądać bez ograniczeń tyle filmów, ile chce.

Więcej informacji i bilety na www.cinema-city.pl oraz www.cinema-city.pl/unlimited.

***
INFORMACJE DODATKOWE O CINEMA CITY

Cinema City Poland, należy do grupy Cineworld, która jest jedną z największych sieci na rynku rozrywki w Europie i Izraelu. Cineworld obejmuje 9 krajów: Polskę, Wielką Brytanię, Irlandię, Izrael, Węgry, Czechy, Bułgarię, Rumunię oraz Słowację. Łącznie spółka prowadzi 229 kin z ponad 2000 ekranami. W Polsce posiada 35 kin. Jako lider innowacyjnych technologii stosowanych w branży kinowej, Cinema City wprowadziło do Polski najnowsze rozwiązania udostępniając widzom 6 kin IMAX®, 6 sal ŠKODA 4DX® oraz 4 sale z nagłośnieniem Dolby Atmos®. Te przełomowe technologie pozwalają na nową jakość przeżyć kinowych, z wykorzystaniem wszystkich zmysłów i najgorętszych hollywoodzkich tytułów filmowych. Cinema City jako pierwsza i jedyna sieć kin w Polsce oferuje swoim klientom roczny abonament – Cinema City Unlimited – który umożliwia nieograniczony dostęp do filmowych hitów. Cinema City prowadzi także sprzedaż reklam w kinach za pośrednictwem New Age Media oraz dystrybucję filmów poprzez Forum Film, spółki zależne. Cineworld jest jedną z najszybciej rosnących sieci kin w Europie.

Więcej informacji na www.cinema-city.pl

fot. materiały prasowe

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s