Maraton Pitbulla w Cinema City zbliża się wielkimi krokami!

16 marca czeka nas sensacyjny wieczór. Wszystko za sprawą Maratonu Pitbulla w Cinema City. Tylko tutaj będziesz miał niepowtarzalną okazję obejrzeć aż 3 części kultowej serii polskich filmów o policjantach z warszawskiego wydziału zabójstw w reżyserii Patryka Vegi i Władysława Pasikowskiego. Podczas Maratonu zostaną wyświetlone: „Pitbull. Nowe porządki”, „Pitbull. Niebezpieczne kobiety” i premierowo „Pitbull. Ostatni pies”! Takiego wydarzenia nie można przegapić! Bilety są już dostępne w kasach kin oraz na stronie www.cinema-city.pl/filmy/maraton-pitbull.

Maraton_PitbullMaraton Pitbulla to doskonała propozycja dla tych, którzy w filmach oczekują ekscytujących zwrotów akcji, nietuzinkowego scenariusza, pięknych kobiet i dreszczu adrenaliny. Seria „Pitbull” opowiada o potyczkach dwóch gangów mafijnych i policjantach starających się przywrócić porządek. Oczywiście pojawiają się też wątki miłosne, które tylko komplikują całą akcję. Podczas Maratonu w Cinema City wyświetlone zostaną aż 3 filmy. „Pitbull. Nowe porządki”, w którym policjanci z mokotowskiej komendy łączą siły z kolegami po fachu z wydziału zabójstw z Pałacu Mostowskich, by rozbić najsilniejszą organizację przestępczą w kraju. Na ekranie zobaczymy między innymi Bogusława Lindę, Piotra Stramowskiego, Maję Ostaszewską, Agnieszkę Dygant i Andrzeja Grabowskiego. „Pitbull. Niebezpieczne kobiety” zostanie wyświetlony jako drugi film podczas Maratonu. Tym razem to młode, piękne policjantki stawią czoła nieobliczalnym przestępcom. Jednocześnie będą musiały walczyć z problemami w życiu prywatnym, które wcale nie daje im taryfy ulgowej. W ich role wcieliły się m.in. Magdalena Cielecka, Joanna Kulig, Alicja Bachleda-Curuś, Anna Dereszowska. Jako ostatni zostanie wyświetlony najnowszy z serii – „Pitbull. Ostatni pies”, z Marcinem Dorocińskim, Dodą, Adamem Woronowiczem i Krzysztofem Stroińskim w rolach głównych. Jak zakończy się ostateczny pojedynek policjantów i mafiozów? Czy gangi walczące o dominację nad miastem zostaną wreszcie zlikwidowane? Dowiesz się w Cinema City podczas Maratonu Pitbulla – już w piątek 16 marca o godz. 22.00 w wybranych kinach Cinema City.

Maraton Pitbulla odbędzie się w wybranych 22 kinach Cinema City: Arkadia (Warszawa), Galeria Mokotów (Warszawa), Białołęka (Warszawa), Wroclavia (Wrocław), Bonarka (Kraków), Wolność (Częstochowa), Czerwona Droga (Toruń), Krewetka (Gdańsk), Punkt 44 (Katowice), Starogard, Zielona Góra, Bielsko-Biała, Lublin, Poznań, Łódź, Sosnowiec, Rybnik, Bytom, Gliwice, Ruda, Wałbrzych, Bydgoszcz.

Cinema City oferuje także unikalną, roczną kartę Cinema City Unlimited, dzięki której tylko za 44 zł lub 52 zł miesięcznie, każdy kto ceni wysokiej jakości filmową rozrywkę, może oglądać bez ograniczeń tyle filmów, ile chce.

Więcej informacji i bilety na www.cinema-city.pl oraz www.cinema-city.pl/unlimited.

***
INFORMACJE DODATKOWE O CINEMA CITY

Cinema City Poland, należy do grupy Cineworld, która jest jedną z największych sieci na rynku rozrywki w Europie i Izraelu. Cineworld obejmuje 9 krajów: Polskę, Wielką Brytanię, Irlandię, Izrael, Węgry, Czechy, Bułgarię, Rumunię oraz Słowację. Łącznie spółka prowadzi 229 kin z ponad 2000 ekranami. W Polsce posiada 35 kin. Jako lider innowacyjnych technologii stosowanych w branży kinowej, Cinema City wprowadziło do Polski najnowsze rozwiązania udostępniając widzom 6 kin IMAX®, 6 sal ŠKODA 4DX® oraz 4 sale z nagłośnieniem Dolby Atmos®. Te przełomowe technologie pozwalają na nową jakość przeżyć kinowych, z wykorzystaniem wszystkich zmysłów i najgorętszych hollywoodzkich tytułów filmowych. Cinema City jako pierwsza i jedyna sieć kin w Polsce oferuje swoim klientom roczny abonament – Cinema City Unlimited – który umożliwia nieograniczony dostęp do filmowych hitów. Cinema City prowadzi także sprzedaż reklam w kinach za pośrednictwem New Age Media oraz dystrybucję filmów poprzez Forum Film, spółki zależne. Cineworld jest jedną z najszybciej rosnących sieci kin w Europie.

Więcej informacji na www.cinema-city.pl

fot. materiały prasowe

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s