Mon Guerlain – nowa kwiatowa woda perfumowana

Uosabiany przez Angelinę Jolie – kobietę i matkę, wolną, hojną i zaangażowaną, zapach Mon Guerlain to hołd składany współczesnej kobiecości.

1106-guerlain-mon-guerlain-

Kobiecość – jedno z najcenniejszych i najbardziej tajemniczych słów w języku angielskim. Subtelna, nieuchwytna i pożądana – kobiecość fascynuje, wzrusza i pobudza. Mówią, że jest krucha, ale w rzeczywistości to niesamowita siła, ponieważ jest źródłem życia, początkiem wszystkiego.

Kobiety mają wiele różnych twarzy. Wielowymiarowa kobiecość – dumna i wyzwolona, lecz jednocześnie w równym stopniu delikatna i zdeterminowana, nigdy się nie poddaje i wierzy w swoje marzenia. Do opowiedzenia tej historii potrzeba było przynajmniej jednego zapachu.

DELIKATNY ROZKWIT

Świeża i delikatna interpretacja inspirowana kwiatem rozwijającym się pod wpływem porannej rosy. Nowy aspekt kobiecości eksplorowany przez kreatora zapachów Guerlain.

„W tej kompozycji chcieliśmy się skupić na aspekcie kwiatowym i stworzyliśmy ją niczym bukiet białych kwiatów, uwydatniając jaśmin wielkolistny, który jest integralnym elementem tożsamości Mon Guerlain” – wyjaśnia Delphine Jelk, która współtworzyła ten zapach razem z mistrzem Thierrym Wasserem.

„Słoneczny, świetlisty i szczodry aspekt kobiecości wyrażony został poprzez przedawkowany jaśmin” – dodaje Thierry Wasser.

guerlain-mon-guerlain-flora

ŚWIETLISTY JAŚMIN

Ten wyjątkowy surowiec, wykorzystany w dużych ilościach, jest efektownym posunięciem kreatora, który w szczególności eksponuje w kompozycji Mon Guerlain akord lawendy i wanilii.

o.52310

Flakon quadrilobé, zaprojektowany przez Gabriela Guerlain, stworzony został przez dom Baccarat w 1908 roku.

Był opakowaniem dla legendarnych zapachów i na przestrzeni lat stał się jednym z kultowych flakonów marki Guerlain, inspirując wielu artystów i projektantów, którzy poprzez swoje dzieła dokonali jego wielu reinterpretacji.

Opływowy, graficzny i ascetyczny, inspirowany jest flakonem alchemika, a nazwę „quadrilobé” zawdzięcza korkowi wykrojonemu z solidnej tafli szkła, by można było uzyskać kształt czterech połączonych kopuł.

Łącząc kontrasty, wyrażone poprzez moc napiętych linii i zmysłowość krągłych kształtów, wyraża silną, swobodną i zmysłową kobiecość.

Od przeszło 190 lat pięć pokoleń kreatorów Guerlain tworzyło historię perfumiarstwa. Przez 190 lat podróżowali po całym świecie w poszukiwaniu rzadkich i cennych surowców, wymyślali nowe śmiałe akordy i stworzyli ponad 1100 zapachów …

Woda perfumowana Mon Guerlain dostępna jest w sieci perfumerii Sephora

fot. materiały prasowe

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s