Wygraj metamorfozę salonu beauty!

Prowadzisz salon beauty i marzysz o jego metamorfozie, ale niekoniecznie masz budżet i czas sama się tym zająć? A może twój ulubiony salon do którego chodzisz, potrzebuje odświeżenia? Żaneta Stanisławska zaprasza do wzięcia udziału w wyjątkowym konkursie, gdzie do wygrania jest metamorfoza salonu i występ w telewizji w programie „Remont na 5”.

metamorfoza-salonu-beauty_Z

Jak się zgłosić?

Wystarczy wejść na Facebooka Żanety Stanisławskiej i pod postem konkursowym lub wydarzeniem odpowiedzieć na pytanie: Dlaczego to właśnie Ty miałabyś wygrać metamorfozę swojego salonu beauty? Można dodać informacje o salonie, datę otwarcia oraz zdjęcia.

Spośród wszystkich zgłoszeń zostanie wybranych 10 najbardziej kreatywnych odpowiedzi. Ich autorki zostaną zaproszone do drugiego etapu konkursu, jakim jest casting podczas Targów Beauty Forum 2018, 3 i 4 marca w Warszawie. Zgłaszać należy się do 21 lutego do godz. 17:00. Warunkiem koniecznym wzięcia udziału w konkursie jest posiadanie własnego salonu beauty, który nie podlega franczyzie. Wyniki pierwszego etapu zostaną ogłoszone 23 lutego. Finał i ogłoszenie ostatecznych wyników konkursu nastąpi podczas Targów Beauty Forum 2018, 4 marca.

Nagrody

Żaneta Stanisławska od lat pomaga salonom beauty i przeprowadza spektakularne metamorfozy w Polsce i zagranicą. Tym razem do projektu postanowiła zaprosić stylistę gwiazd Tomasza Jacykowa i aktora Daniela Wielebę. Zwyciężczyni wygra metamorfozę salonu, która zostanie pokazana w programie wnętrzarskim „Remont na 5” w telewizji Tele 5 i już na wiosnę, będzie mogła zaprezentować klientkom zupełnie nowe, odświeżone studio piękności!

Link do szczegółów: https://www.facebook.com/events/528324530882680/

http://broadwaybeauty.pl/
https://stanislawska.pl/

***
Broadway Beauty® jest niepubliczną placówką kształcenia ustawicznego, której certyfikaty akceptowane są na terenie całej Unii Europejskiej. Broadway Beauty® szkoli m. in. z zakresu makijażu permanentnego, kosmetologii i medycyny estetycznej, mikropigmentacji, wizażu i stylizacji. Szkoła prowadzi swoje placówki szkoła w sześciu miastach Polski: Warszawie, Poznaniu, Krakowie, Gdańsku, Wrocławiu i Katowicach. Założycielką Broadway Beauty jest Żaneta Stanisławska, ekspert branży beauty i kosmetologii estetycznej, wykładowca akademicki.

fot. materiały prasowe

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s