Gorąca, walentynkowa premiera Justyny Sawickiej!

To był wyjątkowy, ostatkowy i walentynkowy wieczór. Finalistka Must Be The Music – Justyna Sawicka zaprosiła do restauracji Mojo Picon przyjaciół z branży i media, aby zaprezentować swój najnowszy teledysk do piosenki „Niezgoda”. Wystąpiła też z akustycznym recitalem, a wszystko to w klimacie hiszpańskim, nawiązującym do atmosfery panującej na wyspie Fuerteventura, z której właśnie wróciła…

Justyna Sawicka przyzwyczaiła nas już do tego, że potrafi zaskakiwać. Prowadząca skup złomu, mama dwójki dzieci i żona, a jednocześnie zdolna, konsekwetnie realizująca swoje marzenia wokalistka. Tak samo jak pierwszy singiel nagrany we współpracy ze szwedzkimi producentami – „Siła”, tak i drugi – „Niezgoda” adresowany jest do kobiet. Tym razem Justyna jest współautorką tekstu, razem z Beatą Ejzenhart. Dlatego jeszcze lepiej mogła przekazać swoje przesłanie, aby kobiety nigdy nie przestawały walczyć o swoje. Jak na silną kobietę przystało Justyna trzyma z innymi silnymi osobowościami z branży. Czego dowodem były liczne znane postaci, które świętowały z nią premierę. Pojawiły się m.in. Anella – polska Barbie, Siostry Godlewskie, Marta Wiśniewska „Mandaryna”, Patrycja Wieja i Marta Tomczak z Projekt Lady, Agnieszka Wielgosz, Anna Powierza, Anna Korcz, Agnieszka Mrozińska, a także panowie: Krzysztof „Kasa” Kasowski, Mariusz Wawrzyńczyk, Alex Caprice, Marek Kościkiewicz i wielu innych.

Teledysk, który zaprezentowano powstał w miejscu słynącym z pięknych krajobrazów i szerokich plaż, czyli na jednej z Wysp Kanaryjskich – Fuerteventura. Jeszcze nigdy na planie wideoklipu Justyna nie pracowała tak długo, a jednocześnie tak wspaniale. Dzięki pomocy Patronato de Turismo de Fuerteventura udało jej się połączyć przyjemne z pożytecznym, spędzając czas w Hotelu Sol Beach House należącym do Melia Fuerteventura. Razem z ekipą Bee Music odwiedziła najpiękniejsze miejsca na wyspie, oświetlone naturalnym słońcem i lampami Fomei. Podziwiała czarną plażę w Ajuy, zachody słońca w La Pared, księżycowy krajobraz w Barranco de los Canarios, a także uprawiała jogging w sportowych stylizacjach od Fuerte Action. Wspomnienia uwieczniła dzięki aparatom Olympus.

– Przez ten tydzień pobytu zdążyłam zakochać się w Fuerteventura! Dlatego kiedyś na pewno jeszcze tam wrócę na dłuższe wakacje. Ale zanim to będzie możliwe chciałam przenieść klimat panujący na wyspie do kanaryjskiej restauracji Mojo Picon w Warszawie, w której odbyła się premiera mojego najnowszego teledysku „Niezgoda”. Cieszę się, że mogli być ze mną najbliżsi i silne kobitki z branży, które mi kibicują! – mówiła Justyna Sawicka zaraz po wydarzeniu.

I faktycznie goście bawili się w prawidziwe hiszpańskim stylu. Były owoce morza, kanaryjskie rumy, herbaty Five o’clock z aromatem hiszpańskiej mandarynki, dużo hiszpańskiej muzyki i wyjątkowe niespodzianki! Wybrańcy wygrali 7 dniową wycieczkę na Fuerteventura z przelotem od Small Planet i noclegiem w tym samym hotelu, w którym powstawał teledysk – Sol Beach House. A aby przedłużyć wspomnienia uczestnicy premiery zostali obdarowani kosmetykami Hean do pielęgnacji ciała z dodatkiem rośliny, z której słynie Fuerteventura – aloesu. Artystkę wspierała również liczna reprezentacja z jej rodzinnej miejscowości, na czele z Celowym Związkiem Gmin z Nowogardu, a także ekipa przyjaciół z Image4you.

Zobaczcie teledysk Justyny Sawickiej do piosenki „Niezgoda”:

reżyseria, produkcja, wydawca: Bee Music

fot. Paweł Wodzyński/materiały prasowe

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s