Nowa kolekcja na nowoczesnej stronie

Polska marka Patrizia Aryton prężnie rozwija się na polskim rynku odzieżowym czego przykładem są w tym momencie 4 różne linie. Oprócz kolekcji regularnej, współpracy z projektantem Dawidem Tomaszewskim, w swoim porfolio ma linię Altro dla młodszych klientek oraz Red Carpet z produktami na wyjątkowe okazje. Z okazji nowego sezonu oraz rozwoju sprzedaży online firma postanowiła odświeżyć stronę marki. Przejrzysta i funkcjonalna to pierwsze słowa, które cisną się na usta po odwiedzeniu witryny.

Marka Patrizia Aryton chcąc spełnić wszystkie wymagania klientek inwestuje w zdjęcia e-commerce. Zwiększenie grona kupujących przez internet na przestrzeni kilku lat z 20% do około 46% zobowiązuje do dostarczenia zainteresowanym jak najlepszej jakości zdjęć. Profesjonalne packshoty, zbliżenia detali i dopracowane stylizacje to cechy, które wyróżniają brand na rynku. Łatwość w obsłudze zapewnia również szybki podgląd produktu oraz możliwość wyszukania konkretnej, wybranej rzeczy z kolekcji. Kaszubska firma, która słynie z eleganckich płaszczy proponuje również opcję szycia na miarę przez internet! Kobiety mogą w 5 krótkich krokach wybrać ulubiony model, tkaninę i podszewkę. Proces personalizacji odzieży jest w tym momencie standardem w wielu firmach na zachodzie.

Patrizia Aryton w tym momencie ma 25 salonów firmowych w Polsce, 5 partnerskich oraz 1 outlet w Gdańsku.

***
O marce Patrizia Aryton

PATRIZIA ARYTON to polska marka rodzinna. Do 2015 roku funkcjonowała pod nazwą ARYTON, w 26. rocznicę założenia firmy przeszła lifting wizualnej komunikacji, a PATRIZIA ARYTON stała się oficjalną nazwą marki. W 2019 roku brand będzie obchodził 30-lecie swojej działalności na polskim rynku.

Nowy wizerunek marki tworzy Patrycja Cierocka-Szumichora, Dyrektor Kreatywna. Pod jej bacznym okiem powstają kolekcje w duchu nowoczesnej klasyki. Ekskluzywne tkaniny, wyrafinowane kolory oraz wysokie krawiectwo są najważniejszymi atrybutami marki.

Każdy model od pierwszej kreski projektanta, poprzez konstrukcję, dobór tkaniny oraz profesjonalne szycie jest starannie wykonany według najwyższych standardów jakości potwierdzonych certyfikatem ISO 9001:2008 z wykorzystaniem jednej z najbardziej nowoczesnych linii produkcyjnych w Polsce.

cWcarSq

fot. materiały prasowe

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s