Invictus i Olympéa Aqua od Paco Rabanne

W 2018 roku kontynuujemy majestatyczny wzlot zapachów Invictus i Olympéa dwiema nowymi edycjami Aqua. Inspirowane boskimi atrybutami, poświęcone wodzie i świeżości. Zmysłowość osiąga nowe zawrotne wyżyny!

Invictus & Olympéa – Historia mitu

Bohater i jego bogini zgodnie z wyobrażeniem Paco Rabanne. Prawdziwie nieodparte moce. Rzucanie wyzwań bogom i wielkim tego świata na ich ziemi ojczystej. Cofamy się w przeszłość do roku 2013. We wspomnieniach pojawia się Invictus, który znalazł się tam po to, aby wygrać. Notoryczny zwycięzca, zwycięski bohater. Drzewny, śmiały wybuch świeżości i ciepła. 2015. Paco Rabanne tworzy zapach Olympéa. Powstaje ikona. Bogini, boska królowa na wysokich obcasach, przed którą klęczy cały świat. Pozostawia po sobie aurę. Jej zapach potęguje kobiece moce: organoleptycznie słona, zabójcza wanilia. 2017. Invictus i Olympéa Intense. Bohater u szczytu swojej formy. Bogini na szczycie. Cieliste kompozycje na nowych wyżynach.

Aqua. Element boski – A teraz najnowszy cud

Siła wody. Opanowanie żywiołu morza. Wyzwanie niemożliwe dla zwykłych śmiertelników, lecz nie dla dwóch boskich postaci…

Aqua-champion. Aqua-zwycięzca.

Wzburzony ocean. Największe wyzwanie dla bohatera, dla którego porażka jest nie do pomyślenia. Zmagania z falami, czerpanie nowej siły z głębin. Panowanie nad oceanem i wzbudzanie go. Sacre bleu!

Aqua-goddess. Aqua-bogini.

Olympéa króluje. Komenderuje bezkresną wodą. Moc boskości. Opanowanie żywiołów. Nowa odyseja współczesnej Wenus.

Flakony

Trofeum dla Invictusa. W nowej odsłonie ukazuje nową czystość i masywność. Silne linie szkła i srebrzystoniebieski metal korka. Odcienie niebieskiego ukazują płyn we wnętrzu flakonu: od intensywnego po oślepiający. Z głębin do światła.

Dla naszej bogini Paco Rabanne odsłania nowy flakon, czerpiąc inspiracje z poprzedników: Olympéa i Olympéa Intense. Krągły kształt przypominającego tarczę słoneczną szkła, zwieńczony laurem. Flakon ma subtelnie odmieniony design, który nadaje mu czysty, kobiecy, promienny i nowoczesny charakter. Wyrafinowany i delikatnie profilowany. Idealne proporcje, dekadenckie detale i zmysłowy krystaliczny korek.

Dla wodnej bogini, emanującej promiennym blaskiem. Różowozłote liście laurowe. Szkło w łagodnym odcieniu koralowym.

OLYMPEA_DECOR_LAST-VERSION_

Świeża niczym głębina. I zmysłowa.

Aqua – nurkowanie w głębinach. Apogeum świeżości. Zapachy głębokie, intensywne, zanurzone w zmysłowości. Podobnie jak oryginalne kompozycje Invictus i Olympéa – zapachy skonstruowane zostały z napięcia i sprzeczności. Niezapomniane, charakterystyczne kompozycje. Ambrowo-drzewna dla Niego i słono-waniliowa dla Niej. I wyjątkowa nuta „słonej skóry” podkreślona akordem szarej ambry. Seksowna i uzależniająca.

Kolosalna, niesłabnąca świeżość zapachu Invictus Aqua. Przedawkowane silne zapachy drzewne. Nasycona jodem, rozbijająca się fala i gwałtowny przypływ ambrowych aromatów drzewnych. Olfaktoryczna kolizja. Twórcy kompozycji: Nicolas Beaulieu i Juliette Karagueuzoglou.

Świeżość cytrusowych kwiatów w zapachu Olympéa Aqua. Seksowna, intensywna wanilia i drzewo kaszmirowe. Nagły przypływ ambrowej świeżości zbudowany wokół intensywnego, uzależniającego akordu „słonej wanilii”. Wodny pojedynek. Twórcy kompozycji: Loc Dong i Fanny Bal. Nowy poziom koncentracji dla wersji Eau de Parfum Légère nadaje kompozycji trwałą intensywność.

INVICTUS_AQUA_DECOR_LAST-VE

Gama

Invictus. Śmiała kolizja świeżości i gorąca. Intensywna świeżość nut morskich i łagodnie zmysłowych drzew.

Olympéa. Boskie przymierze egzaltowanej kwiatowej świeżości i wielbiącego skórę akordu słonej wanilii.

Invictus Intense. Intensywna kolizja świeżego wyrafinowania ocieplona kremową nutą słodu i słonym akordem czarnej ambry.

Olympéa Intense. Boskie przymierze egzaltowanej kwiatowej świeżości i wielbiącego skórę akordu słonej wanilii. Zapach nieodparty i ekstremalny.

Nick Youngquest

Ciało Apolla pokryte pięknymi tatuażami. Stalowoniebieskie oczy i obezwładniający uśmiech współczesnego Neptuna. W swoim życiu codziennym przystojny Australijczyk, 33-letni były gracz rugby, jest również modelem i trenerem jogi.

Luma Grothe

Olimpijski wdzięk i hipnotyzujące kocie spojrzenie. Współczesna Wenus. Urodziła się w Brazylii. Ma korzenie niemieckie, japońskie i afrykańskie. W wieku 24 lat ta młoda modelka wystąpiła już w pokazach kilku największych marek świata mody.

Zapachy Paco Rabanne dostępne są w sieci perfumerii Sephora Polska.

fot. materiały prasowe

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s