Życzenia walentynkowe od gwiazd PODATKU OD MIŁOŚCI

Od dnia premiery „Podatek od miłości” pozostaje najchętniej oglądaną komedią romantyczną w Polsce i może pochwalić się świetną frekwencją 723 000 widzów po trzecim weekendzie na ekranach. Ciesząc się z sukcesów filmu, gwiazdy „Podatku” przesyłają wszystkim widzom życzenia walentynkowe.

R.PALKA_POM-(1)

Sprawdźcie, czego z okazji Dnia Zakochanych życzą kinomanom: Grzegorz Damięcki, Aleksandra Domańska, Roma Gąsiorowska, Ewa Gawryluk i Michał Czernecki. „Podatek od miłości”, debiut fabularny Bartłomieja Ignaciuka to inteligentna i przewrotna komedia romantyczna o tym, ile musimy zapłacić za prawdziwą miłość. „To hitowa komedia” – pisał o produkcji Onet.pl. „Ten podatek warto zapłacić” – rekomendował Filmweb. „Wielbiciele komedii romantycznych na pewno będą usatysfakcjonowani. Ja się zauroczyłem” – zachwycał się dziennikarz Interia.pl.

Życzenia walentynkowe od gwiazd komedii „Podatek od miłości”:

Facebookowicze polecają film:

Kim tak naprawdę jest Marian (Grzegorz Damięcki)? Facetem do towarzystwa i seksualnym guru, z którego usług korzysta połowa kobiet w stolicy? Coachem o kontrowersyjnych metodach? A może – po prostu – sprytnym oszustem uwodzącym płeć przeciwną? Oto zagadka, z którą będzie musiała zmierzyć się ambitna inspektor podatkowa Klara (Aleksandra Domańska). Czy nieustępliwa urzędniczka zdoła znaleźć odpowiedź, zanim sama wpadnie w miłosne sidła Mariana? I czy jest przygotowana na to, by po raz pierwszy w życiu stracić nad czymś kontrolę?

Debiutujący w pełnometrażowym filmie fabularnym Bartłomiej Ignaciuk to reżyser, przed którym gatunek komedii nie ma tajemnic. Dał temu wyraz, realizując m.in. kultowy już serial „Usta usta”. Przy filmie „Podatek od miłości” wspierali go doświadczeni i wielokrotnie nagradzani twórcy. Za scenografię w komedii odpowiada Joanna Macha („Córki dancingu”, „Jack Strong”, „Wenecja”, „Pakt”). Zdjęcia zrealizował Jan Holoubek („Król życia”, „Supermarket”, „Po prostu przyjaźń”). Film zmontował Jarosław Barzan („Bogowie”, „Listy do M”, „Disco Polo”, „Planeta Singli”). Producentami obrazu są Tomasz Blachnicki i Anna Waśniewska-Gill, a projekt zrealizował zespół produkcji fabularnej TVN. Zdjęcia do filmu były realizowane w Warszawie i Kołobrzegu. Za dystrybucję w Polsce odpowiada firma Kino Świat.

„Podatek od miłości” – oficjalny zwiastun filmu:

„Podatek od miłości” – drugi oficjalny zwiastun filmu:

Kayah i Grzegorz Hyży – „Podatek od miłości” (Official Video):

Poznajcie bohaterów komedii „Podatek od miłości”. Oficjalny klip wideo:

„Podatek od miłości” – ten film poprawi Wam humor!

Drugi oficjalny klip wideo:

„Wszystkie twarze Grzegorza Damięckiego” odcinek nr 1:

PODATEK OD MIŁOŚCI
już w kinach

Gatunek: komedia romantyczna
Produkcja: Polska 2017
Producent: TVN, Zespół Produkcji Fabularnej TVN
Producenci: Tomasz Blachnicki, Anna Waśniewska–Gill
Reżyseria: Bartłomiej Ignaciuk („Usta usta”, „Chomik”, scenariusz „Belfer 2” )

Obsada: Aleksandra Domańska („Volta”, „Po prostu przyjaźń”, „Bodo”, „O mnie się nie martw”), Grzegorz Damięcki („Po prostu przyjaźń”, „Belfer”, „Bodo”, „Czas honoru”), Roma Gąsiorowska („Listy do M. 2”, „Bodo”, „Kochaj”, „Listy do M.”), Weronika Rosati („Porady na zdrady”, „Belle Epoque”, „Pitbull”), Magdalena Popławska („Król życia”, „Pakt 2”, „Przepis na życie”, „Usta usta”), Magdalena Różczka („Po prostu przyjaźń”, „Lekarze”, „Rozmowy nocą”, „Lejdis”), Grażyna Wolszczak („Wojna żeńsko-męska”, „Ja wam pokażę!”, „Wiedźmin”), Michał Czernecki („Planeta Singli”, „Kochaj”, „Bodo”, „Singielka”), Ewa Gawryluk („Słaba płeć?”, „Żyć nie umierać”, „Sztos 2”), Zbigniew Zamachowski („7 rzeczy, których nie wiecie o facetach”, „Bogowie”, „Randka w ciemno”), Anna Smołowik („Blondynka”, „Druga szansa”, „Szkoła uwodzenia Czesława M.”), Tomasz Włosok („Bodo”, „Na noże”, „Powidoki”)

fot. Robert Pałka/materiały prasowe

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s