[Nasz patronat] Małe Hollywood z Duetem JaHa, czyli 5.Urodziny Małej Kamienicy

Mała Kamienica wraz z Duetem JaHa, Fundacją Kulturalne Dzieci. Waw.Pl, Family Academy i Przedszkolem Miasteczko Dzieci  zapraszają na teatralne wydarzenie pt.: „Małe Hollywood z Duetem JaHa, czyli 5.Urodziny Małej Kamienicy” z udziałem dzieci i młodzieży oraz aktorów Małej Kamienicy, połączone z Galą obchodów jej piątych urodzin!

Plakat_MK

Pomysłodawcami wydarzenia są Duet JaHa, czyli Hanna Kochańska i Jacek Zawada oraz Fundacja Kulturalne dzieci.Waw.Pl, dla których najważniejszy jest kreatywny rozwój dzieci poprzez kulturę i osobisty kontakt z nią poprzez aktywne uczestnictwo w warsztatach doskonalenia swoich umiejętności, a później sprawdzenie ich na profesjonalnej scenie.

Taniec, śpiew i mnóstwo atrakcji dla najmłodszych – tak zapowiada się urodzinowa Gala Małej Kamienicy, która odbędzie się 11 marca 2018 o godz. 12.00 na Scenie Orlej Teatru Kamienica w Warszawie, a którą poprowadzi Agnieszka Kałuża, autorka bloga Aga Pomaga.

Jedną z  atrakcji Gali będzie spektakl „Małe Hollywood”. Królewna Lala, główna bohaterka przedstawienia dla dzieci jest w kiepskim nastroju. Nie może zrozumieć, dlaczego nie udaje się jej zostać gwiazdą Hollywood. Na pomoc Lali pospieszą bohaterowie bajek granych w Małej Kamienicy oraz młodzież i dzieci, które przez cały miesiąc uczyły się grać, tańczyć i śpiewać na warsztatach artystycznych z Anną Głogowską, Małgorzatą Kustosz-Piątosą  i Duetem JaHa.  Czy taki zastęp młodszych i starszych artystów złamie w końcu opór wiecznie niezadowolonej Lali? O tym będzie można się przekonać już 11 marca!

Po spektaklu zaplanowano uroczystość rozdania Małych Oskarów, które zostaną wręczone młodym artystom-warsztatowiczom, występującym w przedstawieniu przez znane i lubiane Gwiazdy. Zaproszenie przyjęli: Jowita Budnik, Tomasz Ciachorowski, Mateusz Damięcki, Eliza Gwiazda, Agnieszka Kałuża,  Sylwia Juszczak- Krawczyk i Mikołaj Krawczyk, Magdalena Lamparska, Joanna Majstrak, Elżbieta Romanowska, Anna Sandowicz, Anna Terpiłowska, Beata Jankowska – Tzimas, Krystian Wieczorek z żoną Marią, Izabela Zwierzyńska.

Na widowni oprócz zaproszonych gości i przyjaciół Małej Kamienicy zasiądą dzieci z zaprzyjaźnionych domów dziecka oraz dzieci integracyjne z Klubu Myszki Norki, działającego przy Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”.

Wśród atrakcji nie może zabraknąć pokazu mody dziecięcej  z firm TUTU Princess oraz aQademia przy akompaniamencie wiolonczeli Anny Kuczok i Patryka Rogozińskiego, mini koncertu Beaty Jankowskiej – Tzimas, słodkości, balonów i… urodzinowego tortu!

Całości imprezy urodzinowej przyświecać będzie szczytny cel dla walecznego Wawrzynka Łabędzkiego, urodzonego w 36.tygodniu ciąży z nieimmunologicznym obrzękiem, z  1 pkt. w skali Apbgar i pojedynczymi uderzeniami serduszka. Ma za sobą  kilka tygodni pod respiratorem, intensywną antybiotykoterapię i 3,5 miesiąca w szpitalu. Nieustająco boryka się problemami z jedzeniem, wzrostem i przybieraniem na wadze oraz podejrzeniem choroby genetycznej…

Część dochodu ze sprzedaży biletów na „Małe Hollywood z Duetem JaHa, czyli 5. Urodziny Małej Kamienicy”. W czasie trwania imprezy odbędzie się wiele konkursów, do których nagrody ufundowali: Carinii Fabryka Obuwia, Salon Kosmetyczny „LA PASSIONa”, Biżuteria Be&Fe, TUTU Princess, Foxygame, Alexander Toys, Cybex, Tosia.pl, Edulandia, aQademia, Zawada Media, Derma, Przytulane, Miasteczko Dzieci  Przedszkole Językowe, Ziaja.

Dla jubilatki  Małej Kamienicy, która powstała z myślą o dzieciach i istnieje dzięki ich aktywnemu uczestnictwu najważniejszym prezentem będzie zawsze uśmiech zadowolonych dzieci  i ich obecność, dlatego z jej urodzin żadne dziecko nie wyjdzie bez prezentu!

Serdecznie zapraszamy na wspólne świętowanie!

Patronat medialny nad wydarzeniem objęli: Radio dla Ciebie, Super Stacja, Tatento.pl, W blasku fleszy, Przedszkole.edu.pl, Czas Dzieci.pl, halowawa, wolnasobota.pl, moi-milil.pl, Dziecko w Warszawie, Informator Stolicy, PortalGwiazd.pl, Info Rodzinka Warszawa, STARS Polska, e-szkrab.pl, Familie.pl

Partnerami wydarzenia zostali: Carinii Fabryka Obuwia, Salon Kosmetyczny „LA PASSIONa”, Biżuteria Be&Fe, TUTU Princess, Foxygame, Alexander Toys, Cybex, Tosia.pl, Edulandia, aQademia, Zawada Media, Derma, Miasteczko Dzieci  Przedszkole Językowe, Sklep Animatora, Sylveco dla dzieci, Biovalen, Smaktiv, Ziaja, Pinee desing, Brzózka, Zakamarki, Joanna Kruczek, Dorota Goldpoint,

fot. materiały prasowe

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s